SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Geslaagd ITT

Geslaagd ITT

Ledenvergadering verloopt soepel

Maandag 07 oktober 2019

Slechts veertig leden namen afgelopen maandag de moeite om de algemene ledenvergadering te bezoeken. De overige 1060 leden hebben ongetwijfeld zo'n vertrouwen in het bestuur dat zij het bestuursbeleid klakkeloos accepteren. Een teken dat het goed gaat met de club.

Dat bleek ook uit de woorden van voorzitter Ries de Jong en penningmeester Paul Hilhorst. Laatstgenoemde toonde zwarte cijfers en voor het dit inmiddels begonnen seizoen wordt een sluitende begroting gepresenteerd.

Voorzitter Ries de Jong presenteerde aan de aanwezigen de speerpunten voor de komende maanden. De accommodatie, waaronder de toegang en veld 2, gaan op de schop. Vrouwenvoetbal gaat nog meer een centraal punt innemen in de vereniging. SO Soest gaat investeren in deze snel groeiende sport. Maar liefst 15% van het actieve ledenbestand is vrouw. Een commissie, bestaande uit enkele wijze mannen en vrouwen, gaat zich bezighouden met de vraag hoe SO Soest het vrouwenledenbestand kan uitbreiden. 

Een aantal leden van het eerste uur worden door André Hooft en Peter Beijer toegesproken. Minimaal vijftig jaar actief zijn Wilfred Janmaat, Peter Hilhorst, Frank Smits, Wim Kok en Gerard Beijer. De mannen voetballen nog steeds en aan de hand van enkele dia's werd gevraagd naar hun ervaringen uit het verleden. Peter en Gerard konden niet aanwezig zijn, maar een dezer dagen ontvangen zij, net als Wilfred, Frank en Wim een mooie plaat van de authentieke tekening van Otto Prinsen die jarenlang ons oude clubhuis heeft gesierd. 

Het hoogtepunt van Wim Kok zijn loopbaan, het scoren van een penalty, tijdens het Stramme Kuiten Toernooi 2006 kwam in beeld voorbij. De film kunt u hier zien. 

John Hoebe gaf een presentatie over het K&P-programma waarmee de jeugdopleiding van SO Soest is getoetst. Onze vereniging kwam goed uit de bus, maar een aantal verbeterpunten is aangestipt. 

De topscoorderstrofee ging naar Gerdo Kuenen en de keeperstrofee kwam in handen van Jamila Barry.

Het was een rustig verlopen algemene ledenvergadering waarin een mooie toekomst voor onze vereniging is weergegeven. 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Eerste training selectie senioren Donderdag 6 augustus
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Mekenkamp Bouwbedrijf
Hagen VakantieXperts
Van de Ven for Office & More
Bres advocaten
ING
Auto smeeing
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
FR Schilderwerken
De eetvilla
bouwbedrijf van den hengel
Yourlease
Lijf en visie
Veleka Logistics
Lex Verkley Banketbakkerij
De Jong accountants
Smurfit Kappa
RZ techniek
Topkids
Krijkamp Den Oude
HD security
Boedelz
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Bowling Overhees
JeeGee Vastgoed
Zwart Mul
De Staelenhoef
Biofutura
Personal Fitness
Boshuizen Hoveniers
Reto
WeFulfil
Orthodontie Eemland
Buijs Regiomakelaars
PA van den Dijssel
Smorenburg
Hoogt
Hekwerk Soest
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Bike totaal
Jager Bokdam De Visser
Dijkstra
Van Ellen Slaapspecialist
Soester Duinen Restaurant
BIN System
Intersport van Dam
Reijerse
Brouwer systeemplafonds
hopman zeevis spakenburg
Heineken
MidCoat
Handel schothorst
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Mega Tegels

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88