Maandag 05 oktober 2026

Komende zaterdag speelt SO Soest de tweede thuiswedstrijd van het seizoen tegen Renswoude. Daarover deze week meer. Maar wij willen nu ook alvast de aandacht vestigen op een prachtig affiche. De bekerwedstrijd van SO Soest tegen vierdedivisionist sv Huizen, een van de grote spelers in het amateurvoetbal. De wedstrijd is op donderdag 15 oktober op onze eigen Bosstraat-Oost.
Speciaal voor deze grote wedstrijd hebben wij ook een grote balsponsor mogen strikken die zich hieronder graag voorstelt:
Sterk Seafood Volendam – balsponsor van SO Soest – SV Huizen
Jeroen Schoonhoven en Eric van As, samen eigenaar van Sterk Seafood Volendam, zijn het normaal gesproken over alles eens. FC Volendam, Ajax: geen discussie. Maar vanavond ligt dat anders. Jeroen komt uit Soest en juicht voor SO Soest, Eric komt uit Huizen en juicht voor SV Huizen. Ze sponsoren allebei hun eigen club, dus het enige waar ze het vandaag over eens zijn: de bal moet goed zijn. Die hebben ze geregeld.
Sterk Seafood Volendam levert wereldwijd vis en zeevruchten aan restaurants, hotels, cateraars en superjachten. En dichter bij huis richten we ons ook op de Nederlandse horeca. Ons assortiment telt ruim 500 artikelen, uit voorraad en direct leverbaar of op maat gemaakt in overleg met de klant.
We zijn onderdeel van Sterk Food Group, een Nederlands familiebedrijf met ruim zeventig jaar vakmanschap in vis. Kwaliteit en duurzaamheid vinden we belangrijk. Dat merk je op het bord, en vandaag op het veld.
Op donderdag 15 oktober geen vis, maar wel een bal van Sterk. Veel plezier bij de wedstrijd, en moge de beste winnen.
NieuwsoverzichtGa naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?
Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10
Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88