SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

SO Soest wint bij Quick

SO Soest wint bij Quick

Eerste nederlaag voor O23-1

Eerste nederlaag voor O23-1

Geslaagde tapcursus

Geslaagde tapcursus

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Bouwbedrijf Van den Hengel ook komende drie jaar stevig verbonden aan SO Soest

Vrijdag 04 september 2026

Bouwbedrijf Van den Hengel blijft ook de komende drie jaar een belangrijke sponsor van SO Soest. Directeur Koen Smeeing en Remco de Hiep van de sponsorcommissie zetten onlangs hun handtekening onder een nieuwe overeenkomst. Daarmee blijft de naam van het Soester bouwbedrijf prominent verbonden aan de club.

Bouwbedrijf Van den Hengel is de komende drie seizoenen zichtbaar op de clubkleding van SO Soest. Niet alleen de spelers lopen met de naam van de sponsor op hun kleding, ook vrijwilligers, trainers en andere mensen die zich binnen de vereniging inzetten dragen de naam Van den Hengel uit.

Juist dat clubbrede karakter spreekt Koen Smeeing aan. ,,Wij vinden het belangrijk dat onze sponsoring niet alleen bij het eerste elftal terechtkomt, maar binnen de hele vereniging wordt ingezet. Dus ook bij de jeugd en de vrijwilligers. Want op vrijwilligers draait een club als SO Soest. Zij zorgen ervoor dat alles iedere week weer kan functioneren.”

De samenwerking gaat bovendien verder dan de kleding. Bouwbedrijf Van den Hengel wordt de komende jaren extra zichtbaar langs de velden en op het scorebord. Daarmee krijgt de langdurige relatie tussen het bouwbedrijf en SO Soest opnieuw een impuls.

De verbondenheid tussen Van den Hengel en SO Soest kent inmiddels een lange geschiedenis. In 2019 werd het bouwbedrijf al subsponsor van de vereniging en werden onder meer de tenues van de jongste jeugd, de Leeuwen en Welpen, gesponsord. In 2023 verlengde Van den Hengel de samenwerking tot aan het eeuwfeest van SO Soest.

Brok Soester historie

Bouwbedrijf Van den Hengel werd in 1964 opgericht en is inmiddels al ruim zes decennia actief vanuit Soest. Het bedrijf groeide uit tot een bouwonderneming die actief is in heel Midden-Nederland, maar de wortels liggen stevig in het dorp. Van woning- en villabouw tot utiliteitsbouw, renovatie, restauratie en bijzondere transformatieprojecten: Van den Hengel richt zich juist op projecten waarbij vakmanschap, creativiteit en maatwerk samenkomen.

Dat vakmanschap is op verschillende plaatsen in Soest zichtbaar. Zo realiseerde Van den Hengel het appartementencomplex De Stadhouder aan de Van Weedestraat en de Stadhouderslaan. Ook het Futurum Building aan het Kerkplein draagt de handtekening van het bedrijf. Bijzonder is dat Van den Hengel zowel het huidige wooncomplex in de voormalige Rabobank als het oorspronkelijke Rabobankgebouw in 2000 bouwde.

De betrokkenheid bij de regio past bij de visie van Smeeing. Van den Hengel ondersteunt naast sport ook culturele en maatschappelijke initiatieven. ,,Wij zijn als bouwbedrijf letterlijk en figuurlijk onderdeel van Soest,” zei Koen eerder. Die verbondenheid krijgt met de nieuwe driejarige overeenkomst met SO Soest opnieuw een duidelijke plek.

Voor SO Soest betekent de verlenging vooral continuïteit én een sponsor die niet alleen langs de lijn zichtbaar is, maar zich verbonden voelt met de complete vereniging. Van de jeugd tot het eerste elftal en van trainers tot vrijwilligers: de komende drie jaar schittert Bouwbedrijf Van den Hengel op en rond de velden van SO Soest.

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - Renswoude Zaterdag 10 oktober 15:00 uur
Algemene Ledenvergadering Maandag 12 oktober 20:00 uur
SO Soest - sv Huizen (beker) Donderdag 15 oktober 20:15 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Bres advocaten
FR Schilderwerken
Voetbalshop
Orthodontie Eemland
De eetvilla
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Yourlease
Handel schothorst
Postma party verhuur
Reijerse
HD security
RZ techniek
Hagen VakantieXperts
Bike totaal
Smurfit Kappa
Brouwer systeemplafonds
WeFulfil
Boshuizen Hoveniers
Reto
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Smorenburg
Veleka Logistics
Auto smeeing
Mega Tegels
JeeGee Vastgoed
Krijkamp Den Oude
De bedrijfsfiscalist
PA van den Dijssel
Soester Duinen Restaurant
De Jong accountants
Zwart Mul
Zoes!
Dijkstra
BIN System
Eemland diervoerders
De Staelenhoef
Proef Soest
Heineken
Bowling Overhees
Smaak keukens
Robey
Hopman zeevis spakenburg
Van Ellen Slaapspecialist
Lijf en visie
Jager Bokdam De Visser
Biofutura
Mekenkamp Bouwbedrijf
Bouwbedrijf van den hengel
Topkids
Personal Fitness
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
ING

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88