SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

SO Soest wint eerste bekerronde

SO Soest wint eerste bekerronde

O23-1 te sterk voor Roda'46

O23-1 te sterk voor Roda'46

SMAAK Keukens nieuwe partner SO Soest

SMAAK Keukens nieuwe partner SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Liefhebber / liefhebben 

Maandag 07 september 2020

In De dikke Van Dale staat bij het woord “Liefhebber”;

1. Iemand die van iets houdt 

2. Iemand die zich met iets bezighoudt zonder een vakman te zijn

3. Gegadigde 

Sinds twee weken rolt de bal weer, zijn de velden, met inachtneming van de coronaregels, druk bevolkt met toeschouwers om hun favorieten aan te moedigen.

De wedstrijden kunnen pas echt gespeeld worden wanneer er buiten de 22 spelers ook een scheidsrechter aanwezig is om het allemaal in de juiste banen te leiden en daar waar nodig te corrigeren of een reprimande uit te delen. 

Deze zeer belangrijke taak verdient het om in de spotlights te worden gezet. Natuurlijk verdient een keeper, een verdediger, een middenvelder, een spits, een heel team om een de schijnwerpers te staan maar die kunnen dat pas wanneer de man met de fluit één van hun is..

Deze leidsmannen zijn mensen die geheel vrijwillig hun zaterdag in dienst stellen om jouw team, om het team van uw kind(eren) in goede banen te brengen en streeft er altijd naar om de regels op de juiste manier te gebruiken en ten alle tijde neutraal te zijn. Laten we deze liefhebbers, want dat zijn deze kanjers echt!, nou ook echt een gaan liefhebben en lief voor hun zijn;

Als speler zijnde, geef de scheidsrechter voor aanvang van de wedstrijd een “boks” of zeg hem in ieder geval even gedag of wens hem succes. Waarom tijdens een wedstrijd ook niet gewoon een compliment uitdelen bij een beslissing? Geloof me; dit zal eerder in je voordeel werken dan in je nadeel. En het heeft nog een voordeel; de kans is daarmee groter dat deze liefhebber ook de volgende keer weer één van jullie is en daarmee wordt voorkomen dat een ouder, een familielid of speler moet gaan fluiten.

Over die laatste, die speler, wil ik ook wat zeggen; SO Soest heeft de regel dat ieder selectieteam bij iedere thuiswedstrijd een speler beschikbaar moet stellen die buiten zijn wedstrijd om die dag een wedstrijd van een ander team moet fluiten. Helaas is de animo vanuit de selectie niet gigantisch maar dit is wel een enorm goede leerschool voor de spelers en daarmee wordt direct het scheidsrechterstekort enigszins opgelost; de speler in kwestie die de fluit ter hande neemt zal er nu zelf achterkomen hoe het is om soms spelers tot zich te krijgen die het niet eens zijn met zijn beslissing.. Hiermee hopen wij dat er meer ontzag en respect komt van de spelers naar de scheidsrechter toe.

Liefhebber: “iemand die veel van iets houdt” staat er dus in De dikke Van Dale. Dat is ook Karim, een aanvaller uit de selectie van de JO19-2. Karim was de eerste ( “3. gegadigde” als betekenis van “Liefhebber” in De dikke Van Dale ) die zich aanbood om afgelopen zaterdag een wedstrijd te fluiten! Hij kreeg meteen een fantastische wedstrijd voorgeschoteld; de derby SO Soest JO15-3 tegen VVZ ‘49 JO15-2. Deze wedstrijd ging na een 4-0 voorsprong voor Soest de boeken in met een 5-4 overwinning voor de ploeg gehuisvest aan de Bosstraat. “Ik vond het echt heel leuk om deze wedstrijd te mogen fluiten! Leuke, spannende wedstrijd met mooie doelpunten’, aldus de liefhebber Karim.

“Iemand die veel van iets houdt”; dat is Karim zeker! Deze speler is trots om het blauw van Soest om zijn schouders te mogen dragen en dat blijkt ook wel uit het feit dat hij drie keer per week vanuit Utrecht naar Soest komt om te trainen en de wedstrijden te spelen! Wanneer je dit voor je club over hebt dan ben je met recht een “Liefhebber”!

De boodschap aan iedereen; wees extra lief voor onze scheidsrechters....

Michèl Balk ( 2. “Iemand die zich met iets bezighoudt zonder vakman te zijn” )

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Olympia'25 - SO Soest (start competitie) Zaterdag 19 september 15:00 uur
SO Soest - 's Graveland Zaterdag 26 september 15:00 uur  
Algemene Ledenvergadering Maandag 12 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

De Staelenhoef
Orthodontie Eemland
Auto smeeing
Smurfit Kappa
FR Schilderwerken
WeFulfil
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Heineken
De Jong accountants
Brouwer systeemplafonds
Boshuizen Hoveniers
Krijkamp Den Oude
Dijkstra
HD security
Handel schothorst
Robey
BIN System
De eetvilla
Veleka Logistics
PA van den Dijssel
Smaak keukens
Reijerse
Zoes!
Jager Bokdam De Visser
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Eemland diervoerders
Bike totaal
Biofutura
Lijf en visie
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Postma party verhuur
De bedrijfsfiscalist
Smorenburg
Reto
Mega Tegels
RZ techniek
Yourlease
Zwart Mul
JeeGee Vastgoed
Topkids
Voetbalshop
Personal Fitness
Van Ellen Slaapspecialist
Mekenkamp Bouwbedrijf
Bowling Overhees
Bouwbedrijf van den hengel
Bres advocaten
Proef Soest
Soester Duinen Restaurant
ING
Hopman zeevis spakenburg
Hagen VakantieXperts

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88