SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

Geslaagd Bram Bartels Toernooi

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Geslaagd ITT

Geslaagd ITT

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

‘We proosten op opening terras DLC!’

Woensdag 28 april 2021

Catering Centraal en DLC startklaar voor periode na lockdown

,,De afgelopen 14 maanden zijn bizar geweest voor de hele wereld en daar is de horeca niet aan ontkomen”, vertelt Antonio van den Hengel. De bekende horecaondernemer uit Soest kijkt reikhalzend uit naar wat ‘de nieuwe wereld’ genoemd wordt.

Catering Centraal al 24 jaar
Vraagtekens zijn er na ruim een jaar nog altijd. Wanneer kan de horeca weer volop draaien? Het is van belang voor de herstart van een bedrijf zoals Antonio van den Hengel dat al bijna 24 jaar runt; Catering Centraal gevestigd aan de Birkstraat 7. Een dynamisch cateringbedrijf met een in 2014 gerealiseerde cateringkeuken. De bar en het restaurant werden in 2017 gesloten toen Antonio, Peter Spier en Razzo van Dam de deuren van Sabrosa Kitchen&Bar aan de Soesterbergsestraat openden.

Antonio: ,,De reguliere catering ligt nu ruim een jaar stil. Wij doen nog wel de catering bij uitvaarten met een beperkt aantal bezoekers. Deze bijeenkomsten verzorgen wij in de Molenaarskamer of de plaatselijke kerk. Gelukkig blijven particulieren trouw bestellen en hebben wij loyale trouwe zakelijke klanten zoals Auto Smeeing en Smurfit Mercurius.”

Terras DLC open
Antonio schat in dat de catering voor feesten en partijen langzaam op gang gaat komen. De horeca zal volgens de op en top horecaman nog wel tot einde van het jaar nog gebukt gaan onder restricties. Maar Antonio kijkt al over de horizon. ,,Wij hebben vorig jaar  in september  DLC Café aan de Spoorstraat 1 bij Station Soestdijk overgenomen. Mijn compagnon Bas Romein en zijn partner Marriëll hebben er enorm veel zin in om vanaf woensdag 28 april met een mooi team het prachtige DLC Café voort te zetten. Wij proosten alvast op de opening van het terras.” (zie foto)

Ander gezicht
De horeca gaat er volgens Antonio anders uitzien. Hij vertelt: ,,Bijvoorbeeld een QR-code op tafel in het restaurant, zodat de gast een bestelling kan plaatsen. Voor Catering Centraal komen er natuurlijk ook kansen. De dark kitchens (een restaurant zonder fysieke locatie, dat alleen uit een keuken bestaat en een website of koppeling met een bezorgservice) nemen in de steden grote vormen aan en zo zal er nog meer gaan ontstaan in de nieuwe wereld.”

Marlon Mout
,,Op dit moment delen wij al een gedeelte van onze keukenruimte met Marlon Mout. Haar bedrijf Macron Sister, onlangs gestart, is inmiddels zo gegroeid dat zij meer ruimte nodig heeft. Hoe leuk is het dat wij onze oud-medewerkster zo kunnen helpen met haar bedrijf. Check www.macaronsister.nl en bestel! Vanuit die mooie keuken maken wij vanaf 1 mei vijf dagen in de week (van woensdag t/m zondag) heerlijke menu’s. Check op onze website wat er allemaal mogelijk is, zoals hapjes, buffetten, lunch, diner etc.”

De horeca heeft wel een paar jaar nodig om van de coronacrisis te herstellen. Toch blijft Antonio optimistisch over de toekomst. ,,Eten en drinken blijven altijd bestaan!, zei mijn oma Jansje Verkerk lang geleden al.”

Catering Centraal, Birkstraat 7
DLC Café, Spoorstraat 1
035-6033333 
info@cateringcentraal.nl
www.cateringcentraal.nl

Tekst en foto: Peter Beijer


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Bas Bakker Toernooi Zaterdag 20 juni  
Kick Off selectie 26/27 Donderdag 25 juni
SO Soest Jeugdtoernooi Zaterdag 27 juni
Event Klup van 100 Zondag 28 juni
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Boshuizen Hoveniers
Handel schothorst
JeeGee Vastgoed
Bike totaal
Reto
De eetvilla
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
hopman zeevis spakenburg
BIN System
Lex Verkley Banketbakkerij
Zwart Mul
PA van den Dijssel
Heineken
Mega Tegels
bouwbedrijf van den hengel
Van Ellen Slaapspecialist
Hagen VakantieXperts
Buijs Regiomakelaars
Biofutura
Jager Bokdam De Visser
Bowling Overhees
Brouwer systeemplafonds
ING
Lijf en visie
Smurfit Kappa
Auto smeeing
HD security
RZ techniek
Smorenburg
FR Schilderwerken
MidCoat
WeFulfil
Bres advocaten
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Intersport van Dam
Veleka Logistics
Orthodontie Eemland
Van de Ven for Office & More
Topkids
Dijkstra
Mekenkamp Bouwbedrijf
Soester Duinen Restaurant
Hoogt
Reijerse
De Staelenhoef
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Hekwerk Soest
Personal Fitness
Yourlease
De Jong accountants
Krijkamp Den Oude
Boedelz

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88