SO Soest
SO Soest
Harry en Johan lid van verdienste

Harry en Johan lid van verdienste

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

P.A. van den Dijssel – ouderwets en professioneel loodgieterswerk

Woensdag 10 februari 2021

‘Problemen lossen wij zo snel mogelijk op’

Energietransitie vult de agenda’s van bedrijven en overheden. Alternatieve en duurzame energie moeten binnen een aantal decennia de energievoorziening via fossiele brandstoffen vervangen. Voor Installatiebedrijf P.A. van den Dijssel is de transitie ‘a part of the business’. Bartjan van den Dijssel glimlacht: ,,Ons bedrijf is al zo oud, dat wij de transitie van kolen naar gas hebben meegemaakt. Vervolgens kregen we centrale verwarming en Hr-ketels. Vanaf 1965 zijn wij een loodgietersbedrijf.”

Isoleren en controleren
Peter vult aan: ,,Als je de historie van ons bedrijf nader onderzoekt dat kom je tot de conclusie dat ambachtelijk werk altijd vooraan heeft gestaan in ons bedrijf. We doen waar we goed in zijn; namelijk het leveren van kwaliteit voor loodgieters-, fitterswerk, installatie van sanitair én het creëren van energiebesparing. Vooral dat laatste is essentieel. We kunnen wel allerlei alternatieve manier van energieopwekking verzinnen, maar het is nóg duurzamer om minder energie te verbruiken. Door het isoleren van de woning kan je al zo veel besparen. Wij zorgen voor tijdige controle van de Cv-ketel. Een goedwerkende ketel verbruikt tenslotte minder energie.”

Comfort in een goed geïsoleerde woning. De herkenbare blauwe bussen van Van den Dijssel rijden dagelijks door Soest om klanten van service te voorzien. ,,De korte lijnen in ons bedrijf werken nauw en efficiënt samen”, vertelt Bartjan. ,,Wij begrijpen heel goed dat het vervelend is als een ketel geen warm water meer geeft of als een radiator lekt. Dat moet zo snel mogelijk opgelost worden. Veelal wordt gesproken over service wanneer wij dit snel oplossen, maar wij vinden dit gewoon een vanzelfsprekende taak van onze onderneming. Wij zijn ervoor om je niet in de kou te laten zitten.”

Bij de tijd
Peter en Bartjan benadrukken dat het ambachtelijke bedrijf ondanks de klinkende historie wel meegaat met de tijd. Bartjan: ,,Het is aan  ons om op ontwikkelingen in te spelen en met onze kennis bij te blijven. Met duurzame oplossingen kan veel bespaard worden. Het loont bovendien om de huidige cv-installatie te optimaliseren en natuurlijk zorgen wij via ons onderhoudscontract voor een goed werkende ketel. Dat is belangrijk; ook voor de veiligheid. Overigens: het plaatsen en onderhouden van een ketel is alleen toegestaan aan bedrijven die daarvoor gecertificeerd zijn.”

Peter: ,,Natuurlijk blijven wij het bedrijf van het ouderwetse en professionele loodgieterswerk. Met onze ervaring en aanwezig vakmanschap lopen wij aardig voor ten opzichte van andere bedrijven. Zo leveren wij al decennialang maatwerk voor dakgoten en dakbedekking. Wij staan graag klaar voor onze klanten. De lijntjes zijn kort en wij hebben de kennis, de kunde en het vakmanschap.”

P.A. van den Dijssel
Laanstraat 34 A Soest
Telefoon: 035 – 601 24 72
Internet: www.dijsselbv.nl

Tekst: Peter Beijer
Foto: Jan Frommink


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Start training selectie senioren Zaterdag 2 augustus 10:00 uur
De Meern 1 - SO Soest 1 (oefen) Zaterdag 16 augustus 14:00 uur
SO Soest 1 - Wasmeer 1 (oefen) Dinsdag 19 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - Jan van Rees Toernooi (SEC) Zaterdag 23 augustus 13:30 uur
PVCV 1 - SO Soest 1 (oefen) Woensdag 27 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - CJVV 1 (oefen) Dinsdag 9 september 20:30 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Van de Ven for Office & More
Hekwerk Soest
hopman zeevis spakenburg
Heineken
Auto smeeing
Mekenkamp Bouwbedrijf
ING
BIN System
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Hoogt
Lex Verkley Banketbakkerij
JeeGee Vastgoed
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Handel schothorst
Reijerse
Lijf en visie
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Orthodontie Eemland
MidCoat
Veleka Logistics
Personal Fitness
Mega Tegels
FR Schilderwerken
Dijkstra
Yourlease
Van Ellen Slaapspecialist
Bres advocaten
Soester Duinen Restaurant
Jager Bokdam De Visser
Boshuizen Hoveniers
Intersport van Dam
De Staelenhoef
PA van den Dijssel
De eetvilla
bouwbedrijf van den hengel
Topkids
Bowling Overhees
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Buijs Regiomakelaars
Smurfit Kappa
Boedelz
Reto
Bike totaal
Brouwer systeemplafonds
Krijkamp Den Oude
De Jong accountants
Biofutura
WeFulfil
HD security
RZ techniek
Smorenburg
Zwart Mul
Hagen VakantieXperts

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88