SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Geslaagd ITT

Geslaagd ITT

SO Soest VR1 verliest van oude bekende

Dinsdag 02 oktober 2018

Saestum is geen onbekende voor SO Soest. Afgelopen seizoen werd er samen bovenin voor het kampioenschap gestreden. Ook dit seizoen zal dit niet anders zijn en een gewaagde tegenstander.

In de beginfase was SO Soest nog de bovenliggende partij met goede combinaties en verschillende kansen. Dit zorgde ervoor de Annabel Pronk na een goed voorbereide aanval de 1-0 in een leeg doel kon binnen tikken.

Al snel na het doelpunt pakte Saestum het spel op en begon meer druk te zetten. Hier wisten de Soester vrouwen niet goed mee om te gaan en er werden kleine foutjes gemaakt. Pasen kwamen niet aan en de communicatie liep mis waardoor er door de tegenstander geprofiteerd werd en de gelijkmaker gemaakt kon worden. 1-1 Saestum nam het spel meer in handen en de verdediging van SO Soest voorledig op het verkeerde been zette. Hierdoor werd het vlak voor rust 1-2.

Na rust leek het spel van de Soester vrouwen te beteren. De combinaties kwamen weer terug en er onstonden kansen. Bowy Roest kwam na een goed diep pass alleen voor de keepster alleen de bal ging net naast de paal. Dit gebeurde even laten opnieuw toen een prachtige voorzet rakelings naast gekopt werd door diezelfde Roest.

Waar het bij SO Soest niet wilde lukken gebeurde dit wel bij de tegenstander. Een lange bal werd uit een moeilijke hoek goed ingeschoten en zo stond het 1-3. Een positief puntje aan het moment is dat Nynke Ouwerkerk haar rentree maakte na een rugblessure en weer minuten kon maken.

SO Soest kwam nog dichtbij toen Nikita de Haan de bal langs de keepster schoot en 2-3 maakte. De spanning was weer even terug. Toch was het Saestum die de wedstrijd besliste op een 2-4 einstand door in de slotfase nog te scoren. Er zat niet meer in en het voetbal was helaas slordig bij de Soeste rvrouwen, niet te min werd er wel gewerkt voor elkaar. 
Zondag wordt er een uitwedstrijd gespeeld tegen SV Cabauw uit Lopik.

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Eerste training selectie senioren Donderdag 6 augustus
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Lijf en visie
Hagen VakantieXperts
Personal Fitness
Biofutura
Zwart Mul
Handel schothorst
Lex Verkley Banketbakkerij
De eetvilla
Orthodontie Eemland
Mega Tegels
bouwbedrijf van den hengel
Boshuizen Hoveniers
BIN System
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Intersport van Dam
JeeGee Vastgoed
WeFulfil
Yourlease
Reto
Jager Bokdam De Visser
De Jong accountants
ING
Dijkstra
MidCoat
Heineken
Smurfit Kappa
Buijs Regiomakelaars
Auto smeeing
Veleka Logistics
Van de Ven for Office & More
Topkids
Mekenkamp Bouwbedrijf
Soester Duinen Restaurant
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Brouwer systeemplafonds
Smorenburg
De Staelenhoef
Boedelz
Bike totaal
Van Ellen Slaapspecialist
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Scholten Jasmijn bloemen & planten
hopman zeevis spakenburg
RZ techniek
Hekwerk Soest
Bowling Overhees
HD security
PA van den Dijssel
Hoogt
FR Schilderwerken
Krijkamp Den Oude
Reijerse
Bres advocaten

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88