SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

SO Soest wint eerste bekerronde

SO Soest wint eerste bekerronde

O23-1 te sterk voor Roda'46

O23-1 te sterk voor Roda'46

SMAAK Keukens nieuwe partner SO Soest

SMAAK Keukens nieuwe partner SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

‘We proosten op opening terras DLC!’

Woensdag 28 april 2021

Catering Centraal en DLC startklaar voor periode na lockdown

,,De afgelopen 14 maanden zijn bizar geweest voor de hele wereld en daar is de horeca niet aan ontkomen”, vertelt Antonio van den Hengel. De bekende horecaondernemer uit Soest kijkt reikhalzend uit naar wat ‘de nieuwe wereld’ genoemd wordt.

Catering Centraal al 24 jaar
Vraagtekens zijn er na ruim een jaar nog altijd. Wanneer kan de horeca weer volop draaien? Het is van belang voor de herstart van een bedrijf zoals Antonio van den Hengel dat al bijna 24 jaar runt; Catering Centraal gevestigd aan de Birkstraat 7. Een dynamisch cateringbedrijf met een in 2014 gerealiseerde cateringkeuken. De bar en het restaurant werden in 2017 gesloten toen Antonio, Peter Spier en Razzo van Dam de deuren van Sabrosa Kitchen&Bar aan de Soesterbergsestraat openden.

Antonio: ,,De reguliere catering ligt nu ruim een jaar stil. Wij doen nog wel de catering bij uitvaarten met een beperkt aantal bezoekers. Deze bijeenkomsten verzorgen wij in de Molenaarskamer of de plaatselijke kerk. Gelukkig blijven particulieren trouw bestellen en hebben wij loyale trouwe zakelijke klanten zoals Auto Smeeing en Smurfit Mercurius.”

Terras DLC open
Antonio schat in dat de catering voor feesten en partijen langzaam op gang gaat komen. De horeca zal volgens de op en top horecaman nog wel tot einde van het jaar nog gebukt gaan onder restricties. Maar Antonio kijkt al over de horizon. ,,Wij hebben vorig jaar  in september  DLC Café aan de Spoorstraat 1 bij Station Soestdijk overgenomen. Mijn compagnon Bas Romein en zijn partner Marriëll hebben er enorm veel zin in om vanaf woensdag 28 april met een mooi team het prachtige DLC Café voort te zetten. Wij proosten alvast op de opening van het terras.” (zie foto)

Ander gezicht
De horeca gaat er volgens Antonio anders uitzien. Hij vertelt: ,,Bijvoorbeeld een QR-code op tafel in het restaurant, zodat de gast een bestelling kan plaatsen. Voor Catering Centraal komen er natuurlijk ook kansen. De dark kitchens (een restaurant zonder fysieke locatie, dat alleen uit een keuken bestaat en een website of koppeling met een bezorgservice) nemen in de steden grote vormen aan en zo zal er nog meer gaan ontstaan in de nieuwe wereld.”

Marlon Mout
,,Op dit moment delen wij al een gedeelte van onze keukenruimte met Marlon Mout. Haar bedrijf Macron Sister, onlangs gestart, is inmiddels zo gegroeid dat zij meer ruimte nodig heeft. Hoe leuk is het dat wij onze oud-medewerkster zo kunnen helpen met haar bedrijf. Check www.macaronsister.nl en bestel! Vanuit die mooie keuken maken wij vanaf 1 mei vijf dagen in de week (van woensdag t/m zondag) heerlijke menu’s. Check op onze website wat er allemaal mogelijk is, zoals hapjes, buffetten, lunch, diner etc.”

De horeca heeft wel een paar jaar nodig om van de coronacrisis te herstellen. Toch blijft Antonio optimistisch over de toekomst. ,,Eten en drinken blijven altijd bestaan!, zei mijn oma Jansje Verkerk lang geleden al.”

Catering Centraal, Birkstraat 7
DLC Café, Spoorstraat 1
035-6033333 
info@cateringcentraal.nl
www.cateringcentraal.nl

Tekst en foto: Peter Beijer


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

SO Soest - 's Graveland Zaterdag 26 september 15:00 uur  
Algemene Ledenvergadering Maandag 12 oktober 20:00 uur
SO Soest - sv Huizen (beker) Donderdag 15 oktober 20:15 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

De Jong accountants
Hagen VakantieXperts
FR Schilderwerken
Krijkamp Den Oude
Eemland diervoerders
Biofutura
Bouwbedrijf van den hengel
Yourlease
Smaak keukens
Bike totaal
Jager Bokdam De Visser
De Staelenhoef
De bedrijfsfiscalist
Mekenkamp Bouwbedrijf
RZ techniek
Soester Duinen Restaurant
Heineken
WeFulfil
Veleka Logistics
Voetbalshop
Orthodontie Eemland
Reijerse
JeeGee Vastgoed
Zoes!
Handel schothorst
Bres advocaten
Boshuizen Hoveniers
Brouwer systeemplafonds
Proef Soest
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Hopman zeevis spakenburg
Postma party verhuur
Smorenburg
Mega Tegels
PA van den Dijssel
Bowling Overhees
ING
Smurfit Kappa
Personal Fitness
BIN System
Zwart Mul
De eetvilla
HD security
Auto smeeing
Robey
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Van Ellen Slaapspecialist
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Topkids
Dijkstra
Lijf en visie
Reto

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88