SO Soest
SO Soest
Winter

Winter

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

ING en SO Soest verlengen contract en zetten in op vrouwen- en meisjesvoetbal

Maandag 19 oktober 2020

SO Soest en ING blijven na zes succesvolle jaren ook de komende drie jaar samenwerken. Het sponsorcontract met hoofdsponsor ING is per 1 september verlengd. Minimaal 25% van het sponsorbedrag wordt besteed aan meiden- en vrouwenvoetbal. Dit sluit aan bij de doelstelling die de KNVB en ING begin dit jaar hebben uitgesproken om het meiden- en vrouwenvoetbal nóg meer te integreren in de voetbalwereld. SO Soest is blij met het vertrouwen van ING om samen te werken aan de groei van het meiden- en vrouwenvoetbal.

Het meiden- en vrouwenvoetbal is de afgelopen jaren al volop in ontwikkeling in Nederland.  Met onder andere de bijdrage van ING krijgt het meiden- en vrouwenvoetbal de kans om zich ook bij amateurclubs verder te ontwikkelen. Ries de Jong, voorzitter van SO Soest: ,,We zijn ontzettend blij met de verlenging van ons sponsorcontract met ING en kijken uit naar de komende jaren. En natuurlijk dragen wij graag bij  aan de verdere ontwikkeling van het meiden- en vrouwenvoetbal in Nederland. Om de snelst groeiende sport in Nederland bij SO Soest nog meer inhoud te geven is er bij onze vereniging een werkgroep geïnstalleerd die het volledige proces gaat invullen. De doelstelling is ambitieus en helder: Binnen drie jaar is SO Soest dé club, in Soest en de verre regio, waar meisjes en vrouwen willen en kunnen voetballen op recreatief en prestatief niveau.”

De gezamenlijke ambitie van de KNVB en ING is om het meiden- en vrouwenvoetbal nóg meer te integreren in de voetbalwereld. De komende vijf jaar werken beide partijen samen met honderden amateurclubs aan een groei van 25% naar 200.000 vrouwelijke KNVB-leden en 25% meer vrouwelijk kader bij amateurclubs. Steven Sedee, manager sportsponsoring ING: ,,We zijn er trots op dat we juist in deze tijd de amateurverenigingen kunnen blijven steunen. Zij zijn de basis van het Nederlandse voetbal. Het is belangrijk voor het succes van het meiden- en vrouwenvoetbal dat de amateurclubs hier ook hun rol in pakken. Samen met Sarina Wiegman, bondscoach van de OranjeLeeuwinnen, en sinds 14 februari 2020 de ambassadeur van het meiden- en vrouwenvoetbal, willen we het meiden en vrouwenvoetbal de aandacht geven die het verdient”. ING wil daarbij als hoofdsponsor van de KNVB en het Nederlandse voetbal alle voetballiefhebbers (jong en oud, man en vrouw, speler of fan) zo goed mogelijk faciliteren zodat zij dat kunnen doen wat zij het liefste doen: met voetbal bezig zijn.

Sarina Wiegman, bondscoach van de OranjeLeeuwinnen, en sinds 14 februari 2020 de ambassadeur van het meiden- en vrouwenvoetbal

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Klaverjastoernooi met alle Soester Clubs - jubileumactiviteit Vrijdag 6 februari
SO Soest - Hoevelaken Zaterdag 7 februari 15:00 uur
Parkhout - SO Soest (oefen) Donderdag 12 februari 20:00 uur
SO Soest - Quick (oefen) Zaterdag 21 februari 15:00 uur
Hees - SO Soest Zaterdag 28 februari 14:30 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Jager Bokdam De Visser
Intersport van Dam
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
ING
Lijf en visie
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Auto smeeing
Zwart Mul
Boedelz
Smorenburg
JeeGee Vastgoed
De Staelenhoef
Mega Tegels
hopman zeevis spakenburg
FR Schilderwerken
Bres advocaten
Bike totaal
Topkids
MidCoat
Smurfit Kappa
Dijkstra
Soester Duinen Restaurant
De eetvilla
Hoogt
bouwbedrijf van den hengel
Personal Fitness
Heineken
Orthodontie Eemland
Reijerse
Brouwer systeemplafonds
De Jong accountants
Biofutura
Hekwerk Soest
Van de Ven for Office & More
Van Ellen Slaapspecialist
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
WeFulfil
Mekenkamp Bouwbedrijf
RZ techniek
Yourlease
Krijkamp Den Oude
Boshuizen Hoveniers
Buijs Regiomakelaars
PA van den Dijssel
Veleka Logistics
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Lex Verkley Banketbakkerij
Reto
HD security
Bowling Overhees
Hagen VakantieXperts
BIN System
Handel schothorst

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88