SO Soest
SO Soest
Naar de halve finale

Naar de halve finale

JO10-1 Team van de Week

JO10-1 Team van de Week

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Voetbalkamp Wat een feest!!

Succesvol jeugdkamp #39 van SO Soest

Kijk mee!

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

S.O. SOEST O19 1 SLUIT SEIZOEN AF MET PRIMA OVERWINNING

Maandag 28 mei 2018

Onder tropische omstandigheden speelde S.O. Soest O19 1 tegen C.J.V.V. O19 1 in Amersfoort. Hoewel er niets meer op het spel stond met betrekking tot promotie wilde de ploeg het seizoen goed afsluiten. Soest begon goed aan de wedstrijd en dit leidde al direct tot kansen voor Miquel, Wouter, Ricardo en Anass, enkele schoten werden goed gepakt door de doelman van C.J.V.V. De tweede kans voor C.J.V.V. betekende wel de 1-0, Sten kon het schot nog wel pareren, maar net onvoldoende om een doelpunt te voorkomen.

Het gaf C.J.V.V. wat moed om iets meer van hun doel af te gaan spelen, maar dit was ook direct voldoende voor Soest om de extra ruimte te benutten en C.J.V.V. nog voor rust op een ruime achterstand te zetten. Een aantal snelle aanvallen leidde tot doelpunten van Badr (voorzet Miquel), Miquel (assist Dion), Dion (voorzet Miquel) en Ricardo na een voorzet van wederom Dion.

Door de hitte ging het tempo in de tweede helft iets omlaag, maar dit veranderde niet het wedstrijdbeeld. Soest overheerste en uit een hoekschop van Melih scoorde Miquel de 1-5. Als er daarna iets meer overleg en overzicht was geweest hadden onze jongens nog ver uit kunnen lopen, diverse kansen werden niet verzilverd. C.J.V.V. kwam nog op 2-5, waarna Ricardo de eindstand bepaalde op 2-6 na een prima combinatie met Wouter. Ticho had vlak voor tijd geen geluk en zag zijn schot net over het doel gaan. 

Jip en Melih wederom bedankt voor de ondersteuning, prima gespeeld.  Seizoen goed afgesloten, volgend seizoen gaan Simo, Dave en Ricardo aansluiten bij de selectie van de senioren, Mihil gaat eerst een jaar herstellen van een steeds terugkomende blessure om daarna te kijken waar hij weer kan gaan spelen. Van de overige 11 spelers, die volgend seizoen nog O19 spelers zijn, zal Anass zijn voetbalcarrière voortzetten bij DVS Ermelo en Faouzi zal (mogelijk) gaan stoppen. De overige spelers, Sten, Oscar, Stijn, Wouter, Ticho, Dion, Miquel, Dion en Badr, alsmede de eerder genoemde Jip en Melih (nu O19 3) zullen we volgend seizoen weer terug zien aan de Bosstraat in de nieuwe selectie (O19 1 en O19 2) van S.O. Soest.

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Veleka Logistics International Talent Tournament 14 & 15 juni
Bram Bartels Toernooi Zaterdag 21 juni
Bas Bakker Toernooi Zaterdag 28 juni
Feestje Klup van 100 Zondag 29 juni

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Brouwer systeemplafonds
Orthodontie Eemland
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Reto
Jager Bokdam De Visser
ING
Boshuizen Hoveniers
De Staelenhoef
Heineken
Intersport van Dam
Lex Verkley Banketbakkerij
Boedelz
Lijf en visie
Smorenburg
Dijkstra
Mega Tegels
Bike totaal
RZ techniek
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Handel schothorst
Zwart Mul
BIN System
Bres advocaten
hopman zeevis spakenburg
Mekenkamp Bouwbedrijf
bouwbedrijf van den hengel
FR Schilderwerken
Yourlease
De eetvilla
Hagen VakantieXperts
Personal Fitness
Soester Duinen Restaurant
Auto smeeing
Van de Ven for Office & More
Smurfit Kappa
WeFulfil
PA van den Dijssel
Veleka Logistics
JeeGee Vastgoed
De Jong accountants
HD security
Hoogt
Bowling Overhees
Hekwerk Soest
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Biofutura
MidCoat
Buijs Regiomakelaars
Krijkamp Den Oude
Reijerse
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Van Ellen Slaapspecialist
Topkids

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88