SO Soest
SO Soest
Vlag 100 jaar

Vlag 100 jaar

Wat een Eeuwfeest

Wat een Eeuwfeest

Eerbetoon aan Marien Koene

Eerbetoon aan Marien Koene

Gezellige receptie en feestavond

Gezellige receptie en feestavond

Geslaagde fietstocht

Geslaagde fietstocht

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

100ste verjaardag met brunch op het hoofdveld

 

SO Soest op pole-position

SO Soest op pole-position

A4D start bij SO Soest - A4D van 18 mei t/m 20 mei - De Bosstraat tussen de Den Blieklaan en de Wieksloterweg is dan van ongeveer 17.30 uur gesloten voor motorvoertuigen in beide richtingen.

Hufman scoort met hoog slagingspercentage

Woensdag 14 juli 2021

Grootste rijschool van Nederland weer op de weg te zien

Het clubhuis van SO Soest wordt momenteel stevig verbouwd. De bar is vervangen, de kozijnen zijn geschilderd. De uitstraling is wat ‘warmer’ geworden. Veel veranderingen, maar wat gebleven is, dat is de foto van de juichende André Hufman die in het seizoen 1999/2000 een doelpunt scoort tegen Feyenoord. De foto is bekend en ook de kinderen die toen geboren zijn zullen van Hufman gehoord hebben. Wellicht niet vanwege de karrenvracht aan doelpunten die hij voor SO Soest heeft gescoord, maar wel vanwege zijn vermaarde rijschool. De grootste van Nederland!

Effectieve en efficiënte lessen
De lesauto’s met de naam Hufman bovenop het dak zijn inmiddels weer een vertrouwd beeld in de regio. Het is lange tijd stil geweest op de weg. André: ,,Klopt, de coronaregels hebben de boel een tijdje plat gelegd. Maar momenteel zijn we echt heel druk met het inhalen van al die lessen. Stel je even voor: we liggen maandenlang stil, maar ondertussen blijven leerlingen zich melden en we moesten natuurlijk lessen en examens inhalen.” De oud-spits zegt gevat: ,,Het is even spitsuur de komende tijd.”

Maar ondanks de drukte gaan de rijinstructeurs van Hufman voor kwaliteit van hun lessen. Kwaliteit die gewaardeerd wordt. Van de vijf examens die bij het CBR in Leusden worden afgelegd komt er één van Autorijschool Hufman. ,,Voor coronatijd werden er 6200 examens afgelegd, 1250 daarvan waren van ons”, vertelt André.

Veel bekende namen bij de 35 rijinstructeurs van Hufman, zoals voormalig SO Soest-trainer Peter Visee en oud-eerste-elftalspeler en ex-profvoetballer Robert Roest. Het is geen toeval dat het merendeel van de rijinstructeurs van Rijschool Hufman uit voetballers bestaat. ,,Onze instructeurs hebben een winnaarsmentaliteit. Dan wil je dat je leerlingen het auto- of brommerrijden snel onder de knie krijgen. Op het moment dat een leerling zijn rijbewijs haalt wint de instructeur zijn wedstrijd.”

De rijlessen zijn vanaf moment één educatief. De leerling gaat direct aan de slag vertelt André. ,,Het is hier meer regel dan uitzondering dat leerlingen na gemiddeld dertig lessen examen doen. Wij bieden mooie pakketten aan voor autorijlessen, zelfs met  examengarantie. Voor de theoriecursussen maken we gebruik van het nieuwste leermethode, zodat leerlingen nog beter de verkeersregels onthouden. Mijn advies is om vanaf de leeftijd van zestien-en-een-half lessen te volgen. Zodra het theoriecertificaat binnen is en je 17 jaar bent, mag je praktijkexamen doen.”

Hoe is het succes van de rijschool verklaarbaar? ,,Wij hebben een goed team, een mooie mix van jong en oud, dat dagelijks van elkaar leert. Met eerlijke en open feedback van elkaar en van leerlingen verbeteren we onszelf. Vlot het niet met een leerling? Dan doen we een ‘second opinion’ met een andere instructeur. Alles om de leerling maar zo snel mogelijk dat roze pasje te laten krijgen. Ik vergelijk het leren van auto- of brommer rijden met balsporten. Elke situatie op de weg is anders net als met balsporten. Weersomstandigheden, drukte, het is allemaal van invloed net als bij voetbal. De rijinstructeurs zijn de trainers, onze leerlingen zijn de voetballers en het CBR is de scheidsrechter.”

 Meer informatie: http://www.hufman.nl/

Telefoon: 033-453 22 13
Tekst: Peter Beijer


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

A4D start bij SO Soest A4D van 18 mei t/m 20 mei - De Bosstraat tussen de Den Blieklaan en de Wieksloterweg is dan van ongeveer 17.30 uur gesloten voor motorvoertuigen in beide richtingen.
SO Soest - Laren'99 Zaterdag 23 mei 14:30 uur
Reüniedag Zondag 24 mei
Legendwedstrijd SO Soest 1999 Vrijdag 29 mei

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Handel schothorst
HD security
Dijkstra
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Topkids
Lijf en visie
MidCoat
Boedelz
Soester Duinen Restaurant
Scholten Jasmijn bloemen & planten
BIN System
Auto smeeing
Bres advocaten
Hagen VakantieXperts
JeeGee Vastgoed
Krijkamp Den Oude
Smurfit Kappa
Hekwerk Soest
WeFulfil
Hoogt
Jager Bokdam De Visser
hopman zeevis spakenburg
De eetvilla
De Jong accountants
Reijerse
PA van den Dijssel
Brouwer systeemplafonds
Personal Fitness
Boshuizen Hoveniers
Smorenburg
Zwart Mul
Mekenkamp Bouwbedrijf
Reto
Heineken
Yourlease
Intersport van Dam
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Bowling Overhees
FR Schilderwerken
Van de Ven for Office & More
Van Ellen Slaapspecialist
Veleka Logistics
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Buijs Regiomakelaars
RZ techniek
Lex Verkley Banketbakkerij
De Staelenhoef
bouwbedrijf van den hengel
ING
Biofutura
Mega Tegels
Orthodontie Eemland
Bike totaal

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88