SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Puntje voor O23-1 tegen SDCP

Puntje voor O23-1 tegen SDCP

SO Soest verliest van SDO

SO Soest verliest van SDO

SO Soest stunt tegen Huizen

SO Soest stunt tegen Huizen

Geslaagde tapcursus

Geslaagde tapcursus

SO Soest-trui weer te bestellen

SO Soest-trui weer te bestellen 

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

SO Soest JO17-1 - MSV’19 O17-1 dd 17-03-2018

Dinsdag 10 april 2018

In eigen huis mocht SO Soest O17-1 het dit weekend opnemen tegen het stugge MSV’19. SO Soest had wat goed te maken na 2 wedstrijden op rij matig resultaat. Dit was dus de perfecte kans om het vertrouwen weer op te krikken.

Voor de wedstrijd werd afgesproken om MSV’19 niet te onderschatten en dat er geprobeerd moest worden om onder de fysieke kracht van MSV’19 uit te voetballen. Het was een erg koude zaterdag, met een vervelend windje. SO Soest mocht aftrappen en begon sterk aan de wedstrijd. Met een aantal vrije trappen en corners nam de thuisploeg het heft in handen, mede met dank aan Didier die na een lange tijd weer minuten mocht maken. SO Soest wist alleen niet tot scoren te komen in de 1ste helft en naarmate de helft vorderde kwam MSV’19 beter in hun spel.

In de eerste minuten van 2e helft wist SO Soest nog niet te imponeren en de toeschouwers begonnen zich lichtelijk zorgen te maken. Totdat Niels een bal voor gaf die niet goed verwerkt werd door een verdediger van MSV’19. Ivo zag de bal aankomen, dacht niet na en nam de bal in een keer op zijn pantoffel. Een geweldige goal die SO Soest heel erg nodig had.

MSV’19 moest nu wel gas geven om nog iets van de wedstrijd te maken en deed dat ook. Er volgden een aantal gevaarlijke momenten voor MSV’19, maar de verdediging van SO Soest stond als een huis en zaten overal tussen. Toen de blessuretijd begon leek SO Soest de wedstrijd gewonnen te hebben, maar MSV’19 deed er alles aan om nog enig resultaat te boeken wat leidde tot een mooie omhaal van een aanvaller van de uitploeg. Maar gelukkig stond topkeeper Hein weer op de goede plek en kon SO Soest met een goed gevoel de kleedkamer in.

 

 

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Nieuwland - SO Soest Zaterdag 7 november 14:30 uur
SO Soest - Zwart Wit '63 Zaterdag 14 november 15:00 uur
SO Soest - Hees Zaterdag 21 november 15:00
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Boshuizen Hoveniers
WeFulfil
Hopman zeevis spakenburg
Postma party verhuur
Auto smeeing
Veleka Logistics
RZ techniek
Personal Fitness
Lijf en visie
De Staelenhoef
Yourlease
Zoes!
Zwart Mul
Topkids
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Reijerse
Mega Tegels
Robey
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Bres advocaten
Jager Bokdam De Visser
Orthodontie Eemland
Smurfit Kappa
De Jong accountants
Smorenburg
Voetbalshop
Brouwer systeemplafonds
Heineken
De bedrijfsfiscalist
BIN System
Reto
Krijkamp Den Oude
Handel schothorst
JeeGee Vastgoed
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Bowling Overhees
Mekenkamp Bouwbedrijf
Smaak keukens
Bouwbedrijf van den hengel
PA van den Dijssel
Hagen VakantieXperts
De eetvilla
Dijkstra
HD security
Eemland diervoerders
FR Schilderwerken
Proef Soest
Van Ellen Slaapspecialist
Bike totaal
ING
Soester Duinen Restaurant
Biofutura

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88