SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Geslaagd ITT

Geslaagd ITT

Olympia'25 - SO Soest (start competitie) - Zaterdag 19 september 15:00 uur
Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

ZMGroep pakt rol als zakelijk dienstverlener

Woensdag 24 februari 2021

Ilse de Haan: ‘Wij helpen waar we kunnen helpen’

Advies op het gebied van accountancy, fiscaliteiten, administraties, bedrijfsovernames, personele zaken en duurzaamheid. Het is een omvangrijk pakket dat ZMGroep uit Baarn levert. Sinds juli 2019 huist de onderneming, gestart in de jaren vijftig, aan de Tolweg. Wij spraken met Ilse de Haan, zij is de opvolger van haar vader Siebe de Haan, jarenlang DGA van ZMGroep. Het bedrijf biedt haar dienstverlening aan vanuit vier ondernemingen: Zwart Mul Accountants en adviseursCoralis Ondernemende consultantsPeopleprofs Personele zaken en Fikq (detachering voor insurance en finance).

Opvolging
Ilse de Haan vertelt over de opvolging: ,,De familie De Haan is partner van ZMGroep en op de achtergrond wordt een en ander verschoven. De formele overgang is dit voorjaar en dan word ik verantwoordelijk voor de operationele aansturing van ZMGroep. De overdracht zou een feestelijk tintje krijgen, maar je begrijp dat dit door de coronacrisis vooralsnog niet kan doorgaan. Bovendien is een feestje in deze tijd niet zo gepast.”

Siebe de Haan blijft actief bij ZMGroep vertelt Ilse. ,,Hij vindt het werk veel te leuk. Siebe is vooral actief als consultant via Coralis. Ondernemers begeleiden. Dat is het mooie van het vak. Een jaarrekening bespreken dat gaat over het verleden. De toekomst is belangrijk. De mens achter de onderneming, die willen wij leren kennen. Ons uitgangspunt is dat de dienstverlening van ZMGroep een bedrijfslevenlang meegaat.”

Actieve rol
Het ‘c-woord’ is gevallen. Als begeleider van zoveel ondernemingen moet de crisis die de hele wereld in haar greep houdt ook de dagelijkse agenda van ZMGroep vullen. ,,Dat klopt”, vertelt Ilse. ,,Normaal hebben wij op de Tolweg interactie door overleg en afspraken. Nu werken we vooral vanuit huis en dat werkt goed. We zijn wel gewoon open en het hoogst noodzakelijke aantal collega’s is aanwezig. Wij hebben een diverse klantenportefeuille. We bedienen klanten die het zwaar hebben en we hebben klanten die in deze periode juist opbloeien. ZMGroep pakt een actieve rol. Wij helpen waar we kunnen helpen.”

NOW-ondersteuning
Ilse geeft een aantal voorbeelden: ,,Onze nieuwsbrieven zijn echt gericht op de actuele situatie. Welke maatregelen zijn er? Waar moet je als ondernemer op letten? Waar kunnen wij mee helpen? We leunen daarbij niet achterover, maar benaderen onze klanten proactief. Daarbij geven wij ze gevraagd en ongevraagd advies. Wij maken ze bijvoorbeeld attent op de maatregelen die er zijn voor de NOW-ondersteuning (de Tijdelijke Noodmaatregel Overbrugging voor Werkgelegenheid). Ondernemers kunnen namelijk een groot deel van hun loonkosten vergoed krijgen als ze verwachten ten minste twintig procent van hun omzet te verliezen. Inlevingsvermogen, creatief en oplossingsgericht denken en daar ook echt wat mee doen, dat is onze manier van werken en juist in deze tijd kunnen wij laten zien dat dit niet alleen maar loze kreten zijn.”

Meer informatie en foto's: zmgroep.nl

Tekst: Peter Beijer

 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - sv Parkhout (oefen) Zaterdag 15 augustus 13:00 uur
De Meteoor 1 - SO Soest 1 (beker) Zondag 30 augustus 14:00
SO Soest - DTA Fortius (beker) Zaterdag 5 september 15:00 uur
Zwaluwen Utrecht - SO Soest (beker) Zaterdag 12 september 15:00 uur
Olympia'25 - SO Soest (start competitie) Zaterdag 19 september 15:00 uur
SO Soest - 's Graveland Zaterdag 26 september 15:00 uur  
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Personal Fitness
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
MidCoat
WeFulfil
JeeGee Vastgoed
Hagen VakantieXperts
Orthodontie Eemland
Buijs Regiomakelaars
Hekwerk Soest
Jager Bokdam De Visser
De Staelenhoef
RZ techniek
FR Schilderwerken
Soester Duinen Restaurant
De Jong accountants
Smurfit Kappa
Auto smeeing
Van de Ven for Office & More
HD security
Topkids
hopman zeevis spakenburg
Lex Verkley Banketbakkerij
Bowling Overhees
Brouwer systeemplafonds
BIN System
Dijkstra
Bike totaal
Krijkamp Den Oude
Van Ellen Slaapspecialist
PA van den Dijssel
Boshuizen Hoveniers
Lijf en visie
Smorenburg
ING
Reijerse
Intersport van Dam
Boedelz
Veleka Logistics
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Yourlease
Heineken
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Bres advocaten
Mega Tegels
Zwart Mul
Handel schothorst
De eetvilla
Hoogt
Biofutura
Mekenkamp Bouwbedrijf
bouwbedrijf van den hengel
Reto

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88