SO Soest
SO Soest
Harry en Johan lid van verdienste

Harry en Johan lid van verdienste

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

So Soest 3 – Hooglanderveen 2 0-2

Zondag 17 september 2017

Voorafgaande aan deze wedstrijd leek Soest 3 wat snelheid ingeleverd te hebben. Baantje en Dijs waren aan het knuffelen met Mini Mouse in Parijs dus we moeten het vandaag van 'het moment' hebben. In de kleedkamer leek ook deze wedstrijd in de tas aangezien de tegenstander een lokaal zuipfuifje ternauwernood had overleefd.

De eerste tien minuten was het aftasten. Daar waar Hooglanderveen aan de bal was probeerden wij het spel te ontregelen door vanuit een goede en gesloten organisatie te spelen. Dat lukte niet altijd, echter Hooglanderveen werd ook niet echt gevaarlijk. De eerste kans van de wedstrijd was dan ook voor Soest. Een schitterende aanval werd door Eloy goed op doel geschoten echter de licht corpulente keeper van Hooglanderveen wist zijn 143 kilo net achter de bal te krijgen.

Hooglanderveen kwam op voorsprong en dat ontstond wat knullig. Vanuit het middenveld kon de doelpuntenmaker opstomen, echter hij wist drie man van ons te passeren en simpel binnen te schieten. Daar waar we de bal gewoon konden wegschieten of de tegenstander minimaal moesten blokken lieten we hem gewoon doorlopen. Ken beur'n, volgende week beter. De eerste helft kabbelde voort met Hooglanderveen aan de bal, ze wisten echter niet te scoren.

De tweede helft kwam Soest 3 goed uit de kleedkamer. Zonder Sander en Pieter die een lokale aanval van jichtspithernia kregen vroeg in de eerste helft, maar met Butz op de goal en Faab op rechtsback. Gerdo, Mike en en Kevin vielen goed in en dat zorgde er voor dat we goed stonden in de tweede helft. Hooglanderveen creëerde niets en wij zochten naar ' het moment'. Carlo had een moment echter zijn pegel ging via de lat over. Gerdo en Hans kregen voorin kleine kansjes echter de grensrechter van de tegenstander had ook een prima dag door alles af te vlaggen, buitenspel en geen buitenspel.

Dat de 0-2 in de allerlaatste seconden van de wedstrijd alsnog viel kunnen we slechts als scorebordjournalistiek benoemen. Het was een prima generale waar we met vertrouwen naar de eerste competitiewedstrijd toe kunnen kijken. Als we vanuit een goede organisatie spelen en elkaar blijven helpen in de wedstrijd kunnen we en gaan we van vele ploegen winnen. Laten we hopen dat Pieter genoeg spinazie te eten krijgt deze week want dat zou natuurlijk wel heel erg helpen. Volgende week AS ' 80 uit, gaan we het weer beleven!

 

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Start training selectie senioren Zaterdag 2 augustus 10:00 uur
De Meern 1 - SO Soest 1 (oefen) Zaterdag 16 augustus 14:00 uur
SO Soest 1 - Wasmeer 1 (oefen) Dinsdag 19 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - Jan van Rees Toernooi (SEC) Zaterdag 23 augustus 13:30 uur
PVCV 1 - SO Soest 1 (oefen) Woensdag 27 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - CJVV 1 (oefen) Dinsdag 9 september 20:30 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Lex Verkley Banketbakkerij
De eetvilla
Zwart Mul
Veleka Logistics
Reto
Mega Tegels
Intersport van Dam
Dijkstra
Hagen VakantieXperts
FR Schilderwerken
Bike totaal
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Handel schothorst
Orthodontie Eemland
Boshuizen Hoveniers
Heineken
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Topkids
MidCoat
WeFulfil
RZ techniek
bouwbedrijf van den hengel
Personal Fitness
Bres advocaten
Van Ellen Slaapspecialist
Bowling Overhees
Soester Duinen Restaurant
Biofutura
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Hekwerk Soest
Brouwer systeemplafonds
Smorenburg
JeeGee Vastgoed
Yourlease
Boedelz
Mekenkamp Bouwbedrijf
Reijerse
De Jong accountants
Krijkamp Den Oude
PA van den Dijssel
Auto smeeing
hopman zeevis spakenburg
HD security
Smurfit Kappa
BIN System
Buijs Regiomakelaars
Jager Bokdam De Visser
Hoogt
ING
De Staelenhoef
Lijf en visie
Van de Ven for Office & More
Wonnink voor binnen en buiten zonwering

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88