SO Soest
SO Soest
Vlag 100 jaar

Vlag 100 jaar

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Gezellige receptie en feestavond

Gezellige receptie en feestavond

Geslaagde fietstocht

Geslaagde fietstocht

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Derde periodetitel voor SO Soest

Derde periodetitel voor SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Met Mega Soest: De speciaalzaak voor badkamers, keukens, tegels, pvc en laminaat

Woensdag 20 mei 2020

Mega Soest onderging anderhalf jaar geleden een kleine metamorfose. De Mega-organisatie met zo’n negen vestigingen in Nederland kreeg een nieuw trendy logo en de productenrange werd uitgebreid. Sinds februari van het afgelopen jaar kun je naast een een uitgebreide collecties van vloeren en badkamers ook bij Mega winkelen voor keukens en de mooiste pvc- en laminaatcollectie van Sense en Douwes Dekker.

3D-presentaties
Dennis van den Berg is de ervaren bedrijfsleider van Mega en vertelt: ,,Mega Soest heeft veel ervaring en kennis op het gebied van keukens, badkamers en vloeren. Ellis van den Ham bijvoorbeeld, zij is afgestudeerd in de binnenhuis-architectuur en al jaren ons vaste gezicht bij Mega Soest.  Hoewel veel Soesters de weg naar onze showroom weten te vinden, merken wij dat men nogal eens geneigd is om naar het ‘grote’ Amersfoort te gaan om inspiratie op te doen. Dat is  helemaal niet nodig omdat wij onze klanten alles kunnen vertellen over onze disciplines en dat doen wij tijdens een gesprek met onder andere 3D-presentaties, zodat onze klanten een helder beeld krijgen en uiteindelijk met een tevreden gevoel bij ons hun aanschaf doen. Coen Boorsma onze ervaren keukenspecialist adviseert dagelijks over de mooiste ontwerpen en uitvoeringen in 3D. Zo zie je in een oogopslag je nieuwe droomkeuken ontstaan en binnen acht weken wordt deze zelfs geplaatst”.

Showroom
Ellis van den Ham: ,,We hebben de beschikking over zo’n 1.250 m2 showroom en kunnen zo een kleine twintig badkamers en een zevental keukens tonen en daarnaast hebben wij natuurlijk een uitgebreide keuze aan vloeren of het nu gaat om keramisch parket, steen pvc of laminaat.  Wij hebben keuze uit erkende merken zoals Geberit, Hansgrohe, Villeroy & Boch en Duravit. Daarnaast beschikken wij over een uitgebreide  eigen ‘Huis-selectie’ die het predicaat  hoogwaardig prijs- en kwaliteitsverhouding bezit.”

Dennis: ,,De branche waarin wij werken is onderhevig aan trends en het is dan ook noodzakelijk dat je up-to-date blijft, daarom bezoeken wij regelmatig vakbeurzen in het buitenland. Een trend voor keukens zijn bijvoorbeeld de kookeilanden en greeploze keukens. Natuurlijk kunnen wij onze klanten hier uitgebreid over informeren.”
 
Kom eens langs
Ellis: ,,Uiteraard kunnen wij ook zorgen voor het plaatsen van een keuken, badkamer of het leggen van een vloer. Wij hebben de beschikking over een groep vakmensen, die alles top verzorgt. Heeft u plannen voor een verbouwing dan wel nieuwbouw, loopt u dan eens bij ons de showroom binnen en wij zijn er van overtuigd dat u met een tevreden gevoel huiswaarts keert. Bij ons is verkrijgbaar ons kleurrijke magazine mee, zodat u ook thuis inspiratie kunt opdoen. Speciale aandacht vragen wij nog voor de aanbiedingen die wij regelmatig hebben. Kijk hiervoor ook op onze website www.metmega.nl en laat je verrassen.”

Voor een afspraak kunt u Met Mega Soest, Industrieweg 25B bereiken onder telefoonnummer 035 – 6032020. Het e-mailadres is soest@metmega.nl.

Tekst: Aat Visser
Foto: Met Mega

 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Legendwedstrijd SO Soest 1999 Vrijdag 29 mei
Jonathan - SO Soest (nacompetitie) Zaterdag 30 mei 14:30 uur
Walking Football Toernooi Woensdag 3 juni
Internationaal Toernooi 6/7 juni
Bram Bartels Toernooi Zaterdag 13 juni
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

JeeGee Vastgoed
Intersport van Dam
Handel schothorst
FR Schilderwerken
De Jong accountants
bouwbedrijf van den hengel
Reto
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Van Ellen Slaapspecialist
Heineken
Hekwerk Soest
Bowling Overhees
De Staelenhoef
Zwart Mul
Topkids
Mega Tegels
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
De eetvilla
Mekenkamp Bouwbedrijf
Personal Fitness
RZ techniek
Lijf en visie
Bres advocaten
Yourlease
Smurfit Kappa
Brouwer systeemplafonds
PA van den Dijssel
HD security
Auto smeeing
Orthodontie Eemland
WeFulfil
ING
Buijs Regiomakelaars
hopman zeevis spakenburg
Reijerse
Krijkamp Den Oude
Soester Duinen Restaurant
Hagen VakantieXperts
Boedelz
Smorenburg
Van de Ven for Office & More
Jager Bokdam De Visser
Boshuizen Hoveniers
Dijkstra
Lex Verkley Banketbakkerij
MidCoat
Veleka Logistics
BIN System
Hoogt
Biofutura
Bike totaal
Scholten Jasmijn bloemen & planten

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88