SO Soest
SO Soest
Derbywinst

Derbywinst

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

SO SOEST O11-2 ONDANKS NEDERLAAG KLAAR VOOR DE COMPETITIE

Maandag 18 september 2017

DRIEBERGEN – De beste eerste helft van het seizoen tegen het sterke FC Driebergen geeft SO Soest O11-2 alle hoop op een mooie competitiestart. Met prachtige combinaties en een uitermate solide verdediging staat bij rust 1-2 op het scorebord. Een bijzonder chaotische tweede helft en een uiteindelijke 5-3 nederlaag is dan jammer, maar overleven in de bekerpoule is de week ervoor al een utopie geworden. En dus is er voldoende ruimte voor personele verschuivingen.

Aandacht voor de verdediging blijkt voorafgaand aan de wedstrijd hoognodig. Zeker na een flink aantal tegendoelpunten in de bekerwedstrijd tegen ’t Vliegdorp en de doordeweekse oefenwedstrijd tegen SO Soest O11-3. Met de terugkeer van Tariq Sani in het hart van de verdediging raakt de tandem met Luciano Moukthar snel op stoom. Goed samenspel en veelvuldig balbezit van de voorhoede haalt dan ook nog eens de druk van de verdediging af en Soest krijgt een hoop kansen. Twee daarvan worden verzilverd door Dean van der Heiden, voordat Driebergen op slag van rust iets terugdoet.

Omdat het een veredelde oefenwedstrijd is, wordt na rust de opstelling flink aangepast en komen een aantal spelers op voor hen lastige posities te spelen. Dat blijkt ook meteen in het spel, als Driebergen in korte tijd de score volledig omdraait. Uiteindelijk houdt Hidde Vlaswinkel het doelpuntenverschil beperkt tot twee als hij de eindstand op 5-3 brengt. Al met al voor zowel spelers als trainers een leerzame ochtend met het oog op de competitiestart.

Gelukkig worden na afloop praktisch alle penalty’s verzilverd, dus het scorend vermogen zit wel goed. Dat mogen de mannen dan komend weekeinde in Den Dolder laten zien, waar andermaal DOSC O11-2 de tegenstander is.

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - Eemnes Zaterdag 8 november 15:00 uur
HVC - SO Soest Zaterdag 15 november 14:30 uur
Aftrap van de Eeuw - start eeuwfeest Zondag 23 november 13:30 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Lex Verkley Banketbakkerij
ING
Brouwer systeemplafonds
Topkids
Veleka Logistics
Heineken
RZ techniek
Mega Tegels
Soester Duinen Restaurant
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Auto smeeing
BIN System
PA van den Dijssel
Bowling Overhees
Boshuizen Hoveniers
bouwbedrijf van den hengel
Smorenburg
Zwart Mul
Van de Ven for Office & More
Mekenkamp Bouwbedrijf
Van Ellen Slaapspecialist
MidCoat
Orthodontie Eemland
Boedelz
JeeGee Vastgoed
FR Schilderwerken
WeFulfil
Reto
Smurfit Kappa
Scholten Jasmijn bloemen & planten
De eetvilla
Dijkstra
Yourlease
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
HD security
De Jong accountants
Bres advocaten
Krijkamp Den Oude
Intersport van Dam
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Handel schothorst
Lijf en visie
Hoogt
De Staelenhoef
Personal Fitness
Buijs Regiomakelaars
Jager Bokdam De Visser
Reijerse
Hagen VakantieXperts
Bike totaal
Biofutura
Hekwerk Soest
hopman zeevis spakenburg

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88