SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Geslaagd ITT

Geslaagd ITT

Trainingen 18 juni afgelast vanwege hitte - De jeugdtrainingen van donderdag 18 juni zijn vanwege de hitte afgelast. 

Nieuws van de jeugdvoorzitter: verblijdt u, het einde is nabij

Maandag 14 december 2020

Nog maar een aantal weken en het hele pandemie-gedoe is over en kunnen we weer aan de slag, in de horeca, op SO Soest, in de winkels en op school. (in volgorde van belangrijkheid). Dát is het goede bericht dat we de wereld in hebben geholpen. Wanneer we ons houden aan de maatregelen moet dat te doen zijn. Met Mark Rutte afgesproken dat we (hij) op een later moment, ergens volgend jaar, zal aangeven wanneer 01 januari valt, zodat we de nieuwjaarwedstrijd gewoon kunnen laten doorgaan, zo simpel kan het zijn.  Deze periode van Lock down is min of meer expres gekozen, de komende twee weken hadden we toch al vrij van school en voetbal en de eerste daaropvolgende weken is een bonus, u aangeboden door Wuhan, China.

Laten we samen de komende weken zo positief mogelijk doorkomen. Wanneer klagen, zuchten en steunen en het aandragen van alternatieve oplossingen zou helpen, dan zou ik het iedereen aanbevelen, maar, een klein geheimpje, het lost niets op en je wordt er alleen maar droevig van. Voor de jeugd is het lekker dat ze kunnen blijven voetballen, bij SO Soest moeten we de regels omtrent aanwezigheid van ouders langs de velden nóg beter monitoren; er waren afgelopen zaterdag bij sommige wedstrijden teveel coaches aanwezig; graag uw, jullie medewerking. Het was een schitterend gezicht; van 08.45 tot 12.30 uur vijf (5!!) velden bezet; we houden er zin in, complimenten aan spelers en alle vrijwilligers daaromheen.

Namens de Jeugdcommissie wens ik u mooie, gezegende en blije dagen toe, met Kerstmis, Oud en Nieuw.  Doe het met eenzelfde enthousiasme en inzet als hierboven beschreven. Ga op zoek naar de mooie dingen en die zijn er en díe wens ik u toe, in overvloed.

Namens de Jeugdcommissie

Leo Rauch

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Trainingen 18 juni afgelast vanwege hitte De jeugdtrainingen van donderdag 18 juni zijn vanwege de hitte afgelast. 
Bas Bakker Toernooi Zaterdag 20 juni  
Kick Off selectie 26/27 Donderdag 25 juni
SO Soest Jeugdtoernooi Zaterdag 27 juni
Event Klup van 100 Zondag 28 juni
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Krijkamp Den Oude
Reijerse
Orthodontie Eemland
Personal Fitness
Boedelz
ING
Reto
Buijs Regiomakelaars
Topkids
Hoogt
Jager Bokdam De Visser
HD security
Boshuizen Hoveniers
De eetvilla
Handel schothorst
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
bouwbedrijf van den hengel
PA van den Dijssel
RZ techniek
FR Schilderwerken
Bres advocaten
Yourlease
MidCoat
Bowling Overhees
Van Ellen Slaapspecialist
De Staelenhoef
Dijkstra
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Soester Duinen Restaurant
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Smorenburg
Hekwerk Soest
Biofutura
Hagen VakantieXperts
Auto smeeing
Intersport van Dam
Lijf en visie
BIN System
JeeGee Vastgoed
Zwart Mul
Lex Verkley Banketbakkerij
Mekenkamp Bouwbedrijf
Brouwer systeemplafonds
WeFulfil
Mega Tegels
Veleka Logistics
Van de Ven for Office & More
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Bike totaal
hopman zeevis spakenburg
Heineken
Smurfit Kappa
De Jong accountants

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88