SO Soest
SO Soest
Daan Brouwer naar FC Utrecht

Daan Brouwer naar FC Utrecht

O23 wint van Delta Sports

O23 wint van Delta Sports

Blauw
Succesvolle jubileumkaartavond

Succesvolle jubileumkaartavond

Blauw2
Clubiconen Bep Hom en Cees Verkerk overleden

Clubiconen Bep Hom en Cees Verkerk overleden

 

Verlies tegen Wasmeer

Verlies tegen Wasmeer

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Blauwe sterren van start

Maandag 15 maart 2021

“Ons zoontje is bijzonder, is speciaal en wil voetballen”. Dat was de vraag van een ouderpaar die hun zoontje wilde laten voetballen; spelen in een regulier team was moeilijk.  Een klein geheimpje, we zijn allemaal speciaal en bijzonder, dus dat was de reden om ‘ja‘ te zeggen. Ook hij moet kunnen voetballen bij SO Soest, samen met zoveel mogelijk meer bijzondere en speciale jongens en meisjes.

SO Soest is voor iedereen die wil voetballen.

Het Bentinckfonds heeft, samen met SO Soest, de handschoen opgepakt en  een (her)start gemaakt met Jeugd-G-voetbal aan de Bosstraat Oost. Zondag 14 maart jl. was de start van het gebeuren; de eerste zes deelnemers verzamelden zich om tien uur voor hun eerste training.

Marijke Roest, van de Beweegmakelaars Soest (SWOS) was ook aanwezig; zij gaat vanuit haar werk óók proberen meer deelnemers aan het voetballen te krijgen; zij is al in gesprek met meer gegadigden. Mocht u vragen hebben, neem dan contact op via dirk.blok@so-soest.nl

Van ontwikkelingen rondom de ‘blauwe sterren’ en de betrokkenheid van het Bentinckfonds zult u in de komende weken op de hoogte worden gehouden

De trainingen worden gegeven door Merijn Vos en Debby Korf. De laatste is al een bekende bij SO Soest. Marijn splinternieuw.  Zij stellen zich aan u voor ….

Mijn naam is Debby Korf, vast bekend bij velen bij SO Soest. Ik heb de eer deel uit te maken van een nieuwe start. Blauwe Sterren. Kinderen die graag willen voetballen, maar voor wie dat in het reguliere voetbal niet lukt. 

Voor wie mij nog niet kent: ik ben een enthousiaste betrokken ouder bij SO Soest. Leider en coach voor een deel van mijn vijf kinderen. Ik heb meer dan 10 jaar training gegeven en was daar juist mee gestopt. Maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan ...... 

Gevraagd voor de functie trainer van een groep kinderen met beperking, een schot in de roos. Ik heb super genoten van de eerste training. Bedankt Leo dat jij dat zag. 

Vanaf nu gaan we iedere zondagochtend om 10:00 uur een uurtje trainen (bij goed weer maar óók als het regent!), ik heb er zin in!

Debby

Graag stel ik mij hierbij aan jullie voor: mijn naam is Merijn Vos en ik woon sinds 2009 in Soest. Ik ben sportief, nieuwsgierig en ik beschik over een gezonde dosis humor.

Samen met Laura zijn wij de trotse ouders van twee zoons: Stan en Jort. De oudste, Stan, is in 2013 met het Syndroom van Down geboren. Er ging hierdoor een wereld voor ons open; een mooie, soms moeilijke maar altijd boeiende wereld. In de loop van 2020 heb ik, na ruim 14 jaar werkzaam te zijn geweest voor een adviesbureau op het gebied van fusies en overnames, voor een geheel andere richting gekozen.

Per 1 januari 2021 ben ik als algemeen directeur in dienst getreden van ZOMO Zorg. Deze organisatie biedt professionele zorg aan (jong) volwassen mensen met een verstandelijke beperking met locaties in Vleuten, IJsselstein, Harmelen en Utrecht.

Tot slot wil ik langs deze weg SO Soest bedanken voor de mogelijkheid om wekelijks op zondagochtend een training te verzorgen voor kinderen met een verstandelijke beperking.

Met sportieve groet,

Merijn


Zie hier de sokken van Debby Korf.

Deze durfde zij te dragen tijdens de eerste training, zijn er nog mensen die sokken (blauwe) over hebben? 😉

Jullie weten haar te vinden!

Namens de jeugdcommissie,

Leo Rauch


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Eemnes - SO Soest Zaterdag 28 maart 14:30 uur
SO Soest - HVC Zaterdag 11 april 15:00 uur
SO Soest - Olympia'25 Zaterdag 18 april 15:00 uur
TOV - SO Soest Zaterdag 25 april 15:00 uur
SO Soest - Hooglanderveen Zaterdag 2 mei 15:00 uur
Multi Sportevent - Jubileumevent Donderdag 7 mei
Receptie met aansluitend feestavond Vrijdag 8 mei Vanaf 17:00 uur
Eeuwfeest in de tent Zaterdag 9 mei
Achterveld - SO Soest Zaterdag 16 mei 14:30 uur
SO Soest - Laren'99 Zaterdag 23 mei 15:00 uur
Reüniedag Zondag 24 mei
Legendwedstrijd SO Soest 1999 Vrijdag 29 mei
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Brouwer systeemplafonds
Personal Fitness
Zwart Mul
Hagen VakantieXperts
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Reto
ING
Boshuizen Hoveniers
HD security
Boedelz
Jager Bokdam De Visser
BIN System
Bres advocaten
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Topkids
Van Ellen Slaapspecialist
Heineken
Bike totaal
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Smurfit Kappa
Dijkstra
Lex Verkley Banketbakkerij
RZ techniek
Van de Ven for Office & More
Auto smeeing
Buijs Regiomakelaars
hopman zeevis spakenburg
De eetvilla
Soester Duinen Restaurant
Veleka Logistics
Bowling Overhees
MidCoat
Lijf en visie
Handel schothorst
Yourlease
De Jong accountants
FR Schilderwerken
De Staelenhoef
Krijkamp Den Oude
Hoogt
Orthodontie Eemland
PA van den Dijssel
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Reijerse
JeeGee Vastgoed
Smorenburg
Hekwerk Soest
Mega Tegels
Mekenkamp Bouwbedrijf
WeFulfil
Biofutura
Intersport van Dam
bouwbedrijf van den hengel

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88