Woensdag 06 mei 2026

Op donderdagavond 7 mei het eerste event van dit drukke lange jubileumweekend; Het Multisportevent. Een avond waar sport en gezelligheid elkaar mooi afwisselen: eerst fanatiek op de velden van SO Soest, daarna een feestje in de kantine.
Luc Hooft legt, namens de jubileumcommissie, uit hoe de avond eruitziet. ,,We beginnen om zeven uur met sporten en dat gaat door tot ongeveer kwart voor tien, dan is de laatste wedstrijd klaar. Alles speelt zich af op de velden van SO Soest. We hebben drie poules: mannen, vrouwen en gemengd. En er worden vier onderdelen gespeeld: voetbal, volleybal, handbal en darten.”
Teams gaan die avond met elkaar de strijd aan in verschillende sporten, wat zorgt voor afwisseling en een lekker tempo. Het draait niet alleen om winnen, maar vooral om samen een leuke en sportieve avond hebben.
Na het sportgedeelte verplaatst het programma zich naar de kantine. Om negen uur wordt de kantine opgezocht. ,,Vanaf dat moment draait er ook een DJ tot middernacht,” zegt Hooft. ,,Er worden hapjes rondgebracht en het is gewoon echt een borrelavond.”
De avond kan daarna alle kanten op: rustig napraten met een drankje, of juist wat meer los op de muziek. ,,Als het gezellig wordt, dan gaat de muziek gewoon wat harder en wordt er misschien ook nog gedanst,” aldus Luc.
Rond middernacht stopt de muziek en is het de bedoeling dat de kantine om half één weer netjes is opgeruimd. Zo komt er een einde aan een avond waarin sport en gezelligheid elkaar mooi opvolgen: eerst in actie op het veld, daarna samen in de kantine.
De teams zijn ingedeeld, toeschouwers zijn van harte welkom!!
NieuwsoverzichtGa naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?
Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10
Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88