SO Soest
SO Soest
Het eerste elftal
Fraaie goal Tijmen

Fraaie goal Tijmen

JO14-3 Kampioen

JO14-3 Kampioen

O20 in actie

O20 in actie

We zullen ze niet vergeten

Maandag 07 mei 2018

Naast het onverwachte overlijden van Luc Bijker zijn de laatste dagen meer mensen overleden die direct of indirect een binding met onze club hebben. Wij zullen ook hen niet vergeten. De nabestaanden wensen wij veel sterkte met het verwerken van het verdriet om het verlies van hun dierbare.

Bestuur SO Soest

 

Sjaan Stalenhoef-Hogenelst (78) – Onlangs overleed Sjaan Stalenhoef. Zij is de echtgenote van Jan Stalenhoef, voormalig bestuurslid/jeugdvoorzitter van SO Soest en de moeder van Rob, Marco, Jeroen en Frank. Met een man die actief was in de vereniging en vier voetballende zonen heeft onze vereniging een belangrijke plaats ingenomen in het gezin Stalenhoef. Zij zal gemist worden door Jan, haar zoons en schoondochters en de kleinkinderen, waarvan een aantal ook bij onze vereniging actief zijn. Veel sterkte voor nu en in de komende periode.

Denis Heinen (26) – Het tragische overlijden van Denis Heinen heeft ook bij mensen van SO Soest diepe indruk gemaakt. Denis is de zoon van recreantenvoetballer en trouw lid  en sponsor Gerard Heinen. Voor Gerard en zijn gezin zal het plotselinge overlijden van Denis voor veel verdriet zorgen. Het gemis van een levenslustige en vrolijke jongen zal bijna tastbaar zijn. Wij wensen hen veel sterkte om dit verdriet te dragen.

Rijk van Gardingen (71) – Rijk was jarenlang een trouw barmedewerker voor onze vereniging. Op de vrijdagavond, in het oude clubhuis, verzorgde hij het natje en droogje van de kantinebezoekers. Daarnaast bezocht Rijk trouw de wedstrijden van zijn zoon Marc en later zagen wij hem als belangstellende opa bij de wedstrijden van zijn kleinkinderen. Rijk was een actieve man in het Soester verenigingsleven. Hij zal door velen gemist worden. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, schoon- en kleinkinderen veel sterkte in het verwerken van het verdriet.

 

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Bloemendaal - SO Soest Zondag 10 december 14:00 uur
SO Soest O20 - Woudenberg O20 Dinsdag 12 december 20:30 uur
DSOV - SO Soest Woensdag 13 december 20:30 uur  
Soester Elftal - Baarns Elftal (vv Hees) Zaterdag 23 december 13:00 uur Vrouwen 15:00 uur Mannen

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube YouTube

Onze vendeliers

JeeGee Vastgoed [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Bres [kopie]
Boedelz [kopie]
Votrans [kopie]
Brouwer [kopie]
Kostencheck [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
MidCoat [kopie]
Hengel [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Bikedeals [kopie]
Actiforce [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Heineken [kopie]
Dijkstra [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Reijerse [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Yourlease [kopie]
Staal en Kunst - TOP [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Optimum [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
Van Veen Bedrijfsdiensten [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
ING [kopie]
Smorenburg [kopie]
BIN System [kopie]
Dam [kopie]
WeFulfil [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Hoogt [kopie]
Hagen VakantieXperts [kopie]
Mega Tegels [kopie]
De Jong [kopie]
Overhees [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
Wonnink [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Uitgeverij Peles [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
KOK [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88