SO Soest
SO Soest
Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Walking Football Toernooi zeer geslaagd

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reunie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Geslaagde reünie met toernooi

Gezellige receptie en feestavond

Gezellige receptie en feestavond

Legends maken er een spektakel van

Legends maken er een spektakel van

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

Jonathan veel te sterk voor SO Soest

Jonathan veel te sterk voor SO Soest

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Bres Advocaten: ‘Vertrouwde partner in juridische zaken’

Woensdag 16 juni 2021

SO Soest mag zich al jarenlang gelukkig prijzen met een groot aantal trouwe vendeliers en daar is de vereniging heel trots op. Een van deze sponsors is het advocatenkantoor Bres, gevestigd in de voormalige pastorie van de Mariakerk aan de Burgemeester Grothestraat, voor vele Soesters geen onbekende.  

Het Kantoor
Bres advocaten heeft vier pijlers: 1) ondernemingsrecht, 2) arbeidsrecht, 3) onroerend goedrecht  en 4) familie- en erfrecht.

Bres is zowel voor ondernemers als voor particulieren actief.

Wij praten met Johanna Six, een van de partners van het kantoor. Johanna vertelt dat het vaak voorkomt dat een relatie op meer rechtsgebieden door Bres geadviseerd wordt of dat er bij een juridische kwestie meer rechtsgebieden worden aangeraakt.

Johanna geeft een voorbeeld van een relatie die op meerdere gebieden door Bres zou kunnen  worden geadviseerd: ,,Een onderneming, die in de regel geadviseerd wordt door Jan Erik van der Wolf, kan bijvoorbeeld een vraag hebben over een fusie of een meningsverschil hebben met een leverancier over welke voorwaarden van toepassing zijn, maar die onderneming kan ook te maken hebben met de Wet Milieubeheer of andere milieuwetgeving. Dat is dan weer het terrein van Gabriëlle Steenbakkers, onze bestuursrechtadvocaat. Huurkwesties kunnen worden aangepakt door Maudy Vermin en René  Boekhoff. Kees Schoonderbeek en Jan Erik van der  Wolf kunnen de onderneming helpen bij allerhande kwesties op het gebied van het arbeidsrecht.”

,,Natuurlijk kunnen arbeids- en huurkwesties ook bij een particulier spelen”, vervolgt Johanna. ,,Echtscheiding en erfrecht zijn natuurlijk bij uitstek kwesties die particulieren raken. Maar ook hier kan weer een aspect dat op een ander rechtsgebied ligt aan de orde komen, bijvoorbeeld een nalatenschap waarvan een bedrijf en een bedrijfspand deel uitmaken. Of een echtscheiding die Isabelle van Schip in behandeling heeft, waarin een huis dat zonder bouwvergunning is uitgebouwd moet worden verdeeld en waar tijdens de echtscheiding een brief van de gemeente wordt ontvangen met een aanzegging bestuursdwang om de uitbouw te verwijderen.”

18 juni: Dag van het erfrecht
Op vrijdag 18 juni is het de nationale dag van het erfrecht. Thema is ‘het onterfde kind’. De erfrechtspecialisten van Bres advocaten, André Emmen en Johanna Six, zitten die dag klaar om, geheel kosteloos, antwoord te geven op al uw erfrechtelijke vragen.

André Emmen is lid van het RB (Register Belastingadviseurs) en lid van de specialisatievereniging Vean (Vereniging Erfrecht Advocaten Nederland). Dus ook voor vragen over de inrichting van het testament vanuit oogpunt van estateplanning kan men goed bij hem terecht. Johanna Six is ook lid van de Vean en samen met Isabelle van Schip lid van de specialisatievereniging VFAS (Vereniging van Familie- en erfrecht Advocaten Scheidingsmediators). Zij is niet alleen vertrouwd met de juridische problematiek maar ook met alle emoties die met scheidingen en erfenissen gepaard gaan.

Wilt u op vrijdag 18 juni even sparren over het erfrecht of bent u geïnteresseerd in alles wat Bres advocaten nog meer te bieden heeft, neemt u dan contact met ze op. Dat kan telefonisch via 035-6015907 of raadpleegt u de website: www.bresadvocaten.nl. Het kantoor  is ook via de e-mail bereikbaar via  info@bresadvocaten.nl.

Tekst: Aat Visser


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Internationaal Toernooi 6/7 juni
Bram Bartels Toernooi Zaterdag 13 juni 9:00 - 18:00 uur
Algemene Ledenvergadering Woensdag 14 oktober 20:00 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

BIN System
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Soester Duinen Restaurant
Boedelz
FR Schilderwerken
Heineken
Reto
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
PA van den Dijssel
Krijkamp Den Oude
De Staelenhoef
De eetvilla
Hekwerk Soest
Smurfit Kappa
Auto smeeing
Hoogt
Personal Fitness
Van Ellen Slaapspecialist
Orthodontie Eemland
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Biofutura
Dijkstra
hopman zeevis spakenburg
Handel schothorst
Lex Verkley Banketbakkerij
De Jong accountants
MidCoat
Smorenburg
Bowling Overhees
Intersport van Dam
Bike totaal
Buijs Regiomakelaars
bouwbedrijf van den hengel
Reijerse
Jager Bokdam De Visser
WeFulfil
Mekenkamp Bouwbedrijf
Zwart Mul
Brouwer systeemplafonds
RZ techniek
Yourlease
Scholten Jasmijn bloemen & planten
JeeGee Vastgoed
Van de Ven for Office & More
Veleka Logistics
Hagen VakantieXperts
ING
Topkids
Mega Tegels
Bres advocaten
Boshuizen Hoveniers
HD security
Lijf en visie

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88