SO Soest
SO Soest
Harry en Johan lid van verdienste

Harry en Johan lid van verdienste

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

TV Soest-Zuid wint Bas Bakker Toernooi

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

Geslaagd ITT met Feyenoord als winnaar

 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

‘We proosten op opening terras DLC!’

Woensdag 28 april 2021

Catering Centraal en DLC startklaar voor periode na lockdown

,,De afgelopen 14 maanden zijn bizar geweest voor de hele wereld en daar is de horeca niet aan ontkomen”, vertelt Antonio van den Hengel. De bekende horecaondernemer uit Soest kijkt reikhalzend uit naar wat ‘de nieuwe wereld’ genoemd wordt.

Catering Centraal al 24 jaar
Vraagtekens zijn er na ruim een jaar nog altijd. Wanneer kan de horeca weer volop draaien? Het is van belang voor de herstart van een bedrijf zoals Antonio van den Hengel dat al bijna 24 jaar runt; Catering Centraal gevestigd aan de Birkstraat 7. Een dynamisch cateringbedrijf met een in 2014 gerealiseerde cateringkeuken. De bar en het restaurant werden in 2017 gesloten toen Antonio, Peter Spier en Razzo van Dam de deuren van Sabrosa Kitchen&Bar aan de Soesterbergsestraat openden.

Antonio: ,,De reguliere catering ligt nu ruim een jaar stil. Wij doen nog wel de catering bij uitvaarten met een beperkt aantal bezoekers. Deze bijeenkomsten verzorgen wij in de Molenaarskamer of de plaatselijke kerk. Gelukkig blijven particulieren trouw bestellen en hebben wij loyale trouwe zakelijke klanten zoals Auto Smeeing en Smurfit Mercurius.”

Terras DLC open
Antonio schat in dat de catering voor feesten en partijen langzaam op gang gaat komen. De horeca zal volgens de op en top horecaman nog wel tot einde van het jaar nog gebukt gaan onder restricties. Maar Antonio kijkt al over de horizon. ,,Wij hebben vorig jaar  in september  DLC Café aan de Spoorstraat 1 bij Station Soestdijk overgenomen. Mijn compagnon Bas Romein en zijn partner Marriëll hebben er enorm veel zin in om vanaf woensdag 28 april met een mooi team het prachtige DLC Café voort te zetten. Wij proosten alvast op de opening van het terras.” (zie foto)

Ander gezicht
De horeca gaat er volgens Antonio anders uitzien. Hij vertelt: ,,Bijvoorbeeld een QR-code op tafel in het restaurant, zodat de gast een bestelling kan plaatsen. Voor Catering Centraal komen er natuurlijk ook kansen. De dark kitchens (een restaurant zonder fysieke locatie, dat alleen uit een keuken bestaat en een website of koppeling met een bezorgservice) nemen in de steden grote vormen aan en zo zal er nog meer gaan ontstaan in de nieuwe wereld.”

Marlon Mout
,,Op dit moment delen wij al een gedeelte van onze keukenruimte met Marlon Mout. Haar bedrijf Macron Sister, onlangs gestart, is inmiddels zo gegroeid dat zij meer ruimte nodig heeft. Hoe leuk is het dat wij onze oud-medewerkster zo kunnen helpen met haar bedrijf. Check www.macaronsister.nl en bestel! Vanuit die mooie keuken maken wij vanaf 1 mei vijf dagen in de week (van woensdag t/m zondag) heerlijke menu’s. Check op onze website wat er allemaal mogelijk is, zoals hapjes, buffetten, lunch, diner etc.”

De horeca heeft wel een paar jaar nodig om van de coronacrisis te herstellen. Toch blijft Antonio optimistisch over de toekomst. ,,Eten en drinken blijven altijd bestaan!, zei mijn oma Jansje Verkerk lang geleden al.”

Catering Centraal, Birkstraat 7
DLC Café, Spoorstraat 1
035-6033333 
info@cateringcentraal.nl
www.cateringcentraal.nl

Tekst en foto: Peter Beijer


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Start training selectie senioren Zaterdag 2 augustus 10:00 uur
De Meern 1 - SO Soest 1 (oefen) Zaterdag 16 augustus 14:00 uur
SO Soest 1 - Wasmeer 1 (oefen) Dinsdag 19 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - Jan van Rees Toernooi (SEC) Zaterdag 23 augustus 13:30 uur
PVCV 1 - SO Soest 1 (oefen) Woensdag 27 augustus 20:30 uur
SO Soest 1 - CJVV 1 (oefen) Dinsdag 9 september 20:30 uur

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Hoogt
De Staelenhoef
hopman zeevis spakenburg
Heineken
Van Ellen Slaapspecialist
Intersport van Dam
Biofutura
Brouwer systeemplafonds
Lex Verkley Banketbakkerij
Zwart Mul
Smurfit Kappa
WeFulfil
Dijkstra
Bike totaal
Buijs Regiomakelaars
Hagen VakantieXperts
bouwbedrijf van den hengel
Boedelz
Van de Ven for Office & More
JeeGee Vastgoed
ING
Smorenburg
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Boshuizen Hoveniers
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Veleka Logistics
Mekenkamp Bouwbedrijf
Orthodontie Eemland
Krijkamp Den Oude
Bres advocaten
BIN System
Yourlease
HD security
De Jong accountants
PA van den Dijssel
Handel schothorst
Jager Bokdam De Visser
Reto
Personal Fitness
De eetvilla
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Lijf en visie
Soester Duinen Restaurant
Hekwerk Soest
Mega Tegels
Topkids
RZ techniek
MidCoat
Auto smeeing
Reijerse
Bowling Overhees
FR Schilderwerken
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88