SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

SO Soest wint bij Quick

SO Soest wint bij Quick

Eerste nederlaag voor O23-1

Eerste nederlaag voor O23-1

Geslaagde tapcursus

Geslaagde tapcursus

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Laatste oefenwedstrijd gaat dik verloren

Donderdag 27 augustus 2020

Dinsdagavond speelde SO Soest de laatste oefenwedstrijd in de voorbereiding. De uitwedstrijd tegen FC de Bilt werd qua uitslag een flinke tegenvaller. De ploeg van Frank Bruijnis verloor met forse cijfers van de zaterdageersteklasser (7-2).

FC de Bilt met Redouan Boussoufi, hij speelde de laatste drie competitiewedstrijden van het vorige seizoen voor onze vereniging, in de gelederen heeft een gretig aanvallende ploeg. SO Soest kon daar dinsdag weinig tegenover brengen. De ploeg, met een aantal geblesseerden niet op oorlogssterkte, kon niet veel meer doen dan tegenhouden. Het stond bij de rust dan ook 2-0 voor de thuisploeg en dat was een juiste afspiegeling van de krachtsverhoudingen.

Hoewel de einduitslag anders doet vermoeden speelde Soest een betere tweede helft. De blauwwitten kwamen nu tot meer kansen en er zat meer durf en karakter in de ploeg. Twee fraaie goals, gescoord door Tom van der Linden en Corné Parol zorgden voor een wat vriendelijker stand op het scorebord. Keeper Milan de Jong uit de O19-1 mocht zijn debuut maken.

Helaas kon FC de Bilt in de slotfase ruim weglopen. Een verdiende overwinning voor de thuisploeg, die misschien iets te hoog uitviel.

Voor SO Soest begint zaterdag het bekeravontuur tegen Zuidvogels in Huizen. Aftrap is om 17 uur.

De volgende spelers kwamen voor SO Soest in het veld: Julian van Duinkerken (k), Milan de Jong (k), Wouter Scheeren, Coen Roest, Wouter de Zoete, Conner Blöte; Niels Kuus, Meme Dore Aminata; Tom van der Linden, Thijs Janmaat, Michiel Broeders, Mick Hienekamp, Milan van Wincoop, Giovanni Nicolaas, Corné Parol, Youp van Zonneveld. 

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - Renswoude Zaterdag 10 oktober 15:00 uur
Algemene Ledenvergadering Maandag 12 oktober 20:00 uur
SO Soest - sv Huizen (beker) Donderdag 15 oktober 20:15 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Robey
Yourlease
Bres advocaten
Mekenkamp Bouwbedrijf
Heineken
Lijf en visie
Eemland diervoerders
De Staelenhoef
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
FR Schilderwerken
HD security
Dijkstra
De Jong accountants
Smorenburg
De eetvilla
Jager Bokdam De Visser
Krijkamp Den Oude
Auto smeeing
Smaak keukens
Smurfit Kappa
Brouwer systeemplafonds
Reto
Personal Fitness
Voetbalshop
RZ techniek
Handel schothorst
Boshuizen Hoveniers
Zoes!
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
ING
JeeGee Vastgoed
PA van den Dijssel
Reijerse
Hagen VakantieXperts
Soester Duinen Restaurant
WeFulfil
Van Ellen Slaapspecialist
Biofutura
Zwart Mul
Orthodontie Eemland
Hopman zeevis spakenburg
Bowling Overhees
Bouwbedrijf van den hengel
De bedrijfsfiscalist
Veleka Logistics
Proef Soest
BIN System
Topkids
Postma party verhuur
Mega Tegels
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Bike totaal

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88