SO Soest
SO Soest
Nieuwe shirts

Nieuwe shirts

Verdiende nederlaag bij Theole

Verdiende nederlaag bij Theole

Wandelvoetbal gestart

Wandelvoetbal gestart

SO Soest...is ook dé club voor vrouwenvoetbal

SO Soest...is ook dé club voor vrouwenvoetbal

Training rondom corona - Jeugd traint vanaf maandag 19 oktober conform trainingsschema. Voor de senioren volgt meer informatie  

Paul van Beek Lid van Verdienste SO Soest

Maandag 28 september 2020

Tijdens de Algemene Ledenvergadering (dinsdag komt een verslag op deze website) van maandagavond 28 september werd Paul van Beek uitgeroepen tot Lid van Verdienste van SO Soest. Paul werd onderscheiden vanwege de vele verdiensten die hij de afgelopen 25 jaar voor SO Soest heeft verricht. Zijn uitverkiezing volgde nadat hij een presentatie had gegeven over de EHBO-ploeg van SO Soest. Paul geeft leiding aan deze groep en organiseert de jaarlijkse herhalingscursussen. De gouden speld werd hem, onder toeziend oog van zijn kinderen, opgeprikt door zijn eigen vrouw Geraldine zodat alles netjes binnen de anderhalve meter bleef. 

Een verdiende onderscheiding voor deze echte clubman. Van harte gefeliciteerd Paul!!

Voorzitter Ries de Jong had de volgende lovende woorden over Paul van Beek:

Paul kwam bij onze club binnen als belangstellende ouder van zijn voetballende kinderen John en Stephanie. Hij was direct te porren voor vrijwilligersklussen. Zo werd hij leider en trainer van de teams van zijn kinderen. Altijd enthousiast en beschaafd langs de lijn.

In de kantine vond hij vrienden voor het leven. Met Ad Aarts stond hij eerst voor de bar, maar later maakten zij vele uren achter de bar. Vooral de legendarische vrijdagavonden werden door Paul en Ad kleur gegeven.

Paul werd breed inzetbaar, hij nam zitting in de voetbalkampcommissie, werd wedstrijdsecretaris en later algemeen secretaris bij het jeugdbestuur. In die hoedanigheid heeft hij ook een aantal jaar in het hoofdbestuur gezeten.

Toen het bestuur een vervanger zocht voor Gerrit van Delden in het poortwachterhuisje, ook wel het Ben Kaats-home genoemd, werd direct aan Paul gedacht. Inmiddels is hij nu een aantal jaar de eerste persoon die de gasten van ons complex tegenkomen bij een thuiswedstrijd van het eerste elftal. Hij is altijd vriendelijk, ook tegen mensen die met wat voor een smoes dan ook gratis naar binnen willen.

Vanaf 2007 zet Paul zich in voor de EHBO-groep van SO Soest. Het was hard nodig dat wij bij onze evenementen en activiteiten konden beschikken over een groep mensen met een EHBO-diploma die bovendien de AED kunnen bedienen. Samen met de EHBO uit Hilversum heeft Paul 13 jaar geleden gezorgd dat in ons clubhuis de cursussen en de herhaalcursussen worden gehouden. Daarnaast zorgt Paul voor het onderhoud van de AED’s binnen ons complex en is hij al die jaren de contactpersoon voor de EHBO-groep.

Paul is een stille kracht, je hoort hem amper, bescheidenheid siert hem. Al met al is hij toch al weer 25 jaar actief voor SO Soest en is hij van grote waarde voor onze vereniging. Wij willen de ALV daarom toestemming vragen hem uit te roepen tot Lid van Verdienste van SO Soest.


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Training rondom corona Jeugd traint vanaf maandag 19 oktober conform trainingsschema. Voor de senioren volgt meer informatie  

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
Twitter en YouTube.

Facebook Twitter YouTube

Onze vendeliers

Bank ten Cate & Cie [kopie]
Van Hal [kopie]
Hengel [kopie]
Beijer Gebr [kopie]
MEAT (BMM) [kopie]
Korte Duinen Restaurant [kopie]
Heineken [kopie]
Janalleman Studio [kopie]
Brouwer Wijnhandel [kopie]
Reijerse [kopie]
MidCoat [kopie]
Postcodestroom [kopie]
Boedelz [kopie]
De Jong [kopie]
Brouwer [kopie]
Mekenkamp Bouwbedrijf [kopie]
Zwart Mul [kopie]
Mega Tegels [kopie]
Growfun [kopie]
Eetvilla van den Brink [kopie]
De Staelenhoef [kopie]
JeeGee Vastgoed [kopie]
Birkt Benzinestation [kopie]
Kantoor Expert [kopie]
Catering Centraal [kopie]
GeldNL [kopie]
ING [kopie]
Dam [kopie]
Hoogt [kopie]
Van Hengstum [kopie]
Actiforce [kopie]
Lijf & Visie [kopie]
Yourlease [kopie]
Hufman Autorijschool [kopie]
Stalenhoef [kopie]
Dijkstra [kopie]
Krijkamp Den Oude [kopie]
Smorenburg [kopie]
KOK [kopie]
FR Schilderwerken [kopie]
Reto internetburo [kopie]
PA van den Dijssel [kopie] [kopie] [kopie]
Auto Smeeing [kopie]
Bres [kopie]
Van Doorn [kopie]
Optimum [kopie]
Sportivun sportkampen [kopie]
Boshuizen Hoveniers [kopie]
Smurfit Kappa [kopie]
Jager Bokdam De Visser [kopie]
Kostencheck [kopie]
Bloemendael [kopie]
Wonnink [kopie]
Profile Smeeing [kopie]
Overhees [kopie]
Scholten Jasmijn bloemen & planten [kopie]
Soester Duinen Restaurant [kopie]

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@so-soest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88