Maandag 04 juni 2018
Meme Dore Aminata (18) en Dani Schmitz (19) komen het volgende seizoen de selectie van SO Soest versterken.
Meme Dore Aminata speelt momenteel bij vv De Meern. De spits heeft, ondanks zijn jonge leeftijd, een indrukwekkend cv opgebouwd. Hij speelde als jeugdinternational in Oranje O-13 en O-14. Vanwege zijn dubbele paspoort mag Meme ook uitkomen voor Liberia. Hij heeft gespeeld voor Liberia O-17 en hij maakt nog steeds deel uit van de selectie O-20. In het verleden is Meme uitgekomen voor Brabant United (voorheen FC den Bosch) en FC Utrecht.
Dani Schmitz is geen onbekende bij SO Soest. Hij heeft reeds eerder bij onze vereniging gespeeld. In 2013 werd hij kampioen met het B1-elftal en speelde hij samen met onder meer de huidige selectiespelers Coen Roest, Bram van der Duijs en Roy Stolk. Na zijn periode bij SO Soest speelde Dani bij IJsselmeervogels, Hercules en vv Nunspeet. Dani is een voorhoedespeler die op beide flanken uit de voeten kan. Ook kan hij als centrale middenvelder ingezet worden.
Na de zomervakantie zullen wij beide spelers nader aan u voorstellen. Wij wensen hen veel succes bij SO Soest.
Dylan Meijer (De Meer 2), Ali Coban (NVC), Maarten Jan Belt (gestopt), Tom Karst (DOSC), Bart Kuijpers (DOSC), Steven van den Berg (FC de Bilt) en Midas Dorrestein (Quick 1890) verlaten SO Soest. Thom Kok gaat op wereldreis en is voorlopig niet inzetbaar voor de selectie. Het is de bedoeling dat hij na zijn terugkomst weer aanhaakt.
Vooralsnog blijven verder alle selectiespelers bij SO Soest voetballen. Met de komst van Meme en Dani, het doorstromen van talentvolle spelers uit de JO19-1 en het opvallend goed presterende tweede elftal kan het vertrek van deze spelers opgevangen worden.
![]() |
![]() |
Dani Schmitz | Meme Dore Aminata |
Nieuwsoverzicht
Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?
Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10
Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88