SO Soest
SO Soest
Geen promotie

Geen promotie

JO10-1 Team van de Week

JO10-1 Team van de Week

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

JeeGee voelt zich thuis in Soest

Zondag 27 september 2020

Johan Zijtveld, eigenaar van JeeGee Vastgoed B.V., vertelt met een veelbetekende twinkeling in zijn ogen: ,,Vanavond ga ik debuteren voor SO Soest.” Johan is al jarenlang een trouw vendelier van de voetbalvereniging. Is hij nu ook speler geworden? ,,Ha, ha, nee dat niet. Ik ben actief als leider bij sv Loosdrecht, maar vanavond speel ik voor de ‘blauwen’ mee in de golfbattle tegen VVZ’49. Erg leuk. Het is het gebruiken en utibreiden van je netwerk. Dat krijg je altijd terug. Wie goed doet, die goed ontmoet.”

Lokale ondernemers
Het typeert de Loosdrechter dat hij het tussen ‘groene en blauwe’ Soesters goed naar zijn zin heeft. De projectontwikkelaar heeft het nodige in ons dorp gerealiseerd en is daardoor bekend geworden met de Soesters. ,,Hier in Soest werk ik graag samen met lokale ondernemers. Architect Arjan Valk, Van Wijk Makelaars, Bouwbedrijf Van den Hengel en Hovenier Eric Boshuizen zijn belangrijke partners voor de projecten die ik met JeeGee in de regio Soest ontwikkel.”

Johan Zijtveld is in 2008 gestart met projectontwikkeling. ,,Vanaf 2015 doe ik dat met mijn eigen onderneming. Met JeeGee Vastgoed B.V. zijn wij georiënteerd op de regio Gooi en Eemland en de Vechtstreek. Dat is ruim genoeg voor mij. Ik heb ervaring en mijn netwerk in deze regio. Het loopt als een trein, ook in deze turbulente coronadagen. Ik heb veel mooie dingen mogen doen.”

Breed begrip
Projectontwikkeling is een breed begrip vindt Johan. ,,Het is een onderdeel van een groter proces. Het gaat om inpassen van gebouwen, nieuw of bestaand, die binnen de natuurlijke omgeving moeten passen. Dan moet je denken aan de industriële omgeving maar ook aan de leefomgeving. Het gaat om aandacht voor die omgeving ook met blik op de toekomst.

Kerkplein
Een markant voorbeeld van de veelzijdigheid van JeeGee Vastgoed is het Futurum aan het Kerkplein. Midden in Soest is het voormalige Rabobank-kantoorpand omgetoverd tot een fraai wooncomplex met negen appartementen. ,,Dat is het leuke”, zegt Johan enthousiast. ,,Iets volkomen nieuws realiseren in een bestaand pand. Ik wil graag creatief en verrassend zijn.”

Mondilederterrein
,,We zitten niet stil, ook niet in Soest”, benadrukt Johan. ,,Aan de Amersfoortsestraat op de grens van Soesterberg en Amersfoort ontwikkelen wij het voormalige terrein van Mondileder met de bijbehorende opstallen. De bedoeling is dat hier zes betaalbare, twaalf tweekappers en acht vrijstaande woningen zullen verrijzen, allen in een moderne en kubistische architectuur.”

Winst
JeeGee Vastgoed is dus ook in Soest en omgeving actief. O ja en ook golfend wist Johan zijn mannetje te staan en zijn balletje te slaan weet hij ons later te vertellen. ,,Mijn debuut werd met een overwinning bekroond. SO Soest wist VVZ’49 nar jaren weer eens op de golfbaan te verslaan. Of dat door mijn inbreng kwam? Ha, ha, laat de experts daar maar hun oordeel over geven.”

Tekst: Peter Beijer
Foto: Jan Frommink

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Bas Bakker Toernooi Zaterdag 28 juni
Feestje Klup van 100 Zondag 29 juni

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

PA van den Dijssel
Personal Fitness
Van de Ven for Office & More
Topkids
FR Schilderwerken
Dijkstra
Handel schothorst
RZ techniek
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
MidCoat
De eetvilla
De Jong accountants
De Staelenhoef
Hekwerk Soest
hopman zeevis spakenburg
Mega Tegels
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
HD security
Mekenkamp Bouwbedrijf
WeFulfil
Hagen VakantieXperts
Soester Duinen Restaurant
Bowling Overhees
Yourlease
ING
Reto
Orthodontie Eemland
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Zwart Mul
Hoogt
Veleka Logistics
Brouwer systeemplafonds
Heineken
Bres advocaten
Krijkamp Den Oude
Auto smeeing
JeeGee Vastgoed
Boedelz
Reijerse
Intersport van Dam
Bike totaal
bouwbedrijf van den hengel
BIN System
Biofutura
Boshuizen Hoveniers
Jager Bokdam De Visser
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Lijf en visie
Smurfit Kappa
Smorenburg
Van Ellen Slaapspecialist
Buijs Regiomakelaars
Lex Verkley Banketbakkerij

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88