SO Soest
SO Soest
Gelijkspel bij Hoevelaken

Gelijkspel bij Hoevelaken

JO10-1 Team van de Week

JO10-1 Team van de Week

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Veel plezier bij Nieuwjaarswedstrijd

Veel plezier bij Nieuwjaarswedstrijd 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Midcoat en Straal Totaal, grote spelers in Midden Nederland

Woensdag 09 januari 2019

De afgelopen jaren heeft uw verslaggever al heel wat Vendeliers bezocht, maar Midcoat stond nog steeds op mijn bucket list. Waarom? Wel omdat ik geen idee had wat poedercoaten, natlakken,  fijnstralen, glasparelen, schooperen en gritstralen is en op de een of andere manier wilde ik dat wel eens te weten komen.

Ik ben uitgenodigd door eigenaar Ron Wolfsen aan de Nijverheidsweg 18 voor een rondleiding en uitleg over wat men zoal doet. Ron is al jaren actief voor So Soest (lid van de sponsorcommissie, barlid en vaste grens voor de O19-1) en als er wat gezelligs te doen is kan je Ron er wel bij hebben.

Nadat ik de hand heb geschud met Ron’s vrouw Petra, die de administratie onder haar hoede heeft, gaan we naar de kantine, waar voor het gesprek ook Roel Roest, de bedrijfsleider, aansluit.

Oorsprong
Ron: “Midcoat B.V. vindt haar oorsprong begin jaren 90 (de heren R.P. Wessel en P.F. van den Broek), ontstaan uit een samenwerking van de Fa. Renel en Straal-Totaal B.V.
Ik ben er als  medewerker begonnen en heb de bedrijven enkele jaren later overgenomen. We hebben het dus over bijna 30 jaar ervaring met wat wij zoal doen. We hebben in de markt een goede naam opgebouwd en zijn in de omgeving een redelijk grote speler. We hebben een team dat bestaat uit 25 gespecialiseerde collega’s”.

Modern en toekomstgericht
Roel: “Midcoat B.V. is bekend in Nederland en specialist in natlakken/verfspuiten, poedercoaten, ontlakken, stralen, glasparelen, schooperen en alle chemische voorbehandelingen van o.a. RVS en aluminium. Toepassingen voor b.v. offshore, defensie, medisch klein en groot metaal, gieterijen en decorbouw. Tevens kunnen particulieren bij ons terecht.
We hebben een modern en geavanceerd bedrijfsapparaat. Naast poedercoat- en spuitcabines hebben wij de beschikking over straalcabines, handstraalkasten, werpstraalinstallaties ( Stralen is een handeling waarbij met behulp van perslucht, gritkorrels tegen producten wordt geblazen), een schoopeerruimte (Schooperen is het thermisch spuiten van vloeibaar zink of aluminium) en ruimtes voor glasparelen en een ontlakoven. Met deze technieken kunnen we allerlei oppervlaktebehandelingen  uitvoeren. In het kort komt het er op neer dat wij met name materialen als metalen, kunststof en hout van een gewenste kleur voorzien. Na behandeling door ons gaat het jaren mee”.
Ron: “We hebben een goed gevulde orderportefeuille en krijgen de komende jaren weer enkele uitdagende opdrachten.  We behandelen voor een van onze klanten vrijwel alle onderdelen op NS stations om deze weer van frisse kleuren te voorzien en vandalismebestendig te krijgen”.

Milieubewust
Ron tot slot:”We werken met producten die bij bijvoorbeeld overheidsinstanties onder een vergrootglas liggen zoals verven op oliebasis en worden regelmatig gecontroleerd. Een goede naam hierin vind ik erg belangrijk. Niet alle grondstoffen welke wij gebruiken zijn gevoelig voor het milieu. Een belangrijk verschil tussen conventionele vloeibare verf (natlak) en poedercoating is dat de poedercoating geen oplosmiddel nodig heeft om het bindmiddel en de vulstof in een vloeibare suspensie te houden. Tevens beschikken wij over een waterzuiveringsinstallatie. Aanmerkelijk milieuvriendelijker dus”.

Wilt u meer weten over wat er zoal mogelijk is bij Midcoat en Straal Totaal, doorloopt u dan eens de site www.midcoat.nl of www.straaltotaal.nl of bel met 035 6014893. Bezoekadres Nijverheidweg 18.

Tekst: Aat Visser
Foto's: Aat Visser en Jan Frommink

 

 

 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Voetbalkamp Maandag 28 april t/m donderdag 1 mei
SO Soest - Terschuurse Boys Zaterdag 3 mei 15:00 uur  
Online presentatie Jubileumlogo Vrijdag 9 mei Presentatie Jubileumlogo online
De eerste Podcast live Vrijdag 9 mei De eerste Podcast live
Olympia - SO Soest Zaterdag 10 mei 14:30 uur
Saestum - SO Soest Zaterdag 17 mei 14:30 uur
SO Soest - VVZA Zaterdag 24 mei 14:30 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Veleka Logistics
Personal Fitness
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Bowling Overhees
Handel schothorst
RZ techniek
Biofutura
Hagen VakantieXperts
bouwbedrijf van den hengel
hopman zeevis spakenburg
JeeGee Vastgoed
Reijerse
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Buijs Regiomakelaars
Van de Ven for Office & More
WeFulfil
Topkids
Yourlease
Auto smeeing
Hoogt
Bike totaal
Mega Tegels
De eetvilla
Orthodontie Eemland
FR Schilderwerken
Brouwer systeemplafonds
Zwart Mul
Bres advocaten
MidCoat
PA van den Dijssel
Van Ellen Slaapspecialist
De Jong accountants
HD security
Smurfit Kappa
Mekenkamp Bouwbedrijf
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
ING
Boshuizen Hoveniers
Krijkamp Den Oude
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
De Staelenhoef
Heineken
Dijkstra
Lex Verkley Banketbakkerij
Soester Duinen Restaurant
Boedelz
Smorenburg
Reto
Intersport van Dam
Lijf en visie
Jager Bokdam De Visser
Hekwerk Soest
BIN System

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88