SO Soest
SO Soest
Herstel bij Olympia

Herstel bij Olympia

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Onderaan beginnen: trainers en spelers (JO 8-2)

Maandag 19 april 2021

Onze jonge spelers (M/V/O) beginnen onderaan de ladder, die hen moet voeren naar grote hoogtes, maar dit geldt ook voor de tráiners. Onder leiding van de HJO-onderbouw Thijs Janmaat maken Finn Ott en Julian Verwoerd hun eerste stappen als ‘trainer’. Zij hebben qua trainingsstof bergen ervaring, ze hebben het tot op heden allemaal moeten ervaren als speler. Nu is het hun beurt om dit door te geven aan de JO 8-2. Momenteel zijn ze al druk aan het oefenen als trainer op de maan- en woensdag.

Wat goed is komt snel, dat gaat gelden voor Finn en Julian, maar ook zeker voor de JO 8-2 in het seizoen 2021-22.

De mannen stellen zich aan u voor :

,,Ik ben Finn Ott en vanaf volgend seizoen met Julian Verwoerd de nieuwe trainer van de JO8-2. Zelf ben ik keeper bij de JO14-1. Twee jaar geleden heb ik training gegeven aan de J08-5 en nu ben ik ervaring aan het opdoen bij J09-3 en JO9-5. Ik heb heel veel zin om volgend jaar met de JO8-2 aan de slag te gaan en heb er vertrouwen in dat het een heel mooi seizoen gaat worden (zonder corona). Samen met de trainers van de JO8-1 gaan we leuke trainingen geven. Als de kinderen er net zoveel zin in hebben, gaat het helemaal goed komen."

,,Ik ben Julian Verwoerd, ben 13 jaar en ik ga, zoals hierboven staat, volgend jaar samen met Finn Ott training geven aan de JO8-2. Ik voetbal zelf in de JO13-1. Ik heb heel veel zin om die kleintjes training te mogen geven. Ik heb een beetje ervaring met training geven maar het is wel fijn dat we ook deels samenwerken met de trainers van de JO8-1 en natuurlijk Thijs die ons altijd kan helpen. Ik denk dat we er een heel leuk jaar van kunnen maken."

Namens de Jeugdcommissie, we zijn trots op jullie.

Leo Rauch

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - TOV Zaterdag 29 november 15:00 uur
Sponsoravond met René vd Kooij Maandag 1 december 17:30 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Smurfit Kappa
Yourlease
RZ techniek
De Jong accountants
JeeGee Vastgoed
Bike totaal
Soester Duinen Restaurant
Mekenkamp Bouwbedrijf
WeFulfil
Lijf en visie
Auto smeeing
Reijerse
Smorenburg
Orthodontie Eemland
De Staelenhoef
Krijkamp Den Oude
Reto
Hoogt
Lex Verkley Banketbakkerij
MidCoat
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Buijs Regiomakelaars
Mega Tegels
FR Schilderwerken
Jager Bokdam De Visser
Van Ellen Slaapspecialist
Biofutura
BIN System
Zwart Mul
Hekwerk Soest
Veleka Logistics
Hagen VakantieXperts
Handel schothorst
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Van de Ven for Office & More
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
hopman zeevis spakenburg
PA van den Dijssel
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
De eetvilla
Brouwer systeemplafonds
Boedelz
ING
Bowling Overhees
Dijkstra
Bres advocaten
Heineken
Topkids
Boshuizen Hoveniers
Personal Fitness
bouwbedrijf van den hengel
HD security
Intersport van Dam

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88