SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Gezellige receptie en feestavond

Gezellige receptie en feestavond

Legends maken er een spektakel van

Legends maken er een spektakel van

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Jonathan veel te sterk voor SO Soest

Jonathan veel te sterk voor SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Bouwbedrijf Van den Hengel kan elke uitdaging aan

Woensdag 19 juni 2019

Wilco Heil is de bedrijfsleider van Bouwbedrijf Van den Hengel B.V. Samen met Koen Smeeing (directeur) en Marco Donkervoort (controller) vormt hij het management van het bouwbedrijf uit Soest.
Wilco vertelt met passie over ‘zijn bedrijf’:

Uitdagingen
,,De afgelopen jaren is de bouwsector sterk veranderd en is er al lang  geen sprake meer van ‘stenen stapelen’ zoals wij dat noemen. Bij Van den Hengel gaan onze harten sneller kloppen bij projecten die allerminst standaard zijn en waar creativiteit, vakmanschap, ervaring en teamwerk van ons worden verlangd. Een voorbeeld daarvan is het Futurum Building (zie foto) dat voorheen bekend stond als de Rabobank op het Kerkplein. De bank wordt momenteel ingrijpend verbouwd tot een wooncomplex met negen luxe appartementen. Of het nu gaat om de verbouwing van een oud grachtenpand in het centrum van Amsterdam,  de ontwikkeling van een luxe villa in Het Gooi of de verbouwing van een karakteristieke school of restaurant, wij kunnen alles aan. Wij denken mee over de vaak complexe plannen van onze opdrachtgevers en adviseren om ervoor te zorgen dat alle neuzen in dezelfde richting wijzen”.

Veranderingen
Wilco: ,,De wijzigingen in de branche hebben ook consequenties voor de inrichting van ons bedrijf. Van productiegericht naar procesgericht werken en denken. Ook het milieu speelt een belangrijke rol bij de veranderingen in bouwtechnieken, nieuwe vormen van energieopwekking en van isolatie.
Uitvoerders staan anders in hun werk en zijn bouwplaatsmanagers geworden, projectleiders zijn steeds meer geworden tot bouwprocesmanagers en werkvoorbereiders hebben er naast het controlewerk van vloeren en kozijnen, digitale werkzaamheden bij gekregen. Werkvoorbereiders  dienen een gedegen kennis te hebben van planningsprogramma’s in een zogenaamde BIM omgeving (Building Information Modelling, virtueel bouwen)."

Toegerust op de toekomst
,,Wij zijn een onderneming geworden die elke uitdaging aankan en inspeelt op de toekomst. De processen en de manier van werken zijn omschreven in zogenaamde handboeken van ISO 9001, het kwaliteitssysteem. Met VCA (Veiligheid Checklist Aannemers) wordt de veiligheid in en rond de bouwplaats gewaarborgd”.

Trouwe medewerkers
,,Momenteel heeft Bouwbedrijf Van den Hengel zo’n veertig man in dienst. Opvallend is dat velen van hen al jarenlang bij ons werken dat is een teken dat je hier goed zit.”

Maatschappelijk verantwoord ondernemen
Niet onvermeld mag blijven dat Bouwbedrijf Van den Hengel zich uitermate betrokken voelt met de Soester gemeenschap. Naast sponsoring van diverse sportverenigingen en sportieve activiteiten levert men jaarlijks bijdragen aan Habitat for Humanity en stichtingen als Zoals Jan.

Wilco tot slot: ,,Klant is bij ons koning, vanaf het prille begin tot en met de nazorg. Daar tussenin zorgt Bouwbedrijf Van den Hengel ervoor dat de verplichtingen nauwgezet en op tijd worden nagekomen en laten we zien waar wij zoal toe in staat zijn”.

,,Eenmaal een klant blijft een klant", besluit hij lachend.

Bouwbedrijf Van den Hengel B.V., Veldweg 2B, 3764 CP Soest, telefoon 035 – 60 92 222, email info@vdhengel.nl Een bezoek aan de site www.vdhengel.nl is zeker de moeite waard.

Tekst Aat Visser

 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Internationaal Toernooi 6/7 juni
Bram Bartels Toernooi Zaterdag 13 juni 9:00 - 18:00 uur
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

bouwbedrijf van den hengel
Heineken
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Hagen VakantieXperts
Yourlease
Van Ellen Slaapspecialist
hopman zeevis spakenburg
Brouwer systeemplafonds
MidCoat
Bike totaal
De Jong accountants
WeFulfil
Mega Tegels
BIN System
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Bres advocaten
HD security
Hekwerk Soest
Boshuizen Hoveniers
PA van den Dijssel
Dijkstra
Reto
De Staelenhoef
Hoogt
Buijs Regiomakelaars
Personal Fitness
Auto smeeing
Veleka Logistics
Biofutura
Smorenburg
Krijkamp Den Oude
Lijf en visie
Bowling Overhees
JeeGee Vastgoed
Lex Verkley Banketbakkerij
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Zwart Mul
Smurfit Kappa
Mekenkamp Bouwbedrijf
De eetvilla
Orthodontie Eemland
Intersport van Dam
ING
Boedelz
Reijerse
RZ techniek
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Van de Ven for Office & More
Topkids
Handel schothorst
Soester Duinen Restaurant
FR Schilderwerken
Jager Bokdam De Visser

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88