SO Soest
SO Soest
Harry en Johan lid van verdienste

Harry en Johan lid van verdienste

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Uniek sportcafé in d’Oude Enghe

Zondag 05 juli 2020

Soest is een bijzondere horecalocatie rijker geworden. Het bekende café d’Oude Enghe aan de Middelwijkstraat is al decennialang een vaste uitgaansgelegenheid voor generaties Soesters. Pak het boek over Het Soester Uitgaansleven er maar bij en je kan lezen over de vele avonturen die er zijn beleefd in dit iconisch café.

Arnoud Boer
Sinds kort is Edwin Presser de nieuwe eigenaar van d’Oude Enghe en de nieuwe bedrijfsleider heet Arnoud Boer. Laatstgenoemde kennen wij natuurlijk als jeugdtrainer en voormalig hoofd jeugdopleiding van SO Soest. Beide heren werken niet alleen in d’Oude Enghe samen, maar zijn ook actief als voetbalmakelaars voor Eutotalents Sportmanagement. Edwin en Arnoud zijn de bedenkers van het nieuwe sportcafé aan de Middelwijkstraat.

Ouderwetse kroeg
Het café gaat een nieuw avontuur aan. Wij geven een rondleiding op papier (overigens; voor de ultieme beleving moet je echt een keer naar binnenstappen). Want wanneer je binnenstapt ben je direct in een ouderwetse bruine kroeg. Elvis Presley en Marilyn Monroe zijn al jaren zo dood als een pier, maar in d’Oude Enghe zijn ze springlevend en wijzen ze respectievelijk de mannen en vrouwen de weg naar het toilet. De plaatsnaambord van het mooiste dorp van Midden-Nederland pronkt pontificaal aan de muur, omringd met bordjes waar de naam ‘corona’ vermeld staat. Het gaat hier over een biermerk trouwens. Barkrukken, bierpomp, trekkasten. Het is de kroeg waar André Hazes sr. en Vader Abraham uit volle borst over zingen.

Sportcafé
Vanaf de ouderwetse kroeg kom je via het aanpalende vertrek, dat gescheiden kan worden door een inschuifbare wand, in een hypermodern sportcafé. Aan de muren hangen vijf tv-schermen, het ouderwetse poolbiljart is een echte eyecatcher en de ruime opstelling van tafeltjes en stoelen is dan wel coronaproof, maar oogt desondanks gezellig en knus. Edwin Presser: ,,We zijn precies op tijd klaar. De Formule 1 begint weer. Dat kunnen onze gasten prima vanaf deze plek bekijken. Arnoud: ,,Ik verheug mij nu al op het EK-voetbal volgend jaar. Zetten we de schermen op oranje en er is hier plek genoeg voor een kleine tribune. Maken er een echt voetbalfeestje van. Maar uiteraard gaan we hier ook Ajax – Feyenoord en andere voetbaltoppers bekijken.”

Relikwieën
Edwin en Arnoud zijn gek van voetbal. Naast hun baan als voetbalmakelaar is dat ook te zien aan de relikwieën in het sportcafé. De handschoen van Casillas, het oranjeshirt van Robben, het shirt van Milik. Het doet de liefhebbers watertanden. Arnoud: ,,Maar we zijn er niet alleen voor de voetballers hoor. Dit sportcafé moet de verlenging zijn van alle sportkantines in Soest. Heb je een gezellige dag of avond gehad na training of wedstrijd kom dan nog even gezellig naar d’Oude Enghe. Je ontmoet hier medesporters, gespreksstof genoeg en heb je niets te vertellen dan is er op een van onze schermen genoeg sport en spel te zien.”

Edwin: ,,d’Oude Enghe is er natuurlijk ook nog steeds voor de kroegganger die hier al jaren komt. Daarnaast kan je hier een heerlijk happie eten. Wij hebben een uitgebreide menukaart met allerlei specialiteiten. Onze chef-kok Carlitos zorgt voor verrassende gerechten. Vanaf 12 uur ’s middags kan je hier al terecht. Is het lekker weer, dan hebben wij een zonovergoten terras met een buitenbarbecue.”

Meer weten: oude-enghe.nl
Tekst en foto: Peter Beijer


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - Loosdrecht (competitiestart) Zaterdag 20 september 15:00 uur
Hoevelaken - SO Soest Zaterdag 27 september 14:30 uur
SO Soest - Hees Zaterdag 4 oktober 15:00 uur
Vrijwilligersfeest Zaterdag 11 oktober
Nieuwland - SO Soest Zaterdag 11 oktober 14:30 uur
Algemene Ledenvergadering Maandag 13 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Hoogt
Soester Duinen Restaurant
Intersport van Dam
Lex Verkley Banketbakkerij
Mega Tegels
Smurfit Kappa
Bowling Overhees
Yourlease
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
bouwbedrijf van den hengel
Boedelz
Biofutura
Personal Fitness
Reto
Brouwer systeemplafonds
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
RZ techniek
Krijkamp Den Oude
Zwart Mul
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Hekwerk Soest
Dijkstra
Reijerse
Bres advocaten
hopman zeevis spakenburg
Jager Bokdam De Visser
Orthodontie Eemland
FR Schilderwerken
De Jong accountants
Heineken
Bike totaal
Van Ellen Slaapspecialist
JeeGee Vastgoed
WeFulfil
Van de Ven for Office & More
Boshuizen Hoveniers
MidCoat
Scholten Jasmijn bloemen & planten
De Staelenhoef
Smorenburg
PA van den Dijssel
Handel schothorst
Veleka Logistics
HD security
Buijs Regiomakelaars
ING
De eetvilla
Auto smeeing
Mekenkamp Bouwbedrijf
Lijf en visie
Topkids
Hagen VakantieXperts
BIN System

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88