SO Soest
SO Soest
Het eerste elftal
Wees bewust langs de lijn

Wees bewust langs de lijn

Sponsoring voor JO14-1

Sponsoring voor JO14-1

Prima wedstrijd tegen De Meer

Prima wedstrijd tegen De Meer

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Rij-instructeurs van Hufman willen winnen

Dinsdag 18 september 2018

Grootste rijschool van Nederland wil ook de beste worden

André Hufman heeft maar drie seizoenen bij SO Soest gevoetbald. De periode dat hij in de spits van het eerste elftal stond is inmiddels 18 jaar geleden. Normaal zou een “passant” allang vergeten zijn. In het geval van de inmiddels 50-jarige André Hufman is dat absoluut niet zo. De foto waarop de spits juichend te zien is na een doelpunt tegen Feyenoord is levensgroot in het clubhuis van SO Soest te zien. Onder meer dankzij zijn doelpunten behaalde de club veel successen. De goals van André voor SO Soest zijn lang geleden gemaakt. Kinderen die toen geboren werden lessen nu bij zijn rijschool. Rijschool Hufman is inmiddels de grootste rijschool van Nederland.

Stem op Hufman!
De Amersfoortse rijschool van André Hufman staat binnenkort in de spotlights. De rijschoolhouder vertelt: ,, We zijn door RTL genomineerd als beste rijschool van Nederland. In het programma ‘De Beste van Nederland’ strijden wij om deze titel. Om goed voor de dag te komen hebben wij een vlog gemaakt die eind september wordt uitgezonden. Stemmen op onze rijschool kan online. Alle leerlingen en oud-leerlingen van onze rijschool roepen wij hierbij op om hun stem te laten gelden! De grootse rijschool in Nederland zijn is leuk, maar de beste rijschool van Nederland zijn, is nog veel leuker.

Voetballers als rij-instructeurs
De lesauto’s met de naam Hufman bovenop het dak zijn een vertrouwd beeld in de straten van het dorp. Veel bekende namen bij de 34 rij-instructeurs van Hufman. Bijvoorbeeld Peter Visee. De oud-voetbaltrainer van onder meer SO Soest, was ooit de trainer van André Hufman en geeft nu met dezelfde passie rijles. De in Soest niet onbekende Hendrik-Jan de Boer staat ook in het lijstje instructeurs en sinds kort is oud-eerste-elftalspeler Robert Roest aan het regiment toegevoegd. Het is geen toeval dat het merendeel van de rij-instructeurs van Rijschool Hufman uit voetballers bestaat. ,,Onze instructeurs zijn sportieve mensen en willen altijd winnen. Met die winnaarsmentaliteit wil je ook dat je leerlingen het auto- of brommerrijden snel onder de knie krijgen. Op het moment dat een leerling zijn rijbewijs haalt wint de instructeur zijn wedstrijd.”

Examengarantie
,,Wij hebben het druk. Onze lessen zijn effectief en efficiënt. Wij rijden geen rondjes om de kerk, maar we gaan direct aan de gang. Het is hier meer regel dan uitzondering dat leerlingen na gemiddeld dertig lessen examen doen. Het landelijk gemiddelde is 44 (Bron cbr.)  daar zitten wij ruim onder. Ons slagingspercentage is boven de 52%. Wij bieden een mooi pakket aan voor theorielessen met examengarantie. Mijn advies is om vanaf de leeftijd van zestien-en-een-half lessen te volgen. Zodra het theoriecertificaat binnen is en je 17 jaar bent, mag je praktijkexamen doen.”

Hoe is het succes van de rijschool verklaarbaar? ,,Wij hebben een goed team. Ik vergelijk het leren van auto- of brommerrijden graag met voetbal. Ons team moet je zien als een elftal. Wij zijn goed op elkaar ingespeeld met een mix van jong en oud. Wij zijn de trainers, onze leerlingen zijn de voetballers en het CBR is de scheidsrechter. Ja en ook in onze branche heeft de scheidsrechter, helaas, altijd gelijk.”

 Meer informatie: http://www.hufman.nl/

Telefoon: 033-453 22 13

Tekst: Peter Beijer

Foto's: Peter Beijer en Jan Frommink


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - Abcoude Zondag 10 maart 14:00 uur
DCG - SO Soest Zondag 17 maart 14:00 uur
SO Soest - Sporting Martinus Zondag 24 maart 14:00 uur
SO Soest - SDZ Zondag 7 april 14:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube YouTube

Onze vendeliers

FR Schilderwerken [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Brouwer [kopie]
Hoogt [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Mega Tegels [kopie]
WeFulfil [kopie]
KOK [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Optimum [kopie]
Uitgeverij Peles [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
MidCoat [kopie]
ING [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Hagen VakantieXperts [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Wonnink [kopie]
Smorenburg [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
Bres [kopie]
Dijkstra [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Reijerse [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Reto internetburo [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
BIN System [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Overhees [kopie]
Votrans [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Kostencheck [kopie]
Yourlease [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Bikedeals [kopie]
Dam [kopie]
Heineken [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Boedelz [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
Staal en Kunst - TOP [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Actiforce [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
Hengel [kopie]
De Jong [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Van Veen Bedrijfsdiensten [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88