SO Soest
SO Soest
Daan Brouwer naar FC Utrecht

Daan Brouwer naar FC Utrecht

O23 wint van Delta Sports

O23 wint van Delta Sports

Blauw
Succesvolle jubileumkaartavond

Succesvolle jubileumkaartavond

Blauw2
Clubicoon Bep Hom overleden

Clubicoon Bep Hom overleden

 

Gelijkspel tegen Hoevelaken

Gelijkspel tegen Hoevelaken

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Nieuws van de jeugdvoorzitter: "je-ken-er eg niets van"

Dinsdag 10 maart 2020

Laten we bij het begin beginnen; wordt er een wedstrijd niet gewonnen, dan ligt het doorgaans aan de scheidsrechter. Is het niet voor 100% dan toch zeker voor een groot deel. In het kader van de vrijheid van meningsuiting is het uiteraard ook nodig om dat, tijdens en ook na afloop,  te melden bij de fluitist van de dag. Daar kan hij zijn voordeel mee doen, wanneer je het positief wil bekijken. Op de een of andere manier lijken de scheidsrechters daar moeite mee te hebben, terwijl het toch goed en opbouwend bedoeld is. Nu lijkt het me leuk dat onze vrijwillige leidsmannen eenzelfde positieve grondhouding aannemen, uiteraard met de bedoeling spelers en begeleiding, op eenzelfde manier van commentaar te voorzien. Wat zou er gebeuren wanneer de man in het zwart ( hoewel ze hebben tegenwoordig de meest fantastische kleuren ) na een misser zouden zeggen ‘“je –ken- er eg niets van “….  of gewoon na het laatste fluitsignaal het team van totale voetbalonkunde te betichten.

Aan de leiding uitleggen dat ze tactische onbenullen zijn, of vergelijken met ten Hag, is ook een aanrader. Wanneer dát zou gebeuren zou de wereld te klein zijn en zouden de klachten binnenstromen.

Het bovenstaande heeft te maken met een wedstrijd van afgelopen zaterdag, waarbij weer een hoop commentaar was op de leiding. Dit gebeurde dit keer door bezoekers, maar dat maakt het voor degene die het moet ondergaan niet minder vervelend. Het is onbegrijpelijk dat spelers en begeleiders niet weten, willen weten of zien, dat deze mensen geen enkel belang hebben bij de uitslag. Strontvervelend deze incidenten en zo dom! Heeft hij niet gezien dat……..’nee, anders had hij wel gefloten! Een van de mooiste opmerkingen die ik van een scheidsrechter hebt gehoord, nadat hij te horen kreeg dat hij er niets van kon was, “klopt, daarom fluit ik jullie niveau “.

Een lap tekst voor iets minder briljants terwijl er zo veel wéér goed ging en gaat; jammer eigenlijk. Iets moois was de inzet en beleving op veld 3, bij de wedstrijd van onze JO 16-1 tegen Bunnik. Zij kwamen met 2-0 voor maar verlieten het veld met 2-3 tegen een zeer sterke tegenstander . De werk- en strijdlust spatte er af, klasse.

Voetbalkamp :

Nu even een vraag, een oproep. Op woensdagmiddag  24 april a.s. van 13.00 tot 17.00 én van 19.00 tot 21.00 uur heeft het voetbalkamp trainers nodig.  Voor de donderdag er op is het vanaf 10.00 tot 12.00 uur. Onze dringende vraag, kijk in uw agenda of u tijd kunt vrijmaken en geef u op bij jeugdvoorzitter@so-soest.nl.  Wilt u dat a.u.b. zo snel mogelijk doen, want de mensen van het vbk moeten het programma voor Uw/jullie kinderen rond gaan maken.

E-voetbal :

Op de zondagmorgen van 10.00 tot 12.00 is de mogelijkheid om FIFA te spelen op grote schermen in onze kantine.  Deelname kost € 3.00  per keer, of 4 x voor €10,00. In de afgelopen weken was het een succes , maar we kunnen nog spelers gebruiken voor een grotere onderlinge competitie.

 

LPR

 

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

's Graveland - SO Soest Zaterdag 14 maart 14:30 uur
SO Soest - Wasmeer Zaterdag 21 maart 15:00 uur
Eemnes - SO Soest Zaterdag 28 maart 14:30 uur
SO Soest - HVC Zaterdag 11 april 15:00 uur
SO Soest - Olympia'25 Zaterdag 18 april 15:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Topkids
Heineken
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Zwart Mul
Lijf en visie
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Reijerse
Dijkstra
Auto smeeing
De Jong accountants
Biofutura
Boedelz
BIN System
Yourlease
Brouwer systeemplafonds
Bres advocaten
Van de Ven for Office & More
Hekwerk Soest
hopman zeevis spakenburg
Buijs Regiomakelaars
MidCoat
RZ techniek
De Staelenhoef
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Smurfit Kappa
Hagen VakantieXperts
Van Ellen Slaapspecialist
PA van den Dijssel
Mekenkamp Bouwbedrijf
Boshuizen Hoveniers
ING
Orthodontie Eemland
Bowling Overhees
JeeGee Vastgoed
Personal Fitness
Handel schothorst
Lex Verkley Banketbakkerij
Reto
Intersport van Dam
Jager Bokdam De Visser
HD security
Krijkamp Den Oude
WeFulfil
Mega Tegels
FR Schilderwerken
De eetvilla
Veleka Logistics
Smorenburg
bouwbedrijf van den hengel
Soester Duinen Restaurant
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Hoogt
Bike totaal

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88