SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Gouden Leeuw Toernooi, geslaagde jubileumactiviteit

Soest wint ruim van Fortius

Soest wint ruim van Fortius

O23-1 wint van Jonathan

O23-1 wint van Jonathan

SMAAK Keukens nieuwe partner SO Soest

SMAAK Keukens nieuwe partner SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Wonnink 3 jaar extra bij SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Een prettig voorjaar en mooie zomer dankzij Kok Tuinmachines

Woensdag 28 april 2021

Wel of geen corona, het buitenleven gaat altijd door. Gras trekt zich niks aan van de epidemie en groene aanslag ook niet. Nu het voorjaar langzaam maar zeker koning winter uit het land verdrijft komt het aloude dilemma om de hoek kijken. Begint u eerst met de tuin of zorgt u ervoor dat de groen aanslag van veranda en stoeptegels verwijderd wordt?  

Robert Kok van Kok Tuinmachines aan de Laanstraat 74 heeft voor beide klussen de oplossing in huis. ,,Die groene aanslag krijg je zo weg met een mooi product. Wij hebben anti-alg in de aanbieding. Een geconcentreerd middel dat de alg oplost en zo zonder borstel verwijderd wordt. Een liter kost 9,95 en voor 25 euro krijg je drie liter. Bovendien is deze algverwijderaar minder schadelijk voor de beplanting.”

Zodra het gras begint te groeien en de bomen uit gaan lopen komt het tuiniersseizoen op gang. Kok Tuinmachines is het adres voor de verkoop, reparatie, het onderhoud en verhuur van tuin-  en bosbouwmachines. ,,We verkopen hier alle denkbare tuinmachines. Denk aan kettingzagen, heggenscharen, trimmers, bosmaaiers, bladblazers, hogedrukreinigers, doorslijpers, grasmaaiers, kloofmachines, kloofbijlen en zitmaaiers. Maar wij hebben ook de vereiste veiligheidsuitrusting in voorraad, zoals zaagschoenen, zaagbroeken en hoofd-gezicht-gehoorbescherming."

De tuinmachines die in de ruime en overzichtelijke showroom aan de Laanstraat tentoongesteld staan zijn uit het hogere segment. ,,Wij zijn het vaste adres voor hoveniers en voor particulieren met een middelgrote tot grote tuin. Onze machines worden steeds geavanceerder en milieuvriendelijker. Kwaliteit is een voorwaarde voor de producten die wij verkopen. Dat heeft zijn prijs. Het betekent wel dat je jarenlang plezier hebt van je aankoop.”

Een belangrijke trend in de tuinmachinebranche zijn de machines met oplaadbare accu.

Robert: ,,In ons assortiment tuinmachines op accu hebben wij bijvoorbeeld de gras- en bosmaaiers en de kettingzagen van Stihl.  Stihl staat bekend om het leveren van kwaliteit en dat is niet anders met deze machines. Met meerdere accu’s kun je de hele dag doorwerken.”

Maairobot
De maairobot van Husqvarna is geavanceerde techniek. Het lijkt alsof een huisdier zelfstandig het gras maait en na gedane arbeid op eigen kracht naar de laadplek rijdt. Het is de hedendaagse techniek, waarbij afval harken niet meer nodig is. ,,Met de grasmaaier blijft het gras kort. Het maaisel wordt niet opgevangen en hoeft ook niet opgeruimd te worden. De maaier gaat elke dag over het gazon en maait het gras tot 3,5 centimeter. Het maaisel vergaat en dient als voeding. Op deze wijze krijg je een prachtige en gezonde grasmat. Met een maairobot kan je al vanaf 20 m2 tot vele duizenden meters gazon maaien.”

Prijs-kwaliteitverhouding
“Wij staan voor kwaliteit, duurzaamheid én het advies vooraf. Dat betekent dus ook dat wij geen ‘dozen doorschuiven’. De apparaten die je bij ons koopt zijn direct gebruiksklaar. Wij geven advies over het gebruik, zorgen voor het onderhoud en wij maken gebruik van de jarenlange ervaring die wij hebben opgedaan in onze contacten met hoveniers. Wij staan klaar voor onze klanten, ook in deze tijden met lockdown. Bel ons voor een afspraak en dan komen wij met een pasklaar advies.  

Kijk voor meer informatie op www.koktuinmachines.nl of neem contact op voor een afspraak via info@koktuinmachines.nl of 035-6010740. 

Tekst en foto's: Peter Beijer

 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Zwaluwen Utrecht - SO Soest (beker) Zaterdag 12 september 15:00 uur
Olympia'25 - SO Soest (start competitie) Zaterdag 19 september 15:00 uur
SO Soest - 's Graveland Zaterdag 26 september 15:00 uur  
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Mekenkamp Bouwbedrijf
Bike totaal
Heineken
Reijerse
WeFulfil
Smaak keukens
ING
Hagen VakantieXperts
Voetbalshop
Bouwbedrijf van den hengel
Brouwer systeemplafonds
HD security
Orthodontie Eemland
Smurfit Kappa
Zoes!
Biofutura
Topkids
FR Schilderwerken
Veleka Logistics
PA van den Dijssel
Eemland diervoerders
De Jong accountants
Auto smeeing
Personal Fitness
RZ techniek
Postma party verhuur
Van Ellen Slaapspecialist
Reto
Boshuizen Hoveniers
Hopman zeevis spakenburg
Lijf en visie
De eetvilla
Proef Soest
Soester Duinen Restaurant
BIN System
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Dijkstra
Smorenburg
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Mega Tegels
Zwart Mul
Yourlease
JeeGee Vastgoed
Handel schothorst
Jager Bokdam De Visser
Bres advocaten
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Robey
De Staelenhoef
Bowling Overhees
Krijkamp Den Oude
De bedrijfsfiscalist

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88