SO Soest
SO Soest
Manon trapt promotiecampagne af

Manon trapt promotiecampagne af

Voetballen voelt als verademing

Voetballen voelt als verademing

Onderlinge competitie groot succes

Onderlinge competitie groot succes

Selectie in het seizoen 2020/2021, update deel II

Maandag 13 april 2020

Routine en jeugd en twee prima aanwinsten

Graag laten wij u in een serie berichten kennis maken met de selectie voor het komende seizoen. De zomerstop heeft al vroeg zijn intrede gedaan, dus nu moeten we ons vooral vermaken met de spanning rondom de transfercarrousel. Komen er nieuwe spelers? Worden gewaardeerde krachten weggelokt door andere verenigingen? Het zijn vraagstukken die meestal in de maand mei beantwoord worden. Nu, in dit bijzondere jaar, worden veel vraagtekens rondom het nieuwe seizoen in april al weggepoetst.

De aanvoerder blijft!
In deze aflevering onder meer uw aandacht voor Rayendall Bitorina. De afgelopen jaren was hij een gewaardeerde kracht in ons eerste elftal. In 2008 maakt hij (op 17-jarige leeftijd) zijn debuut. Nu, 12 jaar later is hij niet meer weg te denken uit het vlaggenschip van SO Soest. In mei 2019 werd Rayendall nog in de bloemen gezet vanwege zijn 250ste wedstrijd voor SO Soest 1. Dat aantal gaat uitgebreid worden. Ondanks de interesse van andere clubs heeft onze aanvoerder besloten om ook komend seizoen in het blauw en wit te spelen. Dat is een prima opsteker; een zelf opgeleide speler gaat opnieuw in SO Soest 1 de lijnen uitzetten en is een aansprekend voorbeeld voor onze jeugd.

Jeugdig talent
Opeens stond hij opgesteld in de verdediging van SO Soest 1. In de uitwedstrijd tegen Theole maakte Wouter Scheeren zijn basisdebuut. Als vervanger van de geschorste Jorney Kappenberg moest de jonge verdediger de rechterflank bewaken. Ondanks de 1-0 nederlaag ging dat Wouter prima af en het leek erop dat hij de rest van het seizoen de rechtsback voor SO Soest 1 zou blijven. Helaas bleef het aantal optredens beperkt door de corona-omstandigheden. Dat laat niet weg dat Wouter een goede indruk heeft achtergelaten. Wij gaan komend seizoen veel plezier aan hem beleven met deze speler die vanaf zijn jongste jaren bij de jeugd van SO Soest voetbalt.

Keepers
De doelman is niet altijd de sluitpost. De technische commissie beseft dat die positie goed ingevuld moet zijn. Ook het komende jaar kunnen we rekenen op de talenten van (in willekeurige volgorde) Stijn Waals, Julian van Duinkerken en Midas Dorrestein. Keepers die bewezen hebben kwaliteiten te hebben voor de selectie van SO Soest. Mooi dat ze er weer bij zijn!

Steve Blokland ontmoet oude bekenden
Deze middenvelder hebben we al eerder op het veld van SO Soest gezien. Als directe tegenstander van Rayendall Bitorina speelde hij vorig jaar voor SCH'44 een goede partij (zie foto). Steve ging na het opheffen van de zondagtak van SCH'44 naar zaterdageersteklasser Breukelen en kiest nu voor een avontuur bij SO Soest. In het verleden heeft Steve vooral bij De Meern (zondag) in de hoofdklasse gespeeld. Daar speelde hij samen met Giovanni Nicolaas, Tom van der Linden en Jordy Stins. Deze jongens gaat Steve nu opnieuw tegenkomen, want ook dit drietal heeft aangegeven volgend seizoen bij SO Soest te voetballen. Steve: welkom bij SO Soest en veel plezier bij onze vereniging. 

Ajax-talent in het blauw-wit
Conner Blöte speelde in de jeugd van Ajax onder meer met Matthijs de Ligt, Justin Kluivert en Donyell Malen. Later kwam de verdediger uit voor FC Utrecht en tot het afgelopen seizoen voor derdedivisionist Hercules. Met Conner haalt SO Soest een speler met meerwaarde in huis. Ervaring in het betaalde voetbal en de derde divisie; een prima kwaliteitsimpuls waar de jonge spelers van SO Soest zich mee mogen meten.

Tot zover deze update. Binnenkort meer nieuws, onder meer over het tweede elftal en overkomende jeugdspelers. 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Geen aankondigingen.

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Beijer Gebr [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
Van Doorn [kopie]
Growfun [kopie]
Actiforce [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Hoogt [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Wonnink [kopie]
Heineken [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
Reijerse [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Smorenburg [kopie]
Optimum [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Bloemendael [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Overhees [kopie]
Boedelz [kopie]
Hengel [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
KOK [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
De Jong [kopie]
MidCoat [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Brouwer [kopie]
GeldNL [kopie]
Catering Centraal [kopie]
Yourlease [kopie]
ING [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Van Hal [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Dijkstra [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Janalleman Studio [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Bres [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Sportivun sportkampen [kopie]
Dam [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
Kostencheck [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88