Vrijdag 16 oktober 2026

Sterk Seafood verbindt zich voor de komende drie jaar aan SO Soest. Het bedrijf van Jeroen Schoonhoven en Erik van As is binnenkort met een reclame-uiting te zien aan de bovenkant van de tribune.
De handtekeningen werden gezet tijdens een bijzondere voetbalavond. Afgelopen donderdag waren Jeroen en Erik aanwezig bij de bekerwedstrijd tussen SO Soest en sv Huizen. Jeroen is supporter van SO Soest, terwijl Erik zijn clubhart bij Huizen heeft liggen. Dat maakte de verrassende overwinning van SO Soest na strafschoppen voor beide compagnons een avond met gemengde gevoelens. Jeroen had daarbij uiteraard de grootste glimlach op zijn gezicht.
De uitslag doet niets af aan het enthousiasme waarmee de twee ondernemers zich aan SO Soest verbinden. Sterk Seafood krijgt een plek aan de bovenkant van de tribune. Ook aan de zijkant van de tribune is al een reclamebord van het bedrijf te zien. Dat bord is het resultaat van het Charity Diner van SO Soest in maart, waar Jeroen een kavel kocht waaraan deze sponsoruiting was verbonden.
Ook de reclame-uiting van de drie ras-SO Soesters Michiel Heijmans, René Kaats en Marcel Weldink kwam op die manier tot stand. Zij kochten eveneens een kavel tijdens het Charity Diner en zijn daarmee zichtbaar verbonden aan hun club.
Jeroen kijkt met veel plezier terug op de bekeravond en de ondertekening van de sponsorovereenkomst.
„Wat een avond. Een zinderende bekerwedstrijd, 1-1 na negentig minuten, en dan als derdeklasser een vierdedivisionist uitschakelen na penalty's. Dat doe je alleen als je er als team vol voor gaat, en dat deed SO Soest. Ik heb genoten, al heeft mijn compagnon Erik uit Huizen iets minder gejuicht.
Maar los van de uitslag: het was een ontzettend gezellige avond, tot in de puntjes georganiseerd. Als balsponsor word je bij SO Soest echt bij de club betrokken, en dat voelt goed.
Waarom Sterk Seafood en SO Soest bij elkaar passen? Allebei geen grote namen die het van hun mond moeten hebben. We werken hard, leveren kwaliteit en gaan tot het einde. Gisteravond liet SO Soest precies dat zien.”
SO Soest bedankt Jeroen en Erik hartelijk voor hun vertrouwen en de sponsoring, óók die van de wedstrijdbal van de bekerwedstrijd tegen sv Huizen. We kijken uit naar een mooie samenwerking in de komende drie jaar!
Meer info over onze nieuwe sponsor: Sterk Seafood
Bij de foto's ziet u hoe Jeroen en Erik samen met Remco de Hiep van de sponsorcommissie en voorzitter Marien Koene de overenkomst bekrachtigen.
Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?
Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10
Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88