SO Soest
SO Soest
Derbywinst

Derbywinst

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

SO SOEST 2, READY FOR TAKE OFF IN 1E KLASSE

Dinsdag 19 september 2017

DE KEUZE IS REUZE!

De B-selectie van SO Soest heeft inmiddels de voorbereiding erop zitten en leeft toe naar de eerste competitiewedstrijd in de 1e klasse na de promotie van vorig seizoen.

De voorbereiding startte in overleg met alle betrokkenen later dan gebruikelijk, vanwege het vooruit schuiven van de competitie dit jaar. Al met al de gebruikelijke en benodigde 6/7 weken voorbereiding ten volle benut met 3 trainingen in de week en de nodige oefenwedstrijden.

Voordeel van de verlate start is wel, dat we meteen met een zo goed als volledige groep konden starten.

Na de eerste week training half augustus zijn we net als vorig jaar met de complete A- en B-selectie vertrokken naar Egmond voor ons trainingskamp. Aldaar speelden we tegen Jong-Holland (2-1 winst) en kon na dit prestatieve deel de teambuilding beginnen.

De zaterdagavond was goed vertoeven met een heerlijke BBQ (verzorgd door bak- en braadspecialisten Hans en Meinze), de altijd gezellige en tevens fanatieke voetbalquiz van Gerdo (uiteraard won het team van alles-weter Gido) en werden na afloop de kroegen van Alkmaar bezocht. Het bleef nog lang onrustig…

Altijd goed te zien, dat iedereen stipt 9.00 uur (al dan niet met hoofdpijn) aanwezig was voor het ontbijt en konden we per fiets vertrekken naar het strand voor het jaarlijks terugkerende voetvolleytoernooi.

Buiten de technische kwaliteiten speelden nu ook de weerselementen (storm en regen) een grote rol, maar desalniettemin werd het toernooi volledig afgewerkt en waren de jongens lekker opgefrist..

Na de lunch en afsluitende woorden van Gerrit over het geslaagde weekend, selectieprocedure en verwachtingen voor het seizoen werd de terugreis naar Soest aangevangen.

Bij deze wil ik het bestuur en TC bedanken voor de mogelijkheid van het trainingskamp (absoluut een meerwaarde) en de perfecte organisatie.

 

Na het trainingskamp werd de ‘seizoens-opening’ gewonnen tegen VVZ’49 (2-1) en waren er interessante wedstrijden geregeld tegen hoofdklassers Spakenburg en Sparta Nijkerk (met aantal spelers van het 1e in de gelederen) om de boys te prikkelen na nauwelijks weerstand te hebben ervaren in de 2e klasse vorig seizoen (ongeslagen kampioen).

Beide wedstrijden gingen verloren (resp. 4-0 en 4-1), maar leverden ons een hoop leermomenten op waar we mee aan de slag zijn gegaan.

In de beker wonnen we relatief eenvoudig van tweedeklassers Roda’46 (6-2) en Diemen (3-1) en speelden we afgelopen zondag de finale in de poule tegen hoofdklasser Hoogland. Aangezien we hadden nagelaten tegen Diemen een grote uitslag neer te zetten, moesten wij winnen omdat Hoogland een beter doelsaldo had.

Deze wedstrijd liet zien, dat we geleerd hebben van de oefenwedstrijden op hoofdklasseniveau.

Na een moeizame fase de eerste 20 minuten waar we niet onder de druk vandaan kwamen, kregen we na een kleine omzetting grip op het middenveld en konden we domineren in balbezit. De defensie gaf geen krimp en we creëerden voldoende kansen om zo naar een terechte 0-2 overwinning uit te lopen.

Een puike teamprestatie en een goede generale voor de competitiestart!

U las het al, de keuze is reuze!

We zitten in de luxe positie, dat we de complete selectie groep van 40 spelers zo’n beetje fit hebben en daardoor spelers op zondag moeten teleurstellen. Dit is selectie en deze mogelijke situatie was vooraf voorgespiegeld aan de groep, maar neemt niet weg dat het voor ons als begeleidingsteam van het 2e lastig is, omdat al deze spelers bijgedragen hebben aan het kampioenschap vorig seizoen.

Andere kant is uiteraard, dat er enorm veel concurrentie is (de overgekomen A-junioren manifesteren zich ook uitstekend) en dat daardoor de lat op de trainingen omhoog gaat.

We verwachten meer wisselingen in de ploeg dan afgelopen seizoen, wat het gericht trainen naar een vaste opstelling/speelwijze lastiger maakt. Wij zien het als uitdaging om daar goed mee om te gaan, iedereen binnenboord te houden, het optimale uit de groep te halen en er wederom een succesvol seizoen van te maken!

 

U bent van harte welkom om ons team aan het werk te zien als opwarmertje voor het 1e.

Zondag 11.00 uur SO Soest 2 – FC Weesp 2

 

Mede namens de staf,

Bas

 

 

 

 

 

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - 's Graveland Zaterdag 25 oktober 15:00 uur
Wasmeer - SO Soest Zaterdag 1 november 14:30 uur
SO Soest - Eemnes Zaterdag 8 november 15:00 uur
HVC - SO Soest Zaterdag 15 november 14:30 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Lex Verkley Banketbakkerij
bouwbedrijf van den hengel
Biofutura
Bowling Overhees
Auto smeeing
Hagen VakantieXperts
HD security
Hoogt
Reijerse
Personal Fitness
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
De eetvilla
RZ techniek
Topkids
Soester Duinen Restaurant
Bike totaal
Buijs Regiomakelaars
De Staelenhoef
Yourlease
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Zwart Mul
hopman zeevis spakenburg
Orthodontie Eemland
MidCoat
Van Ellen Slaapspecialist
JeeGee Vastgoed
WeFulfil
Mekenkamp Bouwbedrijf
Boshuizen Hoveniers
Dijkstra
Reto
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
PA van den Dijssel
Brouwer systeemplafonds
BIN System
De Jong accountants
Lijf en visie
Intersport van Dam
Jager Bokdam De Visser
Veleka Logistics
ING
Krijkamp Den Oude
FR Schilderwerken
Mega Tegels
Smorenburg
Bres advocaten
Handel schothorst
Smurfit Kappa
Van de Ven for Office & More
Boedelz
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Hekwerk Soest
Heineken

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88