SO Soest
SO Soest
Offday tegen Nieuwland

Offday tegen Nieuwland

11-5 Team van de Week

11-5 Team van de Week

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Veel plezier bij Nieuwjaarswedstrijd

Veel plezier bij Nieuwjaarswedstrijd 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

SO SOEST O11-2 ONDANKS NEDERLAAG KLAAR VOOR DE COMPETITIE

Maandag 18 september 2017

DRIEBERGEN – De beste eerste helft van het seizoen tegen het sterke FC Driebergen geeft SO Soest O11-2 alle hoop op een mooie competitiestart. Met prachtige combinaties en een uitermate solide verdediging staat bij rust 1-2 op het scorebord. Een bijzonder chaotische tweede helft en een uiteindelijke 5-3 nederlaag is dan jammer, maar overleven in de bekerpoule is de week ervoor al een utopie geworden. En dus is er voldoende ruimte voor personele verschuivingen.

Aandacht voor de verdediging blijkt voorafgaand aan de wedstrijd hoognodig. Zeker na een flink aantal tegendoelpunten in de bekerwedstrijd tegen ’t Vliegdorp en de doordeweekse oefenwedstrijd tegen SO Soest O11-3. Met de terugkeer van Tariq Sani in het hart van de verdediging raakt de tandem met Luciano Moukthar snel op stoom. Goed samenspel en veelvuldig balbezit van de voorhoede haalt dan ook nog eens de druk van de verdediging af en Soest krijgt een hoop kansen. Twee daarvan worden verzilverd door Dean van der Heiden, voordat Driebergen op slag van rust iets terugdoet.

Omdat het een veredelde oefenwedstrijd is, wordt na rust de opstelling flink aangepast en komen een aantal spelers op voor hen lastige posities te spelen. Dat blijkt ook meteen in het spel, als Driebergen in korte tijd de score volledig omdraait. Uiteindelijk houdt Hidde Vlaswinkel het doelpuntenverschil beperkt tot twee als hij de eindstand op 5-3 brengt. Al met al voor zowel spelers als trainers een leerzame ochtend met het oog op de competitiestart.

Gelukkig worden na afloop praktisch alle penalty’s verzilverd, dus het scorend vermogen zit wel goed. Dat mogen de mannen dan komend weekeinde in Den Dolder laten zien, waar andermaal DOSC O11-2 de tegenstander is.

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - TOV (Dag van de Club) Zaterdag 29 maart SO Soest - TOV DAG VAN DE CLUB 15:00 uur Na afloop zanger Ronald Reinhart
Walking Football Toernooi Dinsdag 22 april Walking Football Toernooi  13:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Buijs Regiomakelaars
Bres advocaten
RZ techniek
Boshuizen Hoveniers
Zwart Mul
Bowling Overhees
Krijkamp Den Oude
Smurfit Kappa
Boedelz
BIN System
De Staelenhoef
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
HD security
Reto
PA van den Dijssel
Auto smeeing
hopman zeevis spakenburg
Handel schothorst
Yourlease
Dijkstra
Jager Bokdam De Visser
Van de Ven for Office & More
Reijerse
Lijf en visie
Mekenkamp Bouwbedrijf
bouwbedrijf van den hengel
Bike totaal
WeFulfil
Hekwerk Soest
Van Ellen Slaapspecialist
Veleka Logistics
Smorenburg
Orthodontie Eemland
FR Schilderwerken
Soester Duinen Restaurant
Heineken
De Jong accountants
Personal Fitness
Topkids
Brouwer systeemplafonds
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Mega Tegels
JeeGee Vastgoed
Hoogt
Biofutura
Hagen VakantieXperts
Intersport van Dam
ING
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
MidCoat
Lex Verkley Banketbakkerij
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
De eetvilla

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88