SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Gezellige receptie en feestavond

Gezellige receptie en feestavond

Legends maken er een spektakel van

Legends maken er een spektakel van

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Jonathan veel te sterk voor SO Soest

Jonathan veel te sterk voor SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Op zoek naar een feestelijk en makkelijk Kerstmenu voor thuis?

Woensdag 02 december 2020

De Eetvilla verzorgt het

Het is voor de broers Ott in deze coronatijden een tijd anders dan anders. De deuren dicht houden in twee lockdown-periodes gaat tegen hun gevoel van gastvrijheid. Het ‘nieuwe normaal’ vereist creativiteit. ,,Wij kijken vooral naar de dingen die wel kunnen’, vertelt Sebastian Ott. ,,Het ‘voordeel’ van deze periode is dat we onze gasten op een andere manier van dienst kunnen en mogen zijn. Daar waren we anders nooit achter gekomen.”

Geluksmomenten
Nu de decembermaand is begonnen en sfeervolle dagen kleur geven aan de donkere dagen voor kerst moet je de geluksmomenten koesteren vindt Stephan Ott.  ,,Het is niet alleen voor onze gasten een feest, ook wij genieten tijdens deze dagen”, vertelt Stephan Ott. ,,De mensen zijn in deze tijd van het jaar relaxter. Een aantal dagen vrij, veel tijd doorbrengen met familie en vrienden, buiten is het koud, maar binnen is het warm. Het zijn bijzondere momenten die gevierd mogen worden. Bij de Eetvilla kan dat. Helaas niet binnen deze muren, maar we kunnen veel faciliteren voor onze gasten.”

Kerstmenu
Sebastian knikt bevestigend en vertelt: ,,Wij hebben besloten om, wat het kabinet de komende dagen ook beslist, om tijdens de kerstdagen als restaurant niet open te gaan. Maar tijdens de kerst houden wij onze drive-in wel open en natuurlijk hebben wij een feestelijk en makkelijk kerstmenu voor thuis wat onze gast in twintig minuten op tafel heeft. Daarbij is er ook een menu voor de kinderen. Zo hoef je niet meer in de rij te staan voor je boodschappen en heb je een heerlijk kerstmaal op tafel.”

Stephan: Het kerstmenu voor thuis kan gereserveerd worden voor de data 24, 25, 26, 27 december. Uiterste besteldatum is 21 december. Afhalen kan tussen 24 en 27 december van 12 tot 16 uur. Via onze site is een gemakkelijke bestelmodule opgenomen. Het enige wat je moet doen is het tussen- en hoofdgerecht in de over verwarmen.”

Afhalen
Afhalen bij de Eetvilla kan zeven dagen in week. Van 16 tot 20 uur kan er gekozen worden uit een menukaart die weliswaar niet zo uitgebreid is als normaal, maar wel kwaliteit en korte wachttijd waarborgt. Het systeem werkt net als bij een bekend fastfood-restaurant. Sebastian: ,,Kom naar de Eetvilla. Bestel buiten aan de desk uw gerechten. Betaal contactloos. Rij door en parkeer uw auto en wacht in de auto op uw bestelling. Simpeler kan het niet. Voor de goede orde; de gerechten gaan warm mee en bestellingen kunnen niet vooraf gereserveerd worden. De biefstuk wordt medium-rare gebakken en zijn van het Simmentaler rund. Een mooi koeienras dat voor malse en smaakvolle biefstukken zorgt.

Het feestje thuis vieren, het is even niet anders. De broers Ott kijken reikhalzend naar de toekomst. Als de deuren weer open gaan ontvangen we onze gasten met open armen. Maar we hebben ook gemerkt dat mensen ook graag thuis een feestje vieren. In de toekomst zullen we ook daar de gelegenheid toe bieden met lekkere en verrassende gerechten.”

Meer informatie www.eetvilla.nl.

Tekst en foto: Peter Beijer


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Internationaal Toernooi 6/7 juni
Bram Bartels Toernooi Zaterdag 13 juni 9:00 - 18:00 uur
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Van Ellen Slaapspecialist
Intersport van Dam
Soester Duinen Restaurant
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Bowling Overhees
Heineken
Lijf en visie
Hekwerk Soest
Van de Ven for Office & More
Hagen VakantieXperts
Krijkamp Den Oude
Jager Bokdam De Visser
MidCoat
Mekenkamp Bouwbedrijf
Lex Verkley Banketbakkerij
WeFulfil
PA van den Dijssel
Smurfit Kappa
Orthodontie Eemland
hopman zeevis spakenburg
HD security
Bres advocaten
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Hoogt
FR Schilderwerken
Boedelz
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Yourlease
Personal Fitness
Smorenburg
De eetvilla
Auto smeeing
Zwart Mul
RZ techniek
Handel schothorst
Dijkstra
Buijs Regiomakelaars
bouwbedrijf van den hengel
De Jong accountants
Reto
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Mega Tegels
Topkids
ING
Veleka Logistics
Biofutura
De Staelenhoef
JeeGee Vastgoed
Reijerse
Bike totaal
Brouwer systeemplafonds
Boshuizen Hoveniers
BIN System

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88