SO Soest
SO Soest
Harry en Johan lid van verdienste

Harry en Johan lid van verdienste

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Heel veel lekkers bij M’EAT Tapas & Steak 

Zaterdag 03 april 2021

Ook tijdens lockdown genieten van verrassende gerechten

Een sfeervol knapperende haard, gezellige zitjes en heerlijke geuren vanuit de keuken. Zelfs als het restaurant M’EAT, Tapas & Steak dicht is kan je de sfeer proeven. Tja, het is confronterend. Iedereen is er wel even aan toe; lekker ontspannen een heerlijke maaltijd nuttigen in een gezellig restaurant om de hoek. Mustafa Sahingöz, eigenaar van M’EAT, Tapas & Steak aan de Steenhoffstraat 59 begrijpt dat. ,,Wij zijn er klaar voor als we weer open mogen!”

Ondanks de lockdown draait de keuken gewoon door. Via de website meattapas.nl kunnen liefhebbers van lekkere tapas en steak- en visgerechten hun hart ophalen. Uiteten gaan kan nu even niet. Maar waarom zou je jezelf een restaurantmaaltijd onthouden? Via M’EAT Tapas & Steak is het zo geregeld.

Uitgebreide kaart
Mustafa: ,,Wij hebben een zeer uitgebreide kaart. Dat hadden wij al toen wij een aantal jaar geleden op deze mooie plaats in Soest ons restaurant openden. De bestelkaart biedt genoeg variatie voor de vlees-, vis-, en vegaliefhebber. Al onze maaltijden worden vers bereid met producten van de allerbeste kwaliteit. Heel veel Soesters hebben onze tapas- en steakspecialiteiten al ontdekt.”

Om zijn verhaal kracht bij te zetten laat Mustafa een aantal gerechten serveren. De verslaggever mag zelf concluderen of de producten op de kaart de toets der kritiek kunnen doorstaan. De schaaltjes met dampend vlees en vis komen op tafel. Een mengeling van heerlijke geuren doet het water in de mond lopen. Mustafa legt uit: ,,Een van deze gerechten is Lomo de Tiras, mijn persoonlijke favoriet. Zeer malse gebakken ossenhaas met lente-ui en rode peper, afgeblust met teriyaki-saus.”

Mustafa overdrijft niet. Het malse vlees eet gemakkelijk weg, het pittige van de rode peper valt goed samen met de frisse lente-ui en de teriyaki. Da’s lekker! De tafel toont nog meer. Gretig wordt er geprikt in verse gamba’s en kip met een krokant sinaasappeljasje. Dit is echt smullen!

Persoonlijke touch
Mustafa incasseert bescheiden de complimenten voor de kookkunst van zijn kok. ,,Wij doen het hier met het hele team. Ook nu we alleen maar open zijn voor bestellen en afhaal. Wij gaan met elkaar voor het allerbeste. Met eigengemaakte sausen geven wij de persoonlijke touch aan onze maaltijden.”

De afhaal- en bestelkaart is zeer uitgebreid en bie dt voor de liefhebber genoeg keuze voor een heerlijk avondje uiteten in eigen huis. Maar Mustafa kijkt reikhalzend uit naar het moment dat de horeca de deuren weer mag openen. ,,Dat is toch het leukste. Gasten ontvangen die op ontspannen manier een avondje uit beleven. Het gaat niet alleen om het eten, de sfeer is net zo belangrijk. Met vrienden of familie lekker rondom de tafel en genieten van al dat moois dat wij kunnen bieden. Wij hebben na de lockdown nog veel meer smakelijke verrassingen. Heb je wel eens Lamsrack uit Nieuw Zeeland gegeten? Zomaar een voorbeeld van een bijzonder gerecht dat we hopelijk weer snel aan onze gasten kunnen aanbieden. We kunnen niet wachten!”

M’EAT Tapas & Steak
Steenhoffstraat 59
3764 BJ Soest
0356032848
meattapas.nl

Tekst en foto's: Peter Beijer
 

 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Jonathan - SO Soest (beker) Zaterdag 13 september 14:30 uur
SO Soest - Loosdrecht (competitiestart) Zaterdag 20 september 15:00 uur
Hoevelaken - SO Soest Zaterdag 27 september 17:00 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Bowling Overhees
Hoogt
FR Schilderwerken
Boshuizen Hoveniers
RZ techniek
Topkids
Orthodontie Eemland
Reto
Reijerse
Buijs Regiomakelaars
Personal Fitness
Smurfit Kappa
Bike totaal
De eetvilla
Lex Verkley Banketbakkerij
Lijf en visie
JeeGee Vastgoed
Biofutura
Mega Tegels
De Jong accountants
MidCoat
BIN System
WeFulfil
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Intersport van Dam
HD security
Handel schothorst
Zwart Mul
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Smorenburg
Brouwer systeemplafonds
bouwbedrijf van den hengel
De Staelenhoef
Heineken
ING
Bres advocaten
Jager Bokdam De Visser
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Yourlease
hopman zeevis spakenburg
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Veleka Logistics
Van de Ven for Office & More
Hekwerk Soest
PA van den Dijssel
Dijkstra
Soester Duinen Restaurant
Boedelz
Mekenkamp Bouwbedrijf
Van Ellen Slaapspecialist
Auto smeeing
Hagen VakantieXperts
Krijkamp Den Oude

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88