SO Soest
SO Soest
Reto Internetburo subsponsor

Reto Internetburo subsponsor
Lees meer

Winst tegen Elinkwijk

Winst tegen Elinkwijk

Geslaagde BBQuiz

Geslaagde BBQuiz

ALLE VELDEN AFGEKEURD - ALLE velden zijn afgekeurd voor dinsdag 22 januari

Gerard Groosman, een vrolijke en levenslustige architect

Maandag 14 mei 2018

Vorige week overleed Gerard Groosman. Hij zou deze zomer 68 jaar zijn geworden als hij niet getroffen was door een akelige ziekte die hem langzaam maar zeker fataal is geworden.

Elke bezoeker van ons clubhuis maakt bewust of onbewust kennis met het vakmanschap van Gerard Groosman. Toen aan het einde van de jaren negentig het plan om een nieuw clubhuis te bouwen daadwerkelijk vorm kreeg werd een beroep gedaan op de kwaliteiten van architect Gerard Groosman. Gerard had creatieve, eigentijdse en verrassende ideeën over het nieuwe clubhuis. Veel van zijn ideeën zijn verwezenlijkt in het uiteindelijke plan. De start van de bouw van het nieuwe clubhuis was in 2002, de voltooiing was in de zomer van 2003. SO Soest was een pronkstuk rijker.

Gerard sprak toen de woorden: ,,Met dit clubhuis kan de vereniging zeker 75 jaar vooruit!”

Gerard Groosman kwam bij de vereniging door toedoen van zijn voetballende zoon Casper. Gerard was leider en belangstellende ouder. Hij interesseerde zich in het verenigingsleven en ging daar ook helemaal in op. Een gezellige kerel die aan de bar de meest uiteenlopende en soms ondeugende anekdotes kon vertellen. Bij sommige verhalen lachte hij al luidkeels voordat de clou verteld was.

Een aantal vaders ging samen voetballen in een seniorenelftal. SO Soest 12 was geboren en Gerard was een van de spelers. Een uitzonderlijk talent was hij niet, maar in de kleedkamer en aan de bar had hij het hoogste woord. Humor die nooit ten koste ging van iemand anders, maar wel recht uit het hart en uit het leven was.

Een man die je er graag bij wilde hebben.

Gerard werd een aantal jaar geleden ziek en zijn gezondheid ging met sprongen achteruit. Wat zal dat voor zijn directe omgeving, maar zeker voor hem zelf zwaar geweest zijn. Een man zo vol levenslust die gevangen wordt door een akelige ziekte.

Het lijden is nu voorbij. Wat rest zijn veel herinneringen, waarvan hopelijk de goede gedachten zorgen voor een glimlach aan een vrolijke man. Zij nagedachtenis blijft de komende jaren fier overeind staan in ons clubhuis en als we Gerard moeten geloven, en waarom zouden we dat niet doen, kan dit clubhuis nog zeker zestig jaar mee.

Namens het bestuur en de leden van SO Soest wens ik Anita, Chantal, Laura en Jaap, Casper en Melanie en de kleinkinderen heel veel sterkte met het verwerken van het overlijden van hun Gerard Groosman.

Peter Beijer

De crematieplechtigheid van Gerard Groosman is donderdag 17 mei in crematorium Den en Rust in Bilthoven om 15:00 uur. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren. 

Architect Gerard Groosman overhandigt de tekening van het nieuwe clubhuis aan voorzitter Paul Smit (mei 2002)
Het bos achter het hoofdveld dat moest wijken voor het nieuwe clubhuis
Het oorspronkelijke plan

 

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

ALLE VELDEN AFGEKEURD ALLE velden zijn afgekeurd voor dinsdag 22 januari
Lezing Jessica Torny 24 januari 20:00 uur
Roda'23 - SO Soest 27 januari 14:00 uur
SO Soest - PVCV 3 februari 14:00 uur
DWS - SO Soest 10 februari 14:00 uur
Liefde Voor De Club Diner 16 februari  

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

ING [kopie]
KOK [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Proef Soest [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Sportivun sportkampen [kopie]
Soester Papier Discounter [kopie]
Hoogt [kopie]
Van Hal [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Wonnink [kopie]
Bres [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Actiforce [kopie]
Hengel [kopie]
Dierenpark Amersfoort [kopie]
Optimum [kopie]
Overhees [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Keistad Advocaten [kopie]
Yourlease [kopie]
Smorenburg [kopie]
De Jong [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Dam [kopie]
MidCoat [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Dijkstra [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Voortjes [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Kostencheck [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Van Doorn [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Rhinoz (web)tekst & advies [kopie]
PA van den Dijssel [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Brouwer [kopie]
Heineken [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88