SO Soest
SO Soest
Winter

Winter

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Kantine krijgt ‘nieuw jasje’

Maandag 29 maart 2021

Tijdens de afgelopen ledenvergadering, die 28 september 2020 net voor de tweede lockdown werd gehouden, gaf voorzitter Ries de Jong bij monde van het bestuur enkele speerpunten aan voor de komende periode. Eén van die speerpunten was de accommodatie. Op dat moment werd er nog driftig met de gemeente gesproken over de laatste punten aangaande de velden en ook de ingang van het sportpark kwam aan bod.

Velden
In de tussentijd zijn de kunstgrasvelden opgeleverd, heeft veld 5 een extra behandeling gekregen en zijn ook de plannen voor de parkeerplaats en entree sportpark in een verregaand stadium. SO Soest staat op het punt, om als een van de eerste sportverenigingen, de nieuwe huurovereenkomst te tekenen en ondanks COVID-19 is het elke dag een drukste van jewelste op ons sportcomplex.

Aanpassing kantine
Na de ledenvergadering is het bestuur ook mondjesmaat het onderzoek gestart waar en op welke wijze onze kantine aangepast kan worden. Het raamwerk staat er nu 18 jaar en in al die tijd is alleen het meubilair een keer vervangen. We kunnen dus zeggen dat we zuinig met onze kantine omgaan. Dat is een compliment aan al onze leden. Wel is geconstateerd dat het schilderwerk binnen aandacht behoeft. Sinds november vorig jaar is bestuurlijk dan ook aardig wat aandacht gegeven aan ‘onze’ kantine. Met behulp van de interieurarchitecten Eugenie Israel (Ruimtelijke Verdieping)en Erik van Groeningen (Interior Input) is er gekeken of we de kantine, door middel van nieuwe kleurstellingen en kleine aanpassingen, een nieuw jasje konden geven. Daarnaast moest dit nieuwe jasje wel passen in de COVID-19 tijd. Grote uitgaven zijn ook voor SO Soest een enorm risico, al helemaal in de huidige tijd waarbij de gemeente alle sportclubs, dus ook SO Soest, moet ondersteunen.

Reservering
Gelukkig heeft het financiële beleid van de afgelopen jaren gezorgd voor een reservering voor grootschalig onderhoud in de kantine. Het schilderwerk aan de binnenkant is voor rekening van SO Soest en, na het hiervoor beschreven overleg, is er besloten om de huidige COVID-19tijd nog maar eens goed te gebruiken. De komende weken zal het bestuur, samen met vrijwilligers, de kantine aan de binnenkant van een nieuwe kleurstelling voorzien. Dit doen wij juist nu, zodat als de kantine weer gebruikt kan worden, dit een frisse en nieuwe uitstraling heeft.

Optimalisatie en vernieuwing
Deze nieuwe kleurstelling is een eerste stap naar het optimaliseren en vernieuwen van onze gehele accommodatie. De plannen hiervoor worden op dit moment verder uitgewerkt en zullen op korte termijn met alle leden en niet-leden gedeeld worden.

Klussen
Zaterdag 27 maart zijn enkele vrijwilligers de kantine ingegaan om de eerste noodzakelijke klussen aan te pakken. Onderstaande fotoreportage geeft een indruk van de werkzaamheden. Voorlopig wordt er elke zaterdag -uiteraard met inachtneming van de coronavoorschriften- geklust. Wilt u meehelpen? Neem contact op met Michiel Heijmans (michiel.heijmans@so-soest.nl). Hij kan u meer vertellen. 

Art Impression
Bijgaande Art Impression geeft een inijkje naar de kantine in een 'nieuw jasje'

Bestuur SO Soest

 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Loosdrecht - SO Soest Zaterdag 31 januari 14:30 uur
Klaverjastoernooi met alle Soester Clubs - jubileumactiviteit Vrijdag 6 februari
SO Soest - Hoevelaken Zaterdag 7 februari 15:00 uur
Parkhout - SO Soest (oefen) Donderdag 12 februari 20:00 uur
SO Soest - Quick (oefen) Zaterdag 21 februari 15:00 uur
Hees - SO Soest Zaterdag 28 februari 14:30 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Hekwerk Soest
Van de Ven for Office & More
Hoogt
Smorenburg
WeFulfil
MidCoat
Jager Bokdam De Visser
JeeGee Vastgoed
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
PA van den Dijssel
Yourlease
Bowling Overhees
Smurfit Kappa
Auto smeeing
Bike totaal
Lex Verkley Banketbakkerij
Mega Tegels
Veleka Logistics
Boedelz
HD security
De Jong accountants
hopman zeevis spakenburg
Brouwer systeemplafonds
Mekenkamp Bouwbedrijf
Reto
Krijkamp Den Oude
Intersport van Dam
Reijerse
ING
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
FR Schilderwerken
Orthodontie Eemland
Hagen VakantieXperts
Heineken
Personal Fitness
Buijs Regiomakelaars
De Staelenhoef
Zwart Mul
Lijf en visie
De eetvilla
Dijkstra
Soester Duinen Restaurant
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Biofutura
Van Ellen Slaapspecialist
Topkids
Boshuizen Hoveniers
RZ techniek
BIN System
Handel schothorst
bouwbedrijf van den hengel
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Bres advocaten

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88