SO Soest
SO Soest
Vlag 100 jaar

Vlag 100 jaar

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Gezellige receptie en feestavond

Gezellige receptie en feestavond

Legends maken er een spektakel van

Legends maken er een spektakel van

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Jonathan veel te sterk voor SO Soest

Jonathan veel te sterk voor SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

MO19 en MO17 krijgt training van Don La Grand in aanloop naar Jong Soest voor Vrouwen

Dinsdag 29 december 2020

Aan het begin van het huidige competitiejaar waren de plannen gereed om net als bij de jongens ook bij de vrouwen een Jong Soest team te starten. Deelnemende clubs uit de omgeving waren bereid gevonden een doordeweekse competitie te starten met een 4 tal wedstrijden in het seizoen 2020/2021. Doelstelling van dit alles is om meiden en dames, indien gewenst, meer uitdaging te bieden en tevens om de stap van jeugd naar senioren te vergemakkelijken. Het vrouwenteam van Jong Soest gaat bestaan uit de leeftijdsgroep 15-23. Hierin worden logischerwijze meiden van de MO17/MO 19 en Dames 1 en 2 geselecteerd.

Maar helaas heeft de pandemie ook hier roet in het eten gegooid door het aflasten van wedstrijden en het trainen, bij de senioren, in kleine groepen. Om dat we toch door willen is besloten voorzichtig een start te maken en is op 15 december een training georganiseerd voor meiden onder de 17 en 19 onder leiding van Don La Grand. Dit was een mooie uitdaging voor de jongere meiden te leren van de enige gediplomeerde trainer die het vrouwenvoetbal bij So Soest momenteel heeft. 18 meiden waren uitverkozen om deze training te volgen. Door o.a. quarantaine perikelen werd dat aantal wat lager maar dat neemt niet weg dat er intensief getraind werd. Na een pittige warming-up werden diverse positie-oefeningen en afrond oefeningen gedaan met aan het einde, uiteraard, een partijvorm.

Zowel de meiden als de trainer waren enthousiast en de trainers van de MO17-19 waren aanwezig om het schouwspel te volgen. Zo ontstaat stap voor stap een samenwerking tussen de jeugd- en seniorentrainers die noodzakelijk is voor een versnelde, kwalitatieve impuls voor het meiden – en vrouwenvoetbal bij So Soest. In 2021 gaan we verder met dit initiatief en hopen we met Jong Soest Meiden deze competitie nog een wedstrijd te kunnen spelen tegen een andere vereniging.

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Walking Football Toernooi Woensdag 3 juni 11:00 - 16:00 uur
Internationaal Toernooi 6/7 juni
Bram Bartels Toernooi Zaterdag 13 juni
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Auto smeeing
Dijkstra
Buijs Regiomakelaars
Smurfit Kappa
Personal Fitness
Brouwer systeemplafonds
Van de Ven for Office & More
Hoogt
Biofutura
Van Ellen Slaapspecialist
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Reijerse
Bowling Overhees
Yourlease
Zwart Mul
JeeGee Vastgoed
Boedelz
HD security
Lijf en visie
bouwbedrijf van den hengel
Hekwerk Soest
Lex Verkley Banketbakkerij
FR Schilderwerken
Orthodontie Eemland
Hagen VakantieXperts
hopman zeevis spakenburg
Mega Tegels
WeFulfil
De Staelenhoef
PA van den Dijssel
Bres advocaten
Bike totaal
RZ techniek
De Jong accountants
Intersport van Dam
Krijkamp Den Oude
ING
MidCoat
Soester Duinen Restaurant
De eetvilla
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Smorenburg
Topkids
Mekenkamp Bouwbedrijf
BIN System
Boshuizen Hoveniers
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Jager Bokdam De Visser
Handel schothorst
Veleka Logistics
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Heineken
Reto

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88