SO Soest
SO Soest
Vlag 100 jaar

Vlag 100 jaar

Wat een Eeuwfeest

Wat een Eeuwfeest

Eerbetoon aan Marien Koene

Eerbetoon aan Marien Koene

Gezellige receptie en feestavond

Gezellige receptie en feestavond

Geslaagde fietstocht

Geslaagde fietstocht

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Gelijkspel tegen koploper HLV

Gelijkspel tegen koploper HLV

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

FR Schilderwerken gaat voor optimaal resultaat

Woensdag 11 november 2020

‘De klus is pas af als de klant tevreden is’

Schilderen is niet zo maar een vak. Dat vinden Frans van den Berg en Roeland van Noort. De twee vaklieden zijn met hun bedrijf FR Schilderwerken gespecialiseerd in binnenschilderwerk. ,,Wij vinden dat schilderen een ambacht is”, vertelt Frans van den Berg. ,,Elk project is voor ons een uitdaging waarin wij vakmanschap, professionaliteit en service combineren. Wij willen alleen het allerbeste resultaat voor onze klant realiseren.”

Creatief
Frans en Roeland kennen elkaar van het voetballen. In de zaal vonden zij elkaar regelmatig in creatieve voetbalcombinaties in de kleuren van SEC. Het creatieve combineren de twee Soesters nu voor hun schildersbedrijf FR Schilderwerken. Roeland vertelt daarover: ,,Ik ben 18 jaar schilder en heb inmiddels de nodige ervaring opgedaan. Samen met Frans heb ik in het verleden tot ieders tevredenheid een aantal flinke klussen gedaan. De samenwerking beviel en we hebben daarom besloten onze krachten te bundelen in een gezamenlijk bedrijf.”

Frans van den Berg: ,,De schildergenen zitten bij mij in het bloed. Ik ben jarenlang actief geweest in een totaal andere branche. Maar het vak heb ik al jong geleerd van mijn opa, dat was echt een vakman. Ook mijn vader was handig met de kwast. Het is leuk en dankbaar werk. Het werk vakkundig, efficiënt en schoon uitvoeren levert niet alleen veel waardering op. We merken dat mensen gelukkiger worden als hun huis fraai opgeknapt is. Tevreden klanten, daar worden wij blij van.”

Tevreden
Roeland vult aan: ,,Misschien is het een cliché, maar voor ons is het niet meer dan vanzelfsprekend dat wij pas tevreden zijn wanneer de klant dat is. De klus is pas af wanneer onze klant dat, in alle redelijkheid en billijkheid, dat aangeeft. We gaan daarom puur voor kwaliteit en werken met A-merken zoals Caprol, Sigma en Boonstoppel.”

Binnenschilderwerk
Frans en Roeland specialiseren zich voor de komende periode in het binnenschilderwerk. Frans vertelt daarover: ,, Het schilderwerk binnen heeft uiteraard minder te lijden dan het schilderwerk buiten. Maar ook het schilderwerk binnen moet zo nu en dan opgefrist en aangepast worden. Denk aan kleurverandering door invloeden van licht, roken of koken. Roeland: ,,Bovendien vereist een binnenklus een nauwgezette voorbereiding in de tijdsinvestering. Wij snappen dat een klant zo snel mogelijk de klus afgerond wil hebben. Wij werken daarom snel, accuraat en volgens een tijdschema dat, naast het kleur- en materiaaladvies, vooraf goed besproken wordt. 

Frans: ,,Wij gebruiken de technieken die nodig zijn voor de ondergrond. Wij spuiten en rollen. Wat voor ons belangrijk is: wij gaan voor volledige dekking en een strakke afwerking. Het is nog maar de vraag of dat lukt, wanneer iemand zelf, met de beste bedoelingen, aan de slag gaat.”

Roeland: ,,Wij werken samen met een aantal collega-bedrijven. Zo kunnen wij voorkomende klussen, zoals het onderhoud of herstel van beschadigde kozijnen of ander werk dat naar voren komt, door een van onze collega’s laten uitvoeren. Zo kunnen wij onze klanten optimaal bedienen.”

Meer info: www.frschilderwerken.nl
06-270 322 42

Tekst en foto: Peter Beijer

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Achterveld - SO Soest Zaterdag 16 mei 14:30 uur
SO Soest - Laren'99 Zaterdag 23 mei 15:00 uur
Reüniedag Zondag 24 mei
Legendwedstrijd SO Soest 1999 Vrijdag 29 mei
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Bres advocaten
Krijkamp Den Oude
Zwart Mul
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Veleka Logistics
De Staelenhoef
Hagen VakantieXperts
Reto
WeFulfil
Buijs Regiomakelaars
bouwbedrijf van den hengel
Bowling Overhees
Hekwerk Soest
Hoogt
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Reijerse
Orthodontie Eemland
Mekenkamp Bouwbedrijf
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Van de Ven for Office & More
Jager Bokdam De Visser
ING
Auto smeeing
BIN System
Lex Verkley Banketbakkerij
Biofutura
Dijkstra
JeeGee Vastgoed
HD security
MidCoat
Boedelz
Topkids
Mega Tegels
Smorenburg
Intersport van Dam
Handel schothorst
Bike totaal
Personal Fitness
Heineken
Brouwer systeemplafonds
FR Schilderwerken
Yourlease
PA van den Dijssel
Lijf en visie
De Jong accountants
Van Ellen Slaapspecialist
hopman zeevis spakenburg
RZ techniek
De eetvilla
Boshuizen Hoveniers
Smurfit Kappa
Soester Duinen Restaurant

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88