SO Soest
SO Soest
Speerpunten hoe staat het ermee?

Speerpunten hoe staat het ermee? 
Lees meer

Verlies bij koploper SDZ

Verlies bij koploper SDZ

Ereleden in het zonnetje

Ereleden in het zonnetje
 

Lekker trainen

Lekker trainen

Informatieavond Voetbalkamp - Dinsdag 23 April om 20.30 is er een informatieavond in ons clubhuis voor ouders van deelnemers die voor het eerst meedoen met het voetbalkamp. Ook ouders met vragen zijn van harte welkom. Het programmaboekje is (als het goed is) afgelopen zaterdag in de bus gevallen. Mocht dit niet het geval zijn neem dan contact op met de voetbalkampcommissie. Het e-mailadres is: voetbalkamp@so-soest.nl  

SO Soest Vrouwen 1 spelen knap gelijk tegen koploper SV Cabauw

Maandag 03 december 2018

Op een regenachtige zondag hebben de Soester vrouwen het de koploper goed lastig kunnen maken. Op eigen terrein werd het 3-3. SO Soest kwam goed uit te startblokken er werd veel druk uitgevoerd waardoor de tegenstander maar moeilijk balbezit kon houden.  Dit leverde gelijk de eerste kansen op. 

Toch waren het de gasten die op een knullige wijze op een 0-1 voorsprong kwamen. Vanuit een cornerbar kwam de bal op de keepster van SO Soest. De bal kon niet goed onder controle gebracht worden en verdween achter de lijn. Een zure achterstand en op basis van het spele wat SO Soest liet zien was dit niet terecht. 

De wedstrijd leek na dit doelpunt wat minder snelheid te hebben want in een korte tijd vond Lynn van Kordelaar na een loopactie de mooie gelijkmaker en schoot Nikita de Haan de 2-1 beheerst achter de keepster van SV Cabauw. 
Zo was de achterstand omgebogen tot een verdiende voorsprong waarmee ook de ruststand bepaald was. 
 

In het begin van de 2e helft leken de rollen te worden omgedraaid. SV Cabauw kwam sterker uit de kleedkamer en wist ook al snel en opnieuw uit een corner de 2-2 te maken. SO Soest werd geen kans meer gegund en na een wat onnodige overtreding op de rand van de 16 meter werd er een prachtige vrije trap ingeschoten wat een 2-3 achterstand betekende. Gelukkig was er toch een omkeer bij de Soester vrouwen en werd de vorm van de eerste helft weer opgepakt. Er kwamen weer genoeg kansen en er onstonden mooie combinaties. 

De gelijkmaker werd dan ook gemaakt nadat de bal  via de zijkant bij Lynn van Kordelaar kwam en uit een draai schot via de onderkant van de lat het doelpunt maakt. 3-3
Bij deze stand bleef het kan er tevreden de winterstop ingegaan worden.

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Informatieavond Voetbalkamp Dinsdag 23 April om 20.30 is er een informatieavond in ons clubhuis voor ouders van deelnemers die voor het eerst meedoen met het voetbalkamp. Ook ouders met vragen zijn van harte welkom. Het programmaboekje is (als het goed is) afgelopen zaterdag in de bus gevallen. Mocht dit niet het geval zijn neem dan contact op met de voetbalkampcommissie. Het e-mailadres is: voetbalkamp@so-soest.nl  
Voetbalkamp Maandag 29 april - donderdag 2 mei  
SO Soest - Pancratius 12 mei 14:00 uur
Hooglanderveen - SO Soest 19 mei 14:00 uur
Competitie-afsluiting Jeugd 25 mei
SO Soest - Abcoude 26 mei 14:00 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Verdonk Trappen [kopie]
Rhinoz (web)tekst & advies [kopie]
Soester Papier Discounter [kopie]
Dijkstra [kopie]
Van Doorn [kopie]
De Jong [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Smorenburg [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Van Hal [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Dierenpark Amersfoort [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Kostencheck [kopie]
Dam [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Voortjes [kopie]
Hengel [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Sportivun sportkampen [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Hoogt [kopie]
Actiforce [kopie]
Overhees [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Catering Centraal [kopie]
PA van den Dijssel [kopie]
Optimum [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Keistad Advocaten [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Wonnink [kopie]
ING [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Bres [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
MidCoat [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Yourlease [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Heineken [kopie]
Stalenhoef [kopie]
KOK [kopie]
Brouwer [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Proef Soest [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88