SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

SO Soest wint eerste bekerronde

SO Soest wint eerste bekerronde

O23-1 te sterk voor Roda'46

O23-1 te sterk voor Roda'46

SMAAK Keukens nieuwe partner SO Soest

SMAAK Keukens nieuwe partner SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Let op: dit weekend gaan we naar de zomertijd!

Dinsdag 24 maart 2020

Misschien niet zo relevant in deze dagen waarin de ene dag heel veel lijkt op de vorige dag. Troost u: de ellenlange zondag telt aanstaand weekend slechts 23 uur. In de nacht van zaterdag naar zondag wordt de klok namelijk een uur vooruit gezet. 

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - 's Graveland Zaterdag 26 september 15:00 uur  
Algemene Ledenvergadering Maandag 12 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Bouwbedrijf van den hengel
BIN System
WeFulfil
Veleka Logistics
De bedrijfsfiscalist
Biofutura
Yourlease
Heineken
Zwart Mul
JeeGee Vastgoed
Dijkstra
RZ techniek
Smaak keukens
Krijkamp Den Oude
HD security
ING
De Staelenhoef
Mekenkamp Bouwbedrijf
Bres advocaten
FR Schilderwerken
Reto
Lijf en visie
Hagen VakantieXperts
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Robey
Reijerse
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Proef Soest
Bike totaal
Personal Fitness
Topkids
De eetvilla
Soester Duinen Restaurant
Orthodontie Eemland
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Eemland diervoerders
Jager Bokdam De Visser
Smorenburg
Voetbalshop
Hopman zeevis spakenburg
De Jong accountants
Bowling Overhees
Auto smeeing
Van Ellen Slaapspecialist
PA van den Dijssel
Boshuizen Hoveniers
Handel schothorst
Smurfit Kappa
Postma party verhuur
Zoes!
Brouwer systeemplafonds
Mega Tegels

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88