SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Gezellige receptie en feestavond

Gezellige receptie en feestavond

Legends maken er een spektakel van

Legends maken er een spektakel van

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Jonathan veel te sterk voor SO Soest

Jonathan veel te sterk voor SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Boek nu alvast je feest in d’Oude Enghe

Woensdag 16 juni 2021

‘Kom genieten van de sportzomer’

Edwin Presser werd vorig jaar de nieuwe eigenaar van d’Oude Enghe en Arnoud Boer werd de bedrijfsleider. Het duo had zich vooraf een betere start van hun horeca-avontuur voorgesteld. Maar zowel Edwin als Arnoud zijn types die kijken naar mogelijkheden en vooral geen beren op de weg zien.

,,Het was niet eenvoudig het afgelopen jaar”, vertelt Edwin. ,,Maar we hebben ervoor gezorgd dat we klaar zijn voor het moment dat alles weer kan en mag. We zijn blij dat er veel versoepelingen zijn doorgevoerd.”

Terras met tent
Arnoud Boer vertelt trots: ,,Het terras hebben we overkapt met een tentdoek. Het doet een beetje aan het openluchttheater Cabrio denken. Ideale oplossing. Tijdens de regenperiode zaten onze gasten buiten, ook dankzij de heaters, warm en droog. Zo konden we de terrasopening gewoon meepakken. In de zomermaanden zal de overkapping ideaal zijn voor verkoeling van de schaduw. De afgelopen weken hebben onze gasten de weg naar d’Oude Enghe weer gevonden. We merken dat we een gemêleerd publiek aantrekken, van jong tot oud. Een plezierige ontwikkeling. Iedereen mag zich thuis voelen hier aan de Middelwijkstraat.”

Sportcafé
Het interieur van d’Oude Enghe is zowel van een bruine kroeg als van een modern sportcafé. Vanaf de ouderwetse kroeg kom je via het aanpalende vertrek, dat gescheiden kan worden door een inschuifbare wand, in het sportcafé. Aan de muren hangen negen tv-schermen, een ouderwets poolbiljart staat uitnodigend startklaar en de ruime opstelling van tafeltjes en stoelen is dan wel coronaproof, maar oogt desondanks gezellig en knus. Edwin Presser: ,,Genoeg sport te zien de komende maanden. Het maximaal aantal gasten dat wij mogen toelaten kan hier genieten  van de sportzomer.”

Feest op maat
Edwin kijkt ook al verder. ,,Het slot gaat er vanaf en we kunnen hopelijk ook een start maken met feesten en partijen. Wil je bijvoorbeeld je veertigste of vijftigste verjaardag vieren? Dan ben je bij ons aan het goede adres. We regelen een feest op maat, met catering en indien je wenst met BBQ, DJ of band. We kunnen alles organiseren, uiteraard mits dat binnen de dan geldende regels mag. Maar ik adviseer om nu alvast een datum te reserveren als je vanaf september iets wilt vieren.”

Edwin en Arnoud zijn gek van voetbal. Naast hun baan als voetbalmakelaar voor Eurotalents Sportmanagement is dat ook te zien aan de relikwieën in het sportcafé. Arnoud: ,,Maar we zijn er niet alleen voor de voetballers hoor. Dit sportcafé moet de verlenging zijn van alle sportkantines in Soest. Heb je een gezellige dag of avond gehad na training of wedstrijd kom dan nog even gezellig naar d’Oude Enghe. Je ontmoet hier medesporters, gespreksstof genoeg en heb je niets te vertellen dan is er op een van onze schermen genoeg sport en spel te zien.”

Edwin: ,,d’Oude Enghe is er natuurlijk ook nog steeds voor de kroegganger die hier al jaren komt. Daarnaast kan je hier een heerlijk happie eten. Wij hebben een uitgebreide menukaart met allerlei specialiteiten. Vanaf 12 uur ’s middags kan je hier al terecht.”

Meer weten: oude-enghe.nl

Tekst en foto: Peter Beijer

 


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Internationaal Toernooi 6/7 juni
Bram Bartels Toernooi Zaterdag 13 juni 9:00 - 18:00 uur
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

RZ techniek
Veleka Logistics
Boshuizen Hoveniers
Lex Verkley Banketbakkerij
De Staelenhoef
Mega Tegels
Smurfit Kappa
Brouwer systeemplafonds
Heineken
FR Schilderwerken
Zwart Mul
hopman zeevis spakenburg
Scholten Jasmijn bloemen & planten
HD security
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
WeFulfil
Hagen VakantieXperts
MidCoat
Topkids
Handel schothorst
Buijs Regiomakelaars
Reto
Bike totaal
Smorenburg
Jager Bokdam De Visser
De eetvilla
Soester Duinen Restaurant
bouwbedrijf van den hengel
Lijf en visie
JeeGee Vastgoed
Biofutura
Hekwerk Soest
Bres advocaten
PA van den Dijssel
Reijerse
De Jong accountants
Hoogt
Orthodontie Eemland
ING
Intersport van Dam
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Boedelz
Dijkstra
Yourlease
Mekenkamp Bouwbedrijf
Auto smeeing
Krijkamp Den Oude
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Bowling Overhees
Van de Ven for Office & More
Van Ellen Slaapspecialist
Personal Fitness
BIN System

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88