SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

SO Soest wint eerste bekerronde

SO Soest wint eerste bekerronde

O23-1 te sterk voor Roda'46

O23-1 te sterk voor Roda'46

SMAAK Keukens nieuwe partner SO Soest

SMAAK Keukens nieuwe partner SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

SO Soest JO11-1 kampioen. Op naar de volgende competitie!

Maandag 05 oktober 2020

In de eerste van vier competities moest JO11-1 het in de Hoofdklasse opnemen tegen pittige tegenstanders: De Meern, PVCV, Victoria, Roda ’46 en Jonathan. Daarnaast mochten de boys eindelijk op een half veld spelen (waren ze echt aan toe!) en werden er drie jongens aan het team toegevoegd. Al met al een mooie uitdaging voor trainers Antwan en Stijn en leider Marco om het team klaar te stomen.

In de voorbereiding zagen we al, dat de jongens baat hadden bij meer ruimte en elkaar makkelijk wisten te vinden. In de competitie werd de lijn doorgezet en wist het team vier van de vijf wedstrijden te winnen met goed samenspel, mooie aanvallen en goals en veel vechtlust.

Tegen angstgegner Jonathan bleef het lang spannend, maar gaf het team gas in het laatste kwart en werd er dik verdiend gewonnen op basis van het veldspel en kansenverhouding. Uit bij PVCV lieten de boys zien niet over zich heen te laten lopen in een wedstrijd, waarbij de tegenstander niet begreep waar het bij jeugdvoetbal om gaat...

De week erna was Soest niet zichzelf (door gebeurtenissen de week ervoor..?) en verloor het verdiend van het sterke De Meern. Benieuwd naar de reactie van het team werd er uit bij Victoria in de slotfase een 4-3 achterstand omgedraaid naar een 4-5 overwinning, waarbij de beleving en veerkracht geweldig was.

In de kampioenswedstrijd tegen Roda ’46 thuis (zonder publiek helaas) bleef het lang spannend, maar trok SO Soest door goed spel en veel strijd de overwinning (6-5) en dus het kampioenschap naar zich toe!

Mooi om de progressie te zien van het team op een half veld en vooral het plezier dat de jongens met elkaar hebben en samen strijden als echte blauwe leeuwen!

Bij de foto: 

Achteraan vlnr: trainer Antwan, leider Marco en assistent-trainer Stijn

Midden vlnr: Mat, Luca met Bruno op zijn rug, Mels (gehurkt), Jens met Cas op zijn rug, Thomas en Niels (gehurkt)

Vooraan: Appie en Matteo

Ga zo door trainers, het is genieten langs de lijn!

Hopelijk kunnen we onze helden ook thuis weer snel aanschouwen..

Van een enthousiaste ouder

 

 

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - 's Graveland Zaterdag 26 september 15:00 uur  
Algemene Ledenvergadering Maandag 12 oktober 20:00 uur
SO Soest - sv Huizen (beker) Donderdag 15 oktober 20:15 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Robey
Auto smeeing
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Boshuizen Hoveniers
Smurfit Kappa
De eetvilla
Van Ellen Slaapspecialist
BIN System
Hagen VakantieXperts
ING
Yourlease
Bike totaal
Zoes!
Heineken
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Dijkstra
Bouwbedrijf van den hengel
Brouwer systeemplafonds
Bres advocaten
Voetbalshop
FR Schilderwerken
Personal Fitness
Proef Soest
Topkids
Eemland diervoerders
Biofutura
Zwart Mul
Smaak keukens
PA van den Dijssel
De Jong accountants
Orthodontie Eemland
De Staelenhoef
De bedrijfsfiscalist
Mega Tegels
Postma party verhuur
Krijkamp Den Oude
WeFulfil
Smorenburg
Hopman zeevis spakenburg
JeeGee Vastgoed
Veleka Logistics
Mekenkamp Bouwbedrijf
Bowling Overhees
Reijerse
Lijf en visie
HD security
RZ techniek
Reto
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Jager Bokdam De Visser
Soester Duinen Restaurant
Handel schothorst

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88