SO Soest
SO Soest
Winst tegen Nieuw Utrecht

Winst tegen Nieuw Utrecht

Leeuwen zijn goed bezig

Leeuwen zijn goed bezig

Als nieuw!

Als nieuw!

Startklaar voor een nieuw seizoen

Startklaar voor een nieuw seizoen

Herfstvakantie 18 t/m 24 oktober - In de vakantie géén trainingen voor 8 t/m 12 jaar. Midden- en bovenbouwtrainingen gaan dóór of de trainers beslissen anders en communiceren dit met het groep. Vanaf 25/10 weer alles normaal!

Rabobank ClubSupport: Stem op SO Soest

Dinsdag 05 oktober 2021

Van 4 oktober tot 25 oktober 2021 kunnen leden van Rabobank Amersfoort Eemland stemmen op verenigingen en stichtingen die zij een warm hart toedragen. Ben je lid van de Rabobank Amersfoort Eemland? Stem dan op SO Soest! De opbrengst gebruiken wij onder meer voor de inrichting van de herdenkingsplek bij ons clubhuis. 

Wat is de Rabobank ClubSupport? 
Jaarlijks ondersteunt de Rabobank veel verenigingen en stichtingen in Amersfoort, Soest, Baarn, Eemnes, Hoevelaken en Leusden. Met Rabobank ClubSupport heeft elk lid van de Rabobank invloed op de verdeling van de sponsor- en donatiegelden van de Rabobank Amersfoort Eemland. Ben je lid van Rabobank Amersfoort Eemland dan kun je van 4 tot 25 oktober stemmen op je favoriete verenigingen en stichtingen. Deze stemmen zijn geld waard. Hoe meer stemmen er op een vereniging of stichting worden uitgebracht, des te meer geld krijgt deze vereniging of stichting om hun doel te realiseren.

Hoe kun je stemmen?
Door in te loggen in de Rabo-app of op de website van de Rabobank. Ga dan naar ‘Zelf regelen’ en vervolgens ‘Mijn Lidmaatschap’ kan je klikken op Rabo ClubSupport. Zoek op 'Sportorganisatie'  en je komt de naam van onze club tegen. 

Hoeveel geld SO Soest?
De waarde van een stem is afhankelijk van het aantal uitgebrachte stemmen. Deze kan dus na 25 oktober worden bepaald. Dit doet de Rabobank door het totaal beschikbare bedrag  te delen door het aantal uitgebrachte stemmen. Verenigingen en stichtingen ontvangen de waarde van een stem maal het aantal uitgebrachte stemmen. 

Zo werkt het stemmen

Stemmen via de Rabo App:
Log in op de app en ga naar ‘zelf regelen’ - ‘lidmaatschap’. Klik op de tegel ‘ClubSupport’ en vervolgens op de oranje knop ‘breng je stem uit’. Hierna kun je stemmen uitbrengen op drie deelnemende clubs.

Stemmen via internet:
Log in op www.rabobank.nl/clubsupport. Rechts bovenaan zie je een oranje knop met daarin de tekst ‘breng je stem uit’. Klik hierop. Dan log je in zoals gebruikelijk. Klik op de tegel ‘ClubSupport’ en vervolgens op de oranje knop ‘stemmen’. Hierna kun je drie stemmen uitbrengen op de deelnemende clubs.

Mogen wij op je stem rekenen? 

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

FC Utrecht Voetbalkamp bij SO Soest Donderdag 21 & vrijdag 22 oktober
Herfstvakantie 18 t/m 24 oktober In de vakantie géén trainingen voor 8 t/m 12 jaar. Midden- en bovenbouwtrainingen gaan dóór of de trainers beslissen anders en communiceren dit met het groep. Vanaf 25/10 weer alles normaal!
FC Weesp - SO Soest Zondag 24 oktober 14:00 uur
SO Soest - PVCV zondag 31 oktober 14:00 uur
IVV - SO Soest Zondag 7 november 14:00

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Staal en Kunst - TOP [kopie]
Catering Centraal [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Overhees [kopie]
Uitgeverij Peles [kopie]
Dijkstra [kopie]
Hagen VakantieXperts [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
MidCoat [kopie]
Reto internetburo [kopie]
Dam [kopie]
Smorenburg [kopie]
Hoogt [kopie]
Brouwer [kopie]
Kostencheck [kopie]
Wonnink [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
BIN System [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]
Verdonk Trappen [kopie]
Stalenhoef [kopie]
De Jong [kopie]
Verrips Makelaardij [kopie]
KOK [kopie]
Yourlease [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Actiforce [kopie]
Boedelz [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Votrans [kopie]
WeFulfil [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Reijerse [kopie]
Hengel [kopie]
ING [kopie]
Bres [kopie]
Lex Verkley Banketbakkerij [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
Bank ten Cate & Cie [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Van Veen Bedrijfsdiensten [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Heineken [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Optimum [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88