Woensdag 26 augustus 2026

SO Soest heeft dinsdagavond 25 augustus een goede oefenwedstrijd gespeeld tegen FC De Bilt. Op het veld van de tweedeklasser liet de ploeg van de nieuwe trainer Kevin Reinhard een positieve indruk achter.
De blauwwitten speelden met lef en legden een aantal prima aanvallen op de mat. Vooral in de omschakeling liet de ploeg zien over kwaliteit te beschikken. De beslissende eindpass ontbrak echter soms, waardoor enkele veelbelovende aanvallen niet het gewenste vervolg kregen. Met wat meer scherpte in de laatste fase had Soest de tegenstander zelfs kunnen verrassen, nu bleef de wedstrijd steken op een, verdienstelijk, gelijkspel, 1-1.
Het doelpunt van SO Soest kwam tot stand uit een razendsnelle counter. Na een goede omschakeling werd Milan Hoeffnagel vrijgespeeld. Hij bleef rustig en rondde de aanval uitstekend af.
Het resultaat stond dinsdagavond echter niet voorop. Vooral de manier waarop Soest speelde, bood veel vertrouwen voor de toekomst.
Vermeldenswaard is ook de inbreng van de 17-jarige Sem van Hengstum. Hij verdedigde de tweede helft het doel en deed dat verdienstelijk.
De blik gaat inmiddels vooruit. Zondag staat de eerste officiële wedstrijd van het seizoen op het programma. SO Soest gaat dan op bezoek bij De Meteoor voor de eerste bekerwedstrijd. De aftrap is om 14.00 uur.
Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?
Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10
Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88