SO Soest
SO Soest
Voetbalkamp 2023

Bekijk de foto's van het voetbalkamp

Foto's

Geslaagd vrijwilligersfeest

Geslaagd vrijwilligersfeest

Plezier in beeld

Plezier in beeld

Beleving/verslag JO8-Blauw eerste seizoenshelft

Beleving/verslag JO8-Blauw eerste seizoenshelft

Lees het verslag

Gastgezinnen gezocht

We zoeken nog 20 gastgezinnen voor het
International Talent Toernament op 10 en 11 juni.

Wie helpt?

SO Soest speelt ook volgend seizoen in de tweede klasse!

SO Soest speelt ook volgend seizoen in de tweede klasse!

Lees het verslag

We zullen ze niet vergeten

Maandag 07 mei 2018

Naast het onverwachte overlijden van Luc Bijker zijn de laatste dagen meer mensen overleden die direct of indirect een binding met onze club hebben. Wij zullen ook hen niet vergeten. De nabestaanden wensen wij veel sterkte met het verwerken van het verdriet om het verlies van hun dierbare.

Bestuur SO Soest

 

Sjaan Stalenhoef-Hogenelst (78) – Onlangs overleed Sjaan Stalenhoef. Zij is de echtgenote van Jan Stalenhoef, voormalig bestuurslid/jeugdvoorzitter van SO Soest en de moeder van Rob, Marco, Jeroen en Frank. Met een man die actief was in de vereniging en vier voetballende zonen heeft onze vereniging een belangrijke plaats ingenomen in het gezin Stalenhoef. Zij zal gemist worden door Jan, haar zoons en schoondochters en de kleinkinderen, waarvan een aantal ook bij onze vereniging actief zijn. Veel sterkte voor nu en in de komende periode.

Denis Heinen (26) – Het tragische overlijden van Denis Heinen heeft ook bij mensen van SO Soest diepe indruk gemaakt. Denis is de zoon van recreantenvoetballer en trouw lid  en sponsor Gerard Heinen. Voor Gerard en zijn gezin zal het plotselinge overlijden van Denis voor veel verdriet zorgen. Het gemis van een levenslustige en vrolijke jongen zal bijna tastbaar zijn. Wij wensen hen veel sterkte om dit verdriet te dragen.

Rijk van Gardingen (71) – Rijk was jarenlang een trouw barmedewerker voor onze vereniging. Op de vrijdagavond, in het oude clubhuis, verzorgde hij het natje en droogje van de kantinebezoekers. Daarnaast bezocht Rijk trouw de wedstrijden van zijn zoon Marc en later zagen wij hem als belangstellende opa bij de wedstrijden van zijn kleinkinderen. Rijk was een actieve man in het Soester verenigingsleven. Hij zal door velen gemist worden. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, schoon- en kleinkinderen veel sterkte in het verwerken van het verdriet.

 

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Algemene Ledenvergadering (zaterdagvoetbal) Maandag 5 juni 20:00 uur
YourLease U12 Talent Tournament 10 en 11 juni  
Bram Bartels Toernooi Zaterdag 17 juni  
Bas Bakker Toernooi Zaterdag 24 juni voor senioren mannen en vrouwen  
Uitje Klup van 100 Zondag 25 juni  

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Birkt Benzinestation [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Uitgeverij Peles [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Bikedeals [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Optimum [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Boedelz [kopie]
Hengel [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Heineken [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Overhees [kopie]
De Jong [kopie]
KOK [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
Smorenburg [kopie]
MidCoat [kopie]
Hagen VakantieXperts [kopie]
Staal en Kunst - TOP [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
BIN System [kopie]
Dam [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Kostencheck [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Bres [kopie]
Reijerse [kopie]
Wonnink [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Dijkstra [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
WeFulfil [kopie]
Brouwer [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Actiforce [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Van Veen Bedrijfsdiensten [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Yourlease [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
ING [kopie]
Votrans [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Hoogt [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
De Staelenhoef [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88