SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Gezellige receptie en feestavond

Gezellige receptie en feestavond

Legends maken er een spektakel van

Legends maken er een spektakel van

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Geslaagd ITT

Geslaagd ITT

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Soester vrouwen pakken de winst thuis tegen Aurora

Dinsdag 15 oktober 2019

Na ruim een jaar afwezig, mocht Daniek Ramselaar weer haar eerste minuten maken bij de VR1. Vorig seizoen moest zij al in de 1e wedstrijd het veld ,met naar later bleek een vervelende blessure, verlaten. Voor het team fijn dat zij de tegenstander vanuit het middenveld het weer zeer lastig kon maken. Wat zondag binnen 8 minuten resulteerde in een penalty. Deze werd koel tussen de palen geschoten door Annabel Pronk. Soest wist de eerste 25 minuten het spel te maken, maar was toch ook slordig in de juiste passing waardoor onnodig balverlies regelmatig voor kwam. Het lukte Aurora dan ook om meer tegenstand te bieden, maar zonder resultaat tussen de palen van Soest. Het was in ieder geval duidelijk dat de tegenstander niet zonder slag of stoot Soest zou verlaten. Ook na de rust bleef Aurora een stugge tegenstander, die Soest daardoor beter liet laten voetballen. In de 72e minuut wist Jade Linders de 2-0 te maken nadat ze zich zelf met een handige beweging vrij voor de keeper zette. Ondanks de voorsprong bleef Soest de aanval opzoeken en kwam de controle over de wedstrijd weer helemaal terug. Helaas werden er nog wat kansen gemist, maar wist Nikita de Haan de 3e en laatste treffer voor haar rekening te nemen. Ik denk een goede prestatie tegen een stugge tegenstander.
 
Opstelling: Jamilla Barry-Anna Krol-Robin Schueler-Tess Kok-Bowy Roest-Daniek Ramselaar-(40 Jade Linders)-Nikita de Haan-Hanne Streefkerk-Lynn Kordelaar-(55 Gigi Kok)-Annabel Pronk.
Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Bram Bartels Toernooi Zaterdag 13 juni 9:00 - 18:00 uur
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Orthodontie Eemland
Biofutura
Lijf en visie
Lex Verkley Banketbakkerij
Buijs Regiomakelaars
PA van den Dijssel
Jager Bokdam De Visser
Reijerse
MidCoat
Personal Fitness
Hagen VakantieXperts
Intersport van Dam
Brouwer systeemplafonds
Bres advocaten
Zwart Mul
JeeGee Vastgoed
Yourlease
Bike totaal
De Staelenhoef
De eetvilla
Topkids
Soester Duinen Restaurant
Handel schothorst
Smorenburg
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Veleka Logistics
Boedelz
Van Ellen Slaapspecialist
Van de Ven for Office & More
Hekwerk Soest
Smurfit Kappa
Auto smeeing
RZ techniek
ING
FR Schilderwerken
HD security
Reto
De Jong accountants
Krijkamp Den Oude
Mega Tegels
WeFulfil
Dijkstra
Heineken
Mekenkamp Bouwbedrijf
Bowling Overhees
hopman zeevis spakenburg
Scholten Jasmijn bloemen & planten
BIN System
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
bouwbedrijf van den hengel
Hoogt
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Boshuizen Hoveniers

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88