SO Soest
SO Soest
Voetbalkamp 2023

Bekijk de foto's van het voetbalkamp

Foto's

Geslaagd vrijwilligersfeest

Geslaagd vrijwilligersfeest

Plezier in beeld

Plezier in beeld

Beleving/verslag JO8-Blauw eerste seizoenshelft

Beleving/verslag JO8-Blauw eerste seizoenshelft

Lees het verslag

Gastgezinnen gezocht

We zoeken nog 20 gastgezinnen voor het
International Talent Toernament op 10 en 11 juni.

Wie helpt?

SO Soest speelt ook volgend seizoen in de tweede klasse!

SO Soest speelt ook volgend seizoen in de tweede klasse!

Lees het verslag

Franco van der Lugt, sociaal en dienstbaar

Dinsdag 11 september 2018

Geïnteresseerd, meelevend, sociaal en dienstbaar. Zo kan Franco van der Lugt omschreven worden. Jarenlang heeft hij zich ingezet voor onze vereniging. Vrijdag 7 september overleed hij op de leeftijd van 79 jaar.

Dat Franco van der Lugt bij BDC (voorganger van SO Soest) ging voetballen was vanzelfsprekend. Als zoon van BDC-voetballer en –bestuurder Jan van der Lugt was het logisch dat hij de voetsporen van zijn vader volgde. De familie Van der Lugt is decennialang verbonden aan SO Soest. Dat overstijgt diverse generaties.

Franco voetbalde bij BDC/SO Soest en werd later actief aan het vrijwilligersfront. Zoon Frans ging voetballen en Franco meldde zich uiteraard langs de lijn. Hij was niet overdreven fanatiek. Hij wilde, sociaal bewogen als hij was, vooral dat alle jongens het naar hun zin hadden.

In de beginjaren tachtig was Franco actief bij de organisatie van een evenement dat omschreven kan worden als voorloper van ons huidig voetbalkamp. Pupillen sliepen in tenten en werden vermaakt met trainingen. Franco genoot vooral van de onbevangenheid van de voetballertjes.

In de jaren negentig kwam hij in het jeugdbestuur van SO Soest. Als wedstrijdsecretaris moest hij de organisatie rondom de wedstrijden van de E- en F-pupillen regelen. Franco hield echter meer van doen dan van besturen. Wij zagen hem weer vlot als leider van het team van Frans en daar waar nodig als klusjesman.

Franco van der Lugt was een toegewijd lid van onze vereniging. Toen zijn kleinzoon namens VVZ’49 tegen SO Soest voetbalde excuseerde hij zich bij ondergetekende, de scheidsrechter van dienst. Uiteraard gebeurde dat met een kwinkslag, want Franco had humor, en dacht niet in hokjes van “wij tegen zij’.

Aan een bewogen leven kwam vrijdag een einde. Twee maanden na het overlijden van zijn vrouw Bep is Franco er niet meer. Wat blijft zijn de herinneringen aan een bewogen en sympathieke man. Iemand met het hart op de goede plaats.

Voor de kinderen Susanna en Frans, de schoonkinderen Jan en Ellen en de kleinkinderen Jan, Julia, Mats en Bo zal het overlijden van Franco en Bep niet alleen voor veel verdriet zorgen, maar ook voor een gevoel van heimwee naar mooie en gelukkige tijden met hun (groot)ouders. Namens het bestuur en de leden van SO Soest wens ik hen veel sterkte met het verdriet en ik wens hen de kracht toe dat zij in de toekomst met dankbaarheid en een glimlach aan Franco en Bep kunnen denken.

Peter Beijer

SO Soest E-3 1984

Ouders vlnr: Emmy Pashley, Franco van der Lugt, dhr vd Horst, dhr Dam
Boven vlnr: Robert Dorrestein, Edwin Sluis, ?, Richard Dam, Alexander Verwoerd, Maarten Zoetelief, Mark van der Horst
Onder vlnr: Frans van der Lugt, Stephen Pashley, Gert Jan Prinsenberg, Pierre van Nieuwburg, Olaf van der Grift

SO Soest D-2 in 1985 

Boven vlnr: Mattias Noorlander, Franco van der Lugt (leider), Iwan Cassander, Maarten Zoetelief, Stephen Pashley, Patrick Daatselaar, Mark Hullegie, Theun van den Hengel

Onder vlnr: Jan-Simon Niemeijer, Robert Dorrestein, Dennis Rebel, Remi van de Pol, Frans van der Lugt, Patrick Jacobs

 

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

YourLease U12 Talent Tournament 10 en 11 juni  
Bram Bartels Toernooi Zaterdag 17 juni  
Algemene Ledenvergadering (statutenwijziging) Maandag 19 juni 19:30 uur
Bas Bakker Toernooi Zaterdag 24 juni voor senioren mannen en vrouwen  
Uitje Klup van 100 Zondag 25 juni  

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Staal en Kunst - TOP [kopie]
De Jong [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Optimum [kopie]
Van Veen Bedrijfsdiensten [kopie]
MidCoat [kopie]
ING [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Van Hengstum [kopie]
BIN System [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
Dijkstra [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Actiforce [kopie]
Bres [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Dam [kopie]
Uitgeverij Peles [kopie]
Reijerse [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Yourlease [kopie]
Hagen VakantieXperts [kopie]
Brouwer [kopie]
Hengel [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Hoogt [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
KOK [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Wonnink [kopie]
Boedelz [kopie]
Postcodestroom [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
Bikedeals [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Overhees [kopie]
Smorenburg [kopie]
Heineken [kopie]
Catering Centraal [kopie]
WeFulfil [kopie]
Kostencheck [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Stalenhoef [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Votrans [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88