SO Soest
SO Soest
Het eerste elftal
Wees bewust langs de lijn

Wees bewust langs de lijn

Stunt JO14-4

Stunt JO14-4

Prima wedstrijd tegen De Meer

Prima wedstrijd tegen De Meer

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Veel nieuwbouw bij Verrips Makelaardij

Woensdag 22 januari 2020

Makelaarskantoor in koninklijke omgeving

Alette van den Broek-Verrips ontvangt ons in een ‘koninklijke omgeving’. Sinds 2018 is  haar makelaarskantoor aan de Burg. Grothestraat 51 gevestigd, waar ooit de Koningin Emma Naaldvakschool was. Diezelfde Emma kijkt, vanaf een grote foto, naar de verrichtingen van het zeskoppige team van Verrips. ,,Een klein team, zodat de lijnen kort zijn, beslissingen snel genomen worden en wij met elkaar weten wat we aan elkaar hebben,” vertelt Alette. ,,Sinds kort hebben we ons team uitgebreid met kandidaat-makelaar Muriël van Tuijl (zie foto). Met haar flexibele houding en creativiteit past zij prima bij onze ploeg.”

Het makelaarskantoor is ruim dertig jaar actief in Soest en is makelaar voor aan- of verkoop. Alette: ,,Daarnaast zijn wij taxateur en wanneer iemand zijn woning wil verhuren dan kunnen wij dat eveneens verzorgen. Bij verhuur moet er namelijk veel geregeld worden. Wij weten waar de klant rekening mee moet houden en omdat wij altijd op de hoogte zijn van de laatste marktontwikkelingen kunnen wij het juiste advies geven, ook bij tijdelijke verhuur.”

Nieuwbouw
Momenteel heeft Verrips veel Soester nieuwbouwprojecten in de portefeuille vertelt Alette. ,,Aan de Beukelaan is projectontwikkelaar RV&O bezig met de realisatie van dertien eengezinswoningen en een unieke vrijstaande semibungalow met twee slaapkamers en badkamer op de begane grond. “Die vrijstaand woning is nog te koop”. Daarnaast komen er 24 appartementen in het voormalige kantorencomplex aan de Beckeringhstraat dat de naam Soesterburgh krijgt. Inmiddels zijn er al twaalf appartementen verkocht. Met een verkoopprijs tussen de 175.000 en 260.000 is er veel vraag naar deze woningen.”

Het derde nieuwbouwproject van Verrips is de Emmahof Soestdijk. Allette lacht en zegt: ,,Natuurlijk hoort dit project alleen al vanwege de naam bij ons kantoor. Markante villa’s nabij het winkelcentrum Van Weedestraat. Het is een plan van vijf woningen waarvan er nog drie te koop staan. De planning is dat in april gestart wordt met de bouw."

Emotie
Alette geniet dagelijks van het makelaarsvak. ,,Wij verkopen huizen uit diverse prijsklassen. De grootte van de verkoopsom is voor ons nooit een leidraad in het advies dat wij geven. Voor elk mens is de aan- of verkoop van een huis een belangrijk en vaak emotioneel moment. Als makelaar moet je dat aanvoelen en het is voor ons niet meer dan vanzelfsprekend dat wij geen onderscheid maken in onze benadering. Het advies telt bij Verrips Makelaardij. De diversiteit van ons vak is het leukste. Ik ben nu 24 jaar makelaar, maar ik heb geen dag hetzelfde meegemaakt. Onze aanpak wordt gewaardeerd. Wij realiseren dat de verkoop of de aankoop een beslissing voor langere tijd is. Dan moet je bijvoorbeeld geen inloopmiddag houden. Daar doen wij niet aan! Met belangstellenden bezichtigen wij één voor één het huis. Zo geven wij aandacht aan de kandidaat-koper en inventariseren we de interesse.”

Verrips Makelaardij o.z

Burg. Grothestraat 51

T: 035-6030025

E: info@verrips.nl

 

Tekst: Peter Beijer
Foto: Verrips Makelaardij

 

 

 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Antibarbari - SO Soest Zondag 3 maart 14:30 uur
SO Soest - Abcoude Zondag 10 maart 14:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube YouTube

Onze vendeliers

MEAT (BMM) [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Bikedeals [kopie]
Votrans [kopie]
Yourlease [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
De Jong [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Hengel [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Boedelz [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
BIN System [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Dam [kopie]
Brouwer [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
Hoogt [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
KOK [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Hagen VakantieXperts [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Overhees [kopie]
Dijkstra [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Wonnink [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Heineken [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Uitgeverij Peles [kopie]
Actiforce [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Staal en Kunst - TOP [kopie]
Optimum [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
Smorenburg [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
MidCoat [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
ING [kopie]
Bres [kopie]
Reijerse [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Kostencheck [kopie]
Van Veen Bedrijfsdiensten [kopie]
WeFulfil [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88